Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Розробка заходів по підвищенню матеріально-технічного постачання на Стрийському ВУПЗГ

Загрузка...

Розробка заходів по підвищенню матеріально-технічного постачання на Стрийському ВУПЗГ

Назва:
Розробка заходів по підвищенню матеріально-технічного постачання на Стрийському ВУПЗГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,67 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Розробка заходів по підвищенню матеріально-технічного постачання на Стрийському ВУПЗГ
4.1 Вибір, обґрунтування пропонованих заходів та можливий обсяг їх впровадження
Після проведення аналізу матеріально-технічного постачання Стрийського ВУПЗГ та виявлення резервів для покращення пропонується впровадити наступні заходи, спрямовані на підвищення пропускної здатності магістральних газопроводів, покращення використання газоперекачувальних агрегатів в часі та матеріально-технічного постачання:
Застосування фільтрів і ущільнень на основі вторинного фторопласту на ГПА.
Впровадження модернізованих фільтрів на повітрянозабірних камерах газоперекачувальних агрегатів ГТК-10 І.
Створення комплексної бригади по ремонту обладнання компресорних станцій.
Наведемо коротку характеристику запропонованих заходів:
Захід 1. Застосування фільтрів і ущільнень на основі вторинного фторопласту на ГПА.
Більшість ГПА на підприємстві знаходиться в резерві, або в ремонті. Одна з причин, що тривалість міжремонтного періоду ГПА велика є те, що велика кількість по сторонніх частинок потрапляє в газопроводи і агрегати, а тому слід застосовувати фільтри і ущільнення на основі вторинного фторопласту, які приведуть на покращення організації ремонтного обслуговування. Результатом застосування фільтрів і ущільнень на основі вторинного фторопласту є збільшення міжремонтного періоду, що підвищить ефективність робочого часу агрегатів, що покращить Ке і зумовить ріст Кінт, а також зниження затрат на ремонт. Покращення часткових показників використання ГПА сприятиме зростанню фондовіддачі, що в свою чергу приведе до підвищення рівня продуктивності праці.
Розрахунок проводиться на КС- Угерсько на установці ГТН-6.
Захід 2. Впровадження модернізованих фільтрів на повітрянозабірних камерах газоперекачувальних агрегатів ГТК-10 І.
В зв’язку із специфікою роботи газоперекачувальних агрегатів ГТК-10 І (турбінний привід) виникають питання очистки навколишнього повітря, як робочого середовища для турбін. З цією метою використовуються фільтри очистки навколишнього повітря. Однак, в процесі роботи фільтри необхідно замінювати на нові 2 рази в рік в наслідок їх забивання порохом. Тому було розроблено новий тип фільтрів із збільшеним періодом заміни чи очистки(1 раз на 1,5 року). Фільтри рекомендується встановлювати на ГТК-10 І компресорної станції Більче-Волиця Стрийського ВУПЗГ в кількості 35 шт. Для комплектації всіх ГПА необхідна кількість модернізованих фільтрів становить 215 шт. Дане впровадження матиме вплив на величину продуктивності праці, так як встановлення модернізованих фільтрів вимагає менших витрат робочого часу працюючих, а отже і меншої їх чисельності. Одночасно із зміною продуктивності праці зменшуватиметься показник собівартості 1000м3 газу, так як витрати на встановлення та придбання модернізованих фільтрів є меншими від відповідних витрат на імпортні фільтри.
Захід 3. Створення комплексної бригади по ремонту обладнання компресорних станцій.
Організація технічного та ремонтного обслуговування в Стрийському ВУПЗГ поставлена на неналежному рівні. Деякі роботи проводяться підрядними організаціями, серед основних недоліків роботи яких можна виділити:
Збільшення часу простою ГПА в ремонті;
Виконання ремонтних і ремонтно-налагоджувальних (КВПіА) робіт приводить до розриву технологічного процесу і загального збільшення строків ремонту;
Централізоване постачання запасних частин і матеріалів для проведення ремонтів постійно погіршується;
Не зростає кваліфікація кадрів і т.п.
В теперішніх ринкових умовах, коли постачання запасних частин можна здійснювати із заводу-виробника, користуватися послугами підрядних організацій не має потреби. Тому в Стрийському ВУПЗГ для створення власної ремонтної бази можна використати власні кваліфіковані кадри серед персоналу експлуатаційної служби компресорних станцій в межах наявної чисельності.
Склад ремонтної бригади становить 10 чоловік. Бригада виконуватиме наступні ремонтні роботи: ремонт механічного обладнання, дефектоскопію, контроль за техніко-технологічним станом обладнання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Розробка заходів по підвищенню матеріально-технічного постачання на Стрийському ВУПЗГ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок