Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Гвинтові сходи

Гвинтові сходи

Назва:
Гвинтові сходи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,03 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
На тему. Гвинтові сходи.


Сходи у вашому будинку!
Сходи, є потенційно небезпечною і досить рідкісною конструкцією в будинку, привертають до себе велику увагу.Сходи в будинку - це важливий архітектурний елемент. Довгі роки переважне число людей жили в одноманітних квартирах з однаковим плануванням і часто навіть схожими меблями. Але в дев'яностих роках ХХ століття ситуація стала мінятися. Все більше стали з'являтися дворівневі квартири, удома, офіси, магазини, в яких були присутні сходи. Сходи, будучи потенційно небезпечною і досить рідкісною конструкцією в будинку, привертають до себе велику увагу. Саме цей елемент, правильно підібраний, проведений і встановлений несе на собі не тільки функціональне навантаження, але естетичну, підкреслюючи оригінальне дизайнерське рішення приміщення. Виникає питання: які сходи популярні сьогодні і чому? Необхідно відзначити, що сьогодні можна знайти фірми, які виготовляють і встановлюють сходи в різних стилях. Вибір конструкції і зовнішнього вигляду сходів - справа смаку кожного. Ми ж звернемо вашу увагу лише на деякі.
Гвинтові сходи
Які асоціації виникають у вас, коли ви чуєте це словосполучення? Повітря, майже прозорі гвинтові сходи, колоритні, ажурні, оригінальні. У багатьох, при розмові про гвинтові сходи виникають картинки високих башт, маяків, середньовічних мінаретів. Гвинтові сходи займають дуже мало місця, по порівнянню, наприклад зі сходами на косоурах, і дуже зручна для тих, хто економить місце в приміщенні. Гвинтові сходи часто встановлюються між основним і мансардним поверхом і гармонійно вписуються в інтер'єр будинку. Все це так, але! Чи часто ви зустрічаєте гвинтові сходи, використовувані як основні в приміщенні? Переважна більшість з вас відповідять: «Ні, не часто». Дійсно, гвинтові сходи найчастіше використовуються як додаткові. Річ у тому, що ступені у гвинтових сходів мають клиноподібну форму. Широким кінцем ступеня кріпляться до стійки поручнів, а вузьким – до стіни. За рахунок такої нерівності, у деяких складається враження, що ступінь дуже вузький. Проте, сьогодні до виготовлення гвинтових сходів підходять особливо. Фахівці розрахували, що оптимальною шириною середини ступеня буде 20-25 сантиметрів, а широка підстава – близько 40! Такі розміри дозволять вам відчувати себе упевнено на гвинтових сходах.
Сходи на косоурах
Не Слід забувати, що гвинтові сходи – досить крута, тому звернути увагу на правила безпеки, встановлюючи її у себе. Зручна, солідна і в теж час легка, надійна, грунтовна, респектабельна – це все про сходи на косоурах. Косоура – це несуча балка, встановлена під нахилом, до якої кріпляться ступені. Найчастіше таких косоур встановлюють дві (особливо, якщо сходи широкі – більше 2-2,5 метрів), але є можливість встановити сходи на косоурах з однією несучою балкою (центральною). Сходи на косоурах, залежно від використовуваних матеріалів для будівництва і обробки, може виглядати дуже витончено, легко, і навіть легко. Проте, косоури, які найчастіше виготовляються з металу, залізобетону або деревини, не дають засумніватися в міцності і надійності конструкції. Такі сходи перевірені часом. Опис сходів на косоурах зустрічаються навіть в рукописних джерелах Давнього Єгипту часів будівництва Великих пірамід.
Сходи на больцах
Комусь вищеперелічені конструкції здадуться дуже громіздкими. В цьому випадку прекрасним вибором стануть сходи на больцах. З'явилися сходи на больцах близько ста років тому в Германії. «Kenngott» фірма-винахідник сходів такої конструкції. Майстри фірми з покоління в покоління передають секрети виробництва, що забезпечує високу якість продукцію і величезну популярність їх серед споживачів. Больц – німецьке слово, означає - болт, штир. Саме за допомогою їх ступені з'єднуються між собою. Інший же своєю стороною сходів кріпляться до стіни, а якщо її немає поблизу – до косоуре, що встановлюється в потрібному місці. Сходи, ступені яких кріпляться тільки до стіни, виглядають справді прозоро і елегантно.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Гвинтові сходи

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок