Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> реферат українською: Ліфти та ескалатори.

Ліфти та ескалатори. / сторінка 5

Назва:
Ліфти та ескалатори.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,14 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
"При нормальній економічній ситуації в країні ринок бурхливо розвиватиметься, причому як в частині установки нового устаткування, так і в частині реконструкції, модернізації і капремонту існуючої техніки", - прогнозує Владислав Лаврик. Перспективными залишаються коттеджная, комерційна і житлова будівельні галузі. По суті, поки в Україні росте і розвивається будівельний сегмент, ринок ліфтостроєнія залишатиметься актуальним і затребуваним.
Тем більш що в недалекому майбутньому очікується прихід нових гравців, в основному з Китаю і Південної Кореї. У віддаленішій перспективі прогнозується прихід таких всесвітньо відомих брендів, як: Fujitec, Toshiba, Mitsubishi Electric, Hitachi.


Сходи у вашому будинку!
Сходи, є потенційно небезпечною і досить рідкісною конструкцією в будинку, привертають до себе велику увагу.Сходи в будинку - це важливий архітектурний елемент. Довгі роки переважне число людей жили в одноманітних квартирах з однаковим плануванням і часто навіть схожими меблями. Але в дев'яностих роках ХХ століття ситуація стала мінятися. Все більше стали з'являтися дворівневі квартири, удома, офіси, магазини, в яких були присутні сходи. Сходи, будучи потенційно небезпечною і досить рідкісною конструкцією в будинку, привертають до себе велику увагу. Саме цей елемент, правильно підібраний, проведений і встановлений несе на собі не тільки функціональне навантаження, але естетичну, підкреслюючи оригінальне дизайнерське рішення приміщення. Виникає питання: які сходи популярні сьогодні і чому? Необхідно відзначити, що сьогодні можна знайти фірми, які виготовляють і встановлюють сходи в різних стилях. Вибір конструкції і зовнішнього вигляду сходів - справа смаку кожного. Ми ж звернемо вашу увагу лише на деякі.
Гвинтові сходи
Які асоціації виникають у вас, коли ви чуєте це словосполучення? Повітря, майже прозорі гвинтові сходи, колоритні, ажурні, оригінальні. У багатьох, при розмові про гвинтові сходи виникають картинки високих башт, маяків, середньовічних мінаретів. Гвинтові сходи займають дуже мало місця, по порівнянню, наприклад зі сходами на косоурах, і дуже зручна для тих, хто економить місце в приміщенні. Гвинтові сходи часто встановлюються між основним і мансардним поверхом і гармонійно вписуються в інтер'єр будинку. Все це так, але! Чи часто ви зустрічаєте гвинтові сходи, використовувані як основні в приміщенні? Переважна більшість з вас відповідять: «Ні, не часто». Дійсно, гвинтові сходи найчастіше використовуються як додаткові. Річ у тому, що ступені у гвинтових сходів мають клиноподібну форму. Широким кінцем ступеня кріпляться до стійки поручнів, а вузьким – до стіни. За рахунок такої нерівності, у деяких складається враження, що ступінь дуже вузький. Проте, сьогодні до виготовлення гвинтових сходів підходять особливо. Фахівці розрахували, що оптимальною шириною середини ступеня буде 20-25 сантиметрів, а широка підстава – близько 40! Такі розміри дозволять вам відчувати себе упевнено на гвинтових сходах.
Сходи на косоурах
Не Слід забувати, що гвинтові сходи – досить крута, тому звернути увагу на правила безпеки, встановлюючи її у себе. Зручна, солідна і в теж час легка, надійна, грунтовна, респектабельна – це все про сходи на косоурах. Косоура – це несуча балка, встановлена під нахилом, до якої кріпляться ступені. Найчастіше таких косоур встановлюють дві (особливо, якщо сходи широкі – більше 2-2,5 метрів), але є можливість встановити сходи на косоурах з однією несучою балкою (центральною). Сходи на косоурах, залежно від використовуваних матеріалів для будівництва і обробки, може виглядати дуже витончено, легко, і навіть легко. Проте, косоури, які найчастіше виготовляються з металу, залізобетону або деревини, не дають засумніватися в міцності і надійності конструкції. Такі сходи перевірені часом. Опис сходів на косоурах зустрічаються навіть в рукописних джерелах Давнього Єгипту часів будівництва Великих пірамід.
Сходи на больцах
Комусь вищеперелічені конструкції здадуться дуже громіздкими.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Ліфти та ескалатори.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок