Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Взаємодії між кольором і характером людини

Загрузка...

Взаємодії між кольором і характером людини

Назва:
Взаємодії між кольором і характером людини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,90 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Взаємодії між кольором і характером людини


Натуральних блондинок надзвичайно мало, -- натомість багато жiнок змолоду фарбують волосся. Тому варто говорити не про природний колiр, а про те, який вiдтiнок обрала жiнка i якою вона хоче бути.
Свiтле волосся -- ознака нiжностi, слабкостi, залежностi. Це м'якi люди, якi прагнуть захисту.
Можливо, комусь це образливо чути, але, за статистикою, блондини значно поступаються iнтелектом темноволосим. Люди з темним волоссям -- запальнi, надзвичайно енергiйнi. Вони мають невичерпну сексуальну енергiю.
Темноволосi люблять бути в центрi уваги i це їм вдається. Адже через високий рiвень iнтелекту цi люди є доволi цiкавими спiврозмовниками.
Люди з рудим вiд природи волоссям часто почуваються iншими й страждають вiд комплексiв. Їм важче себе полюбити, бо вогняний колiр впадає у вiчi й не усiм подобається.
Натомiсть люди, якi фарбують волосся у яскраво-червонi вiдтiнки, прагнуть привернути до себе увагу, бути постiйно на виднотi. Це дотепнi, розкомлексованi особистостi, яким, як кажуть, палець в рот не клади.
Голубi очi свiдчать про слабкiсть людини, залежнiсть вiд когось чи вiд стосункiв. Люди з такими очима часто закохуються i повнiстю вiддаються почуттю. Вони ладнi виконувати всi забаганки партнера, повнiстю йому пiдкорятись та залежати вiд нього.На роботi вони --не лiдери i не керiвники, а виконавцi, якi роблять те, що їм скажуть. Голубоокi люди не схильнi до спiвпереживання та розумiння iнших, вони енергетично слабшi i часто не розумiють оточуючих.
Люди з карими очима -- повна протилежнiсть голубооким. Це надзвичайно енергетично сильнi особистостi, якi добре знаються на людях. Вони зауважують в оточуючих найменшi змiни настрою, їх важко обманути.
Кароокi люди надзвичайно спiвчутливi, готовi прийти на допомогу i вирiшити чужi проблеми, жертвуючи власним часом, силами, здоров'ям i навiть грошима. На роботi вони -- лiдери, вмiють правильно органiзувати, заохотити працiвникiв до плiдної працi.
Зеленi очi зазвичай у творчих, самобутнiх особистостей. Це незалежнi люди, якi понад усе цiнують свободу. Але це й авантюристи, якi флiртують та закохують у себе людей, не вiдповiдаючи їм взаємнiстю. Зрада для них -- майже норма.
Власники сiрих очей, з одного боку -- люди слабкi, схильнi залежати вiд iнших. Але, знаючи про цю слабкiсть, сiроокi люди тримають iнших на дистанцiї. Вони не хочуть зав'язувати серйознi стосунки, щоб не "розчинитися" в iншiй людинi. Часто не вмiють спiвпереживати та розумiти оточуючих. На роботi малоiнiцiативнi, роблять лише те, що потрiбно. I не бiльше.
Темно-синi, майже сталевого кольору очi характернi для рацiональних людей з твердим характером. Це витривалi особистостi, яких жоднi проблеми не зламають. У них завжди є
сила, натхнення та бажання йти далi, досягаючи мети. Вони рiдко вступають у контакт з оточуючими, ладнi робити все самотужки.
Про тест Люшера чули не всі. Це коли за перевагою одного чи іншого кольору визначається психологічний стан людини. Зміст теорії Люшера в тім, що характер людини базується на чотирьох кольорах (синій, червоний, жовтий, зелений). Якщо один із кольорів домінує над іншими, виходить, у людині переважає щось одне –наприклад, потреба в змінах (жовтий) чи бажання самоутвердитися (зелений). По тому, хто перед нами – синя, зелена, жовта чи червона людина – можна здогадатися і за одягом, і навіть за інтер’єром.
Хоча “червоні” зовсім не зациклені саме на червоному, а “зелені” – на зеленому. А ось на які типи можна класифікувати житло, відштовхуючись від теорії Люшера.
“Синій тип”
Це невеликий і ледь сентиментальний будинок, у якому панує відчуття тепла і спокою. Тут обов’язково є заокруглені вікна, арки, багато невеликих приміщень, ширм, затишних закутків, не призначених для сторонніх поглядів. Почуття безпеки підсилюють товсті стіни і низькі стелі. Кольори в основному теплі: бежевий, пастельно-жовтогарячий, охристо-золотавий, переважає бічне висвітлення. З матеріалів в інтер’єрі більше всього дерева, причому теплих натуральних відтінків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Взаємодії між кольором і характером людини

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок