Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Характеристика сучасних напрямків моди в зачісках

Загрузка...

Характеристика сучасних напрямків моди в зачісках

Назва:
Характеристика сучасних напрямків моди в зачісках
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,77 KB
Завантажень:
782
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.8
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Вступ
Розвиток і удосконалення перукарського мистецтва тісно пов’язане з еволюцією людського суспільства, зростанням рівня культури. Перукарське мистецтво об’єднує декілька основних прийомів роботи з волоссям: миття, сушка, стрижка, завивка, фарбування.
У всі часи перукарське мистецтво було спрямоване на те, щоб прикрасити зовнішність, зробити її більш привабливою.
Так як перукарське мистецтво удосконалювалось на фоні суспільного життя, воно завжди перебувало в прямій залежності від загального стану економіки і культури.
В епоху стародавнього світу в Ассирії, авілоні і Єгипті навчені раби виконували різні види робіт, які в перукарській справі виконують і сьогодні. Наприклад – знебарвлення волосся, виготовлення перук, стрижка.
Переворот у моді і видах зачісок відбувався з апохи в епоху. Чим вища ставала культура народу, чим багатший його смак і різноманітніші потреби, тим вищий рівень перукарського мистецтва.
І на сьогоднішній день стиль і мода є актуаьною темою. Дуже важко визначитись, що модно і який стиль переважає.
На сьогоднішній день існує багато різних напрямків моди, але нам не потрібно забувати, що кожна людина індивідуальна, і тим самим вона відрізняється своєю неповторністю у стилі та модними тенденціями від інших.
Чи можна в одній зачісці співставити довге і коротке волосся, авангардний і романтичний стилі, прямі і хвилясті пасма? Можна і потрібно експериментувати не тільки з кольором, а і з формою стрижки. І тоді дана зачіска буде вважатися самою модною.
Стиль сьогодні абсолютно природній, плюс ідеаьна функціональність. Ніяких зачісок, закованих в лаковий панцир, волосся вільно розвівається на вітрі, нагадуючи одночасно настовбурчене пір’я та пелюстки щойно розцвівшої квітки.
Стрижка – це цілий технологічний поцес, у результаті якого навколо голови народжується справжній твір – художній малюнок. Головна цінність стрижки – практичність. І тоді ви легко перетворитесь в елегантну даму з вишуканою укладкою. Секрет зачіски в застосуванні нових нетрадиційних методів.
Сучасна мода пропонує великий вибір фарб, так і способів фарбування волосся. Фарба використовується не тільки з метою зміни кольору волосся, або підсилення відтінку – за допомогою фарб візуально коригують форму обличчя.
Переходи століття в століття завжди відрізнялися вибухом творчості. Не став винятком і наш час. Різка зміна кольорових вподобань привела до з’єднання не тільки різних кольорів, але й до різних технік фарбування волосся.
Відомі перукарі вже прогнозують моду майбутнього, в якій трьохвимірне відображення кольору і ефект „спалаху” на волоссі, а також глибокі кольори за рахунок взаємозв’язку відтінків, які придають об’єми. Вертикальне мелірування відходить в минуле, проте стає популярним фарбування, яке дозволяє поєднати декілька відтінків на одному пасмі.
Змішування стилів, тяга до „гібриду” привели до виникнення нової гілки, де домінують авангаддні стрижки, та зовсім божевільні, яскраві, сяючі кольори, особливо мідь та екстремальні поєднання рожевого та зеленого.
Розкіш кольору та його глибина дарують нам відчуття свята.
Та на сьогодні мода дуже демократична, тому свобода, романтизм, натуральна елегантність та дбайливість, актуальні завжди. Довге розкішне волосся, спокійні, легкі та дуже жіночні лінії, стають очевидним трендом 2006 року. Мінімум стайлінгу, максимум легкості. Використовування мусів, воску чи лаку зведено до мінімуму.
Для того, щоб досягти високого врівня майстернрсті, проводять безліч семінарів, майстер-класів, тренінгів, на яких досвідчені майстри-перукарі діляться досвідом з бажаючими.
Проводяться різноманітні конкурси, для того, щоб майстри могли показати рівень своєї майстерності. Тільки шоу-покази і конкурси дозволяють майстрам знайомитись з останніми тенденціями моди і „диктувати” свій стиль в створенні образів.
В Україні існує збірна перукарів, яка представляє нашу державу на різних міжнародних конкурсах.
В складі національної збірної по перукарському мистецтву майстер-модельєр міжнародному класу одеситка Надія Періна, два рази захищала честь України в Чемпіонаті Світу (2000 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Характеристика сучасних напрямків моди в зачісках

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок