Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Перспективи розвитку пасажирського вагонобудування

Перспективи розвитку пасажирського вагонобудування

Назва:
Перспективи розвитку пасажирського вагонобудування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,96 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Перспективи розвитку пасажирського вагонобудування


Метою державної промислової політики є створення сучасного, інтегрованого у світове виробництво і здатного до саморозвитку промислового комплексу, у тому числі й транспортного, який відповідатиме світовим стандартам.
Капіталовкладення в оновлення основних засобів залізничного транспорту протягом 2000-2004 років склали більш ніж 7,6 млрд. грн., з них на оновлення рухомого складу інвестовано майже 2 млрд. грн. Як результат – інтенсивне збільшення обсягів транспортного машинобудування, який у цей період склав майже 80 %. За вказаний період підвищився обсяг виробництва залізничного тягового рухомого складу на вітчизняних машинобудівних підприємствах.
Основними напрямами розвитку галузі вагонобудування є створення більш сприятливих умов для удосконалення динамічної конкурентоспроможної та орієнтованої на клієнтуру національної залізничної системи у відповідності з оновленим пакетом директив Європейського економічного співтовариства та Єдиного економічного простору (ЄЕП).
Створення системи швидкісного залізничного транспорту України є об’єктивною необхідністю для вирішення комплексу соціальних, економічних і екологічних проблем. Зі збільшенням швидкості руху поїздів до 200 км/год, комфортності, залізничний транспорт стає основним засобом для сполучення між населеними пунктами України та з виходом на європейську мережу й країни СНД. Швидкісний рух забезпечує виконання зростаючих обсягів пасажирських перевезень на залізничному транспорті, скорочення часу знаходження пасажирів у дорозі, зменшення потреби в рухомому складі.
Впровадження швидкісного руху відповідає положенням Галузевої програми розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2000 – 2004 рр., затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2000 р. № 1931. Підвищення швидкостей руху пасажирських поїздів на залізницях України є одним із шляхів поліпшення роботи залізничного транспорту, підвищення привабливості його для населення перед іншими видами транспорту, збільшення обсягів перевезень та надходження коштів, у тому числі до Державного і місцевих бюджетів.
Залучення підприємств машинобудування до виготовлення рухомого складу, технічних засобів інфраструктури на дільницях швидкісного руху дозволить поліпшити їх фінансовий стан та створити нові робочі місця.
Пасажирський вагон із швидкостями руху до 200 км/год є однією з складових у процесі створення інфраструктури і всього комплексу швидкісного транспорту. Серед економічних переваг швидкісного руху є такі: збільшення частки залізничного транспорту на ринку транспортних послуг; скорочення витрат на перевезення пасажирів; оновлення рухомого складу залізниць вагонами нового покоління; інтеграція вітчизняних залізниць в єдину європейську мережу швидкісних сполучень; вирішення загальнодержавних проблем. Серед них – стимулювання науково-технічного та інтелектуального потенціалу, створення додаткових робочих місць, поліпшення екології, розвиток соціальної інфраструктури регіонів. Відповідно до цього розроблено план конструювання та виготовлення дослідних зразків нових типів пасажирських вагонів. Для забезпечення пасажирських вагонів вітчизняними комплектуючими необхідно провести низку робіт із розробки та освоєння їхнього виробництва. У подальшій перспективі планується впровадження високошвідкісного руху до 350 км/год і більше.
Пасажирське вагонобудування як новий виробничий напрямок з’явилося в Україні минулого року. Його потужним представником став ВАТ „Крюківський вагонобудівний завод” (м.Кременчук). Міжвідомча комісія „Укрзалізниці” 10 липня сертифікувала серійне виробництво пасажирських вагонів на цьому підприємстві. Цим рішенням визнаний факт появи в країні нової галузі – пасажирського вагонобудування.
Для серійного виробництва пасажирських вагонів фахівцями ВАТ „КВБЗ” проведена значна робота з реконструкції виробництва, розробки нових технологічних процесів, придбання технологічного встаткування, навчання і перепідготовки персоналу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Перспективи розвитку пасажирського вагонобудування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок