Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Патентний документ

Патентний документ

Назва:
Патентний документ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,92 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Патентний документ
Патентний документ містить інформацію про результати науково-технічної діяльності, заявлених чи признаних в якості об’єктів промислового майна, і про права власників на винахід.
Патентна документація – це сукупність первинних і вторинних документів, складених у відповідності з патентним законодавством і встановлюючих офіціальне визнання наявності винаходів, промислових зразків і корисних моделей. Патентний документ підпорядковується юридичній охороні держави, підтверджується висновками державної експертизи і не може містити неперевірених даних.
Патентна документація представлена описами винаходів, документацією про промислові зразки, корисних моделей і товарних знаків.
Патентна документація являється об’єктом вивчення патентознавства.
Патент (лат. рatens – посвідчення, грамота) – документ, що встановлює офіційне визнання чогось винаходом і право винахідника на нього. Крім цього, це документ на право займатися торгівлею чи промислом.
Патент дає право винахіднику чи його спадкоємцю на розпорядження винаходом. Це означає, що власник патенту сам вирішує питання про те, як поводитися з винаходом: продати його чи видати ліцензію на його використання, або ж не робити ні того, ні іншого.
Патент видається державним патентним відомством, і його діяльність розповсюджується по території тієї держави, де виданий патент. Строк дії патенту встановлюється національним патентним законодавством (приблизно 15-20 років).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Патентний документ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок