Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Характеристика ринку нерухомості та тенденції його розвитку 

Характеристика ринку нерухомості та тенденції його розвитку 

Назва:
Характеристика ринку нерухомості та тенденції його розвитку 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,57 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Характеристика ринку нерухомості та тенденції його розвитку 


Проблема інвестування зараз дуже гостро стоїть у більшості країн світу. Україна також серед них. За останні роки спостерігається активний рух інвестицій в український ринок нерухомості. Беручи до уваги весь спектр можливих інвестицій у нерухомість, можна розглянути такі привабливі для інвестора сегменти нерухомості, як: торгівельна, логістична, офісна, житлова, готельна, виробнича.
Торгівельна нерухомість. Ринок торгівельної нерухомості в даний момент знаходиться на стадії росту. Однак, за прогнозами фахівців, лише в 2007 році він досягне своєї найвищої фази росту.
На даний момент попит на торгівельну нерухомість перевищує пропозицію на 60%. Причиною є активний розвиток роздрібного сегменту, де щорічний приріст за останні три роки становить біля 30%. Слід відмітити, що розвиток роздрібної торгівлі виникає як за рахунок розвитку національних операторів, так і за рахунок приходу іноземних мереж. Зараз на ринку вже працюють такі іноземні мережі, як Metro Cash and Carry, Billa.
Також заявили бажання прийти на ринок інші іноземні гравці. Привабливість розвитку торгівельної нерухомості в різних районах та обласних центрах безпосередньо залежить від потенціалу та економічного рівня розвитку міста. Так, наприклад, за даними «Української Торгівельної Гільдії» в обласних центрах України представлено біля 600 тис. кв.м професійних торгівельних площ у формі торгівельних та торгівельно-розважальних центрів. За кількостю таких площ серед мешканців сьогодні стають лідерами Дніпропетровськ, Львів, Луганськ і Донецьк. Істотний зріст професійних торгівельних приміщень спостерігається і в Вінниці, Хмельницькому і Запоріжжі, де будуть будувати як місцеві оператори, так і дивелопери. Лідером же ринку професійних торгівельних приміщень, без сумніву, залишається Дніпропетровськ, де до 2007 року на 1 тис. мешканців буде припадати близько 280 кв.м професійних торгівельних приміщень, що відповідає рівню великих європейських міст.
Логістична нерухомість. Поки що в Україні логістичний сервіс затребуваний не в такій мірі, як у країнах Західної та Центрально-Східної Європи, де 75% попиту на складські приміщення формують логісти. Частіше за все українські компанії (також не звертаючись до дивелоперів) вважають більш привабливим будувати самостійно складські комплекси або купувати/орендувати територію з приміщеннями, які можливо перепрофілювати в свої «складські» потреби. Безумовно, дивелоперські компанії, користуючись досвідом в оформленні документів, а також розпоряджуючись значними вільними грошовими ресурсами, прискорюють у життя будь-який проект у декілька разів. Але звичайно при цьому вартість проекту значно збільшується, це і пояснює той факт, що більшість вітчизняних логістичних компаній не мають можливості сплачувати послуги дивелоперів. Тому і впроваджують вони проекти самостійно.
Як результат, класична для інших європейських країн структура побудови ринку складських послуг (дивелопер –логіст -дистриб’ютер -споживач) в Україні поки що не сформована. Однак, у 2005 році вже спостерігались тенденції, які свідчать про злам традиційного устрою українського ринку складської нерухомості.
У Дніпропетровську на сьогоднішній день не має жодного професійного центру логістики, а також спеціалізованих оптово – дистрибуційних центрів, потреба в яких назріла з розвитком роздрібної мережі. Причини застою в розвитку цього сектору нерухомості наступні: низька капіталізація земельної ділянки; проблеми відведення ділянок площиною 20-30 га; відсутність досвідчених логістичних операторів.
Сьогодні цей ринок являє собою одну з найперспективніших сфер розвитку. Причиною є вигідне геополітичне становище України та зріст споживання.
Готельна нерухомість. Сьогодні на ринку спостерігаються одиниці міжнародних операторів готельного бізнесу. Причин декілька: по-перше, національні дивелопери, в своїй більшості, ще не навчились професійно працювати, крім того, цей ринок вважається найважчим сегментом нерухомості через такі основні фактори як: найбільша кількість учасників в кожному; будівництво 4-5* готелю вимагає дотримання великої кількості високих стандартів; капіталоємкість та довгий термін повернення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Характеристика ринку нерухомості та тенденції його розвитку 

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок