Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Організаційно – розпорядча документація

Організаційно – розпорядча документація

Назва:
Організаційно – розпорядча документація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,53 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
„Організаційно – розпорядча документація”


Об”єктом дослідження є Українське державне підприємство “ Укрпошта” Закарпатської дирекції .
Предметом дослідження є система організаційно – розпорядчої документації , яка є основним типом управлінської документації.
Інформаційна діяльність – це сукупність дій , спрямованих на задоволення інформаційних потреб громадян , юридичних осіб і держави.
З метою задоволення цих потреб органи державної влади та органи місцевого і регіонального самоврядування створюють інформаційні служби , системи, мережі, бази даних.
Основними видами інформаційної діяльності є одержання, використання, поширення та зберігання інформації.
Одержання інформації – це надбуття , придбання . накопичення відповідно до чинного законодавства України документованої або публічно оголошуваної інформації громадянами , юридичними особами,державою
Використання інформації- це задоволення інформаційних потреб громадян , юридичних осіб і держави.
Зберігання інформації – це забезпечення належного стану інформації та її матеріальних носіїв.
Одержання , використання , поширення та зберігання документованої або публічно оголошуваної інформації здійснюється у порядку .
У результаті діяльності органів державної влади , органів місцевого самоврядування , інших підприємств, установ та організацій усіх форм власності створюється величезний масив службової документації , в якому можна виокремити організаційно- розпорядчу , первинно – обліку . фінансову, планову, звітно- статистичну, торговельну та іншу документацію. Підготовкою та оформленням цих видів документації займаються відповідні підрозділи підприємств, установ і організацій – секретаріати, служба діловодства, кадрова та юридична служби , бухгалтерія , плановий відділ .
Бланк службового документа – це уніфікована форма службового документа з надрукованою постійною частиною реквізитів і наявним місцем для фіксування їх змінної частини.
Бланки службових документів виготовляють друкарським способом. Для цього використовують два основні формати паперу згідно з ГОСТ 9327-60 .Крім того, дозволяється використовувати бланки формату А3 ( 297 * 420 мм) для оформлення документів у вигляді таблиць та А6 ( 105 *148мм) – для резолюцій.
Бланки проектують відповідно до схем розташування реквізитів , де позначено межі зон для фіксування певних реквізитів – кутовий і поздовжній. Дозволяється розміщувати реквізити в межах, встановлених схемами, з допуском +-2мм.
Бланки повинні мати такі береги:
лівий – 30мм;
правий – 10мм;
верхній та нижній – 20мм.
Бланки необхідно виготовляти на білому папері високої якості . Постійні реквізити та обмежувальні позначки для фіксування змінних реквізитів мають бути надруковані фарбами насичених кольорів , як правило, чорного , синього або зеленого.
Службові документи виготовляють переважно за допомогою друкувальних засобів – комп”ютерної техніки або конторської друкарської машинки . Лише окремі внутрішні документи ( заяви, пояснювальні й доповідні записки ) , авторами яких є посадові та інші фізичні особи, можна писати від руки.
Проте всі документи ( і надруковані, і рукописні) , які створюються в ході діяльності підприємств, установ та організацій і підлягають зберіганню в їхніх документаційних фондах , повинні мати береги.
Слід зауважити , що ДСТУ 4163 –2003 не встановлює вимог до видів і розмірів шрифтів , якими слід користуватися під час підготовки документів на комп”ютері. Основною вимогою до шрифтів є забезпечення можливості легко та чітко розпізнавати і прочитати текст. Тому, оформлюючи службові документи на комп”ютері в програмі Micrsoft Word , бажано використовувати загально прийнятий шрифт Times New Roman. При цьому слід враховувати його розмір і вид. Розмір шрифту вимірюється в пунктах (один пункт дорівнює 1/72 дюйма ) і відображає висоту шрифту.
Розрізняють такі види шрифту: світлий та напівжирний, прямий та курсив.
Текст службового документа містить інформацію , з метою фіксування якої і був створений документ .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Організаційно – розпорядча документація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок