Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Перспективи розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованих АПК в Західному регіоні України

Перспективи розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованих АПК в Західному регіоні України

Назва:
Перспективи розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованих АПК в Західному регіоні України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,32 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАУКОВА РОБОТА
на тему:
„Перспективи розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованих АПК в Західному регіоні України”


План
Вступ.
Розділ І. Загальна характеристика можливості м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованого АПК Західного регіону .
1.1. Івано-Франківська область;
1.2. Закарпатська область;
1.3. Волинська область;
1.4. Рівненська область;
1.5. Чернівецька область;
1.6. Тернопільська область;
1.7. Львівська область.
Розділ ІІ. Аналіз сучасного рівня розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованого АПК Західного регіону.
2.1. Перспективи розвитку молокопромислового спеціалізованого АПК Західного регіону.
2.2. Перспективи розвитку м’ясопромислового спеціалізованого АПК Західного регіону.
Розділ ІІІ. Основні напрямки розвитку даної галузі.
Висновок.
Використана література.


Вступ
Свійське тваринництво виникло на Близькому Сході за 8 тис. років до н. є. Існують докази того, що за 5 тис. років до н. є. віл тягнув дерев'яний безколісний плуг, ним користувалися і в Давньому Римі. Свійські стада овець і кіз відомі щонайменше за 7 тис. років до н. є.
Ламу одомашнили як тяглову тварину, альпака — заради вовни.
Нині у світі розводять велику і дрібну рогату худобу, свиней, овець, кролів, коней, верблюдів та інших представників тваринного світу. Природа істотно впливає на ведення тваринництва; зокрема тундра і лісотундра є сприятливими регіонами для оленярства і, навпаки, для розведення верблюдів більше придатний аридний клімат, а для молочного тваринництва потрібні гарні пасовища (які є, наприклад, у Новій Зеландії).
Молочне і м'ясне скотарство. Велику рогату худобу молочного напрямку розводять у густонаселених регіонах Європи та Північної Америки. Воно практично відсутнє у тропічних районах планети. М'ясо-молочний напрямок скотарства розвивають у помірному поясі та аридних регіонах. Скотарство м'ясного напрямку поширене в Аргентині, Австралії та США — країнах, де є великі площі природних пасовищ.
Сьогодні галузь тваринництва і в цілому агропромисловий комплекс України та Західного регіону, зокрема, перебувають у центрі суспільної уваги, оскільки і без того небагатий наш стіл останнім часом особливо збіднів, стрімко зросли ціни на продовольство — такі явища викликають у населення України велику стурбованість і загострюють соціальну напруженість.
В сучасному аграрному секторі виникають складні виробничі відносини, певна система земельних відносин власності у процесі виробництва сільськогосподарської продукції, її розподілу, обміну та використання.
Важливу роль у виробництво сільськогосподарської продукції відіграють АПК що єдиною цілісною виробничо-економічною системою, яка охопила цілий ряд галузей народного господарства спеціалізованих на виробництві продовольства .
Головне завдання що стоїть перед галузями АПК – це зростання сільськогосподарського виробництва, надійне забезпечення країни продуктами харчування та сільськогосподарською сировиною, об’єднання зусиль усіх галузей комплексу для одержання високих кінцевих результатів. Надавати можливості виходу продукції АПК України на світовий ринок .Подолання глибокої економічної кризи зокрема в АПК України пов’язане з переходом до ринкових відносин, з усуненням державного монополізму і розвитком досконалої конкуренції в усіх сферах АПК. Для обгрунтованого здійснення цього процесу необхідно в повній мірі використовувати позитивний історичний досвід, оскільки сьогоднішня ситуація економічних перетворень столипинськоі реформи сільського господарства, яка здійснювалась на початку 20 ст. і передбачена запровадженням приватної власності на землю та передові досягнення сучасного стану розвитку сільського господарства.
Важливою умовою зміцнення економічного потенціалу в Україні є створення сучасної ринкової структури вирибництва
Метою даної науково-дослідної роботи є вивчення і визначення на основі теоритичного обгрунтування і практичного матеріалу особливості діяльності м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованого АПК Західного регіону в сучасних умовах господарювання, обгрунтування механізму організації і ефективного фунціонування різних форм господарювання та ринкових відносин в даній галузі АПК.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Перспективи розвитку м’ясопромислового та молокопромислового спеціалізованих АПК в Західному регіоні України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок