Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Sony - історія бренду

Sony - історія бренду

Назва:
Sony - історія бренду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,87 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
«Токійська науково-дослідна лабораторія»
Історія компанії SONY почалася в травні 1946 року, коли талановитий підприємець Акио Маріта і молодий інженер Масару Ібука відкрили в Токіо невелику майстерню радіодеталей. «Токійська науково-дослідна лабораторія», як назвали своє підприємство компаньйони, перший час випускала пристосування, що рідко знаходили свого покупця. Першим успіхом компанії стала розробка і серійний випуск короткохвильових приставок до радіоприймачів.
Акио Маріта із самого початку прагнув будувати стратегію розвитку компанії на виробництві найсучасніших, технологічніших і затребуваних товарів. Силами інженерів майстерні проводилися численні дослідження, а результати і відкриття з ходу упроваджували у виробництво. Так в 1951 році був створений перший японський касетний магнітофон, а в 1957 році - транзистор, що багато в чому визначив подальший розвиток японської радіоелектроніки.
SONY - світовий бренд
Акио Маріта і Масару Ібука усвідомлювали можливість виходу на світовий ринок і прагнули до цього всіма силами. Роблячи кроки до здійснення своєї мрії, компаньйони приділяли велике значення іміджу компанії. Застарілу назву корпорації поміняли на просте і SONY (sonus - «звук», sonny - «син», sunny - «сонячний»), що запам'ятовувалося, новим виробам стали давати звучні імена.
По-справжньому вдалим винаходом став створений в 1957 році перший японський транзисторний радіоприймач. Транзисторні радіоприймачі багато в чому перевершили лампові - вони були компактними і краще ловили сигнал. Масовий випуск новинки почався вже під маркою SONY. З того часу починається історія компанії як всесвітньо відомого виробника самих різних аудіопристроїв.
SONY - одна з перших японських корпорацій, що здійснили прорив на світовий ринок. Інноваційні проекти, задумані Акио Марітой, часто викликали недовір'я навіть серед співробітників компанії, суперечили маркетинговим дослідженням ринку. Але талановитий менеджер цілком узяв на себе працю по просуванню продукції, створенню світового іміджу компанії. Акио не вірив негативним результатам досліджень, переконував колег в перспективності інноваційних розробок. Він вважав, що пропозицію народжує попит, і корпорація SONY повинна стати творцем самих унікальних і неповторних пропозицій.
Наполягаючи на реалізації найостанніших ідей, Акио Маріта у результаті добивався приголомшуючих результатів. Дивовижними виглядають історії першого настільного калькулятора, створеного SONY в 1964 році, системи кольорового телебачення «Тринітрон» (1968), побутової відеокамери (1980). При створенні всесвітньо відомого аудіоплеєра Walkman в 1979 році, він один у всій компанії вірив в успішність проекту і вимагав його здійснення. У результаті було продано більше 100 мільйонів аудіоплеєрів. Це стало приголомшливим прикладом просування нових, невідомих споживачам товарів. Історія SONY - це історія геніальних винаходів, ризикованих маркетингових рішень і грандіозного успіху.
SONY
Система менеджменту - основа успіху
Що стала до сімдесятих років найбільшою світовою компанією по виробництву аудіо- і відеотехніки, SONY мала величезний штат співробітників. Управління такою організацією - нелегка справа. Щоб забезпечити плідну роботу багатотисячного колективу, необхідна чітка, організована система менеджменту, регулююча взаємодію між різними відділами. Керівники компанією розділили всю структуру на три умовні групи - бізнес-група, проектна група і база наукових знань. Виконуючи різні функції, ці групи підтримують один одного, добиваються потрібного результату.
Інноваційна стратегія SONY
Нинішні керівники корпорації багато в чому продовжили курс Акио Маріта. Фінансуючи масштабні наукові дослідження, керівники SONY створюють фундамент для створення все нових і нових оригінальних товарів. Компанія заохочує винахідницьку діяльність своїх інженерів, звертає увагу навіть на проекти, що не окупаються. Такий підхід дозволяє не тільки використовувати накопичений досвід, але і на декілька років вперед забезпечує компанію унікальними ідеями, здійснення яких в даний момент неможливе.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Sony - історія бренду

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок