Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> реферат: Структури компетентності: загальні або специфічні

Структури компетентності: загальні або специфічні / сторінка 2

Назва:
Структури компетентності: загальні або специфічні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,65 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
впливати
7. встановати стратегію, мобілізовати.
Ці рівні звичайно правдоподібні для багатьох навиків, і SFIA планує який рівень доречний для кожного специфічного навику. Для кожного рівня існує чотири області відповідальності: автономія; вплив; складність; і ділові навики. Описи кожного рівня та їх чотири області групуються разом. Але наскільки універсальні ці угрупування? Здається, немає ніяких аргументів або виправдань про те, чому їх потрібно рахувати універсальними. Якщо, наприклад, багато індивідумів, в межах певного навику, показують рівень 2 автономії, але 4 рівень ділових навиків, ясність горизонтальних відмінностей була б поставлена під загрозу.
Розгляд EQF викликає подальші питання. Існує 8 рівнів та шість областей додатку на останньому: один для знання; один для навиків, і чотири для аспектів "особистої і професійної компетентності". Рівні EQF надаються як вказано нижче.
1. Використовуйте основні навики, щоб здійснювати прості завдання.
2. Використовуйте навики і ключову компетентність, щоб здійснювати завдання, де управляють правила, що визначають шаблони і стратегії. Виберіть і застосуйте основні методи, інструменти і матеріали.
3. Використовуйте ряд специфічних навиків, щоб здійснювати завдання і показувати особисту інтерпретацію через виділення і коректування методів, інструментів і матеріалів. Оцініть різні підходи до завдань.
4. Розвивайте стратегічні підходи до завдань використовуючи досвідчені джерела інформації. Оцініть результати в термінах стратегічного використовуваного підходу.
5. Розвивайте стратегічні і творчі відповіді в дослідженні рішень абстрактних проблем. Продемонструйте передачу теоретичного і практичного знання в створенні рішень до проблем.
6. Продемонструйте владу методів і інструментів в складному полі, що спеціалізується, і продемонструйте нововведення в термінах використовуваних методів. Винайдіть і підтвердіть аргументи, щоб вирішити проблеми.
7. Створіть дослідження щодо діагнозу проблем, об'єднуючи знання від нових або міждисциплінарних полів і проаналізуйте неповну або обмежену інформацію. Розвивайте нові навики у відповідності до знань, що з'являється.
8. Досліджуйте, аналізуйте проект, який приводить новихі процедурних рішень.
4 ключові результати загальної та специфічної структури
Озираючись назад до списку вимог, і зважаючи на критику вище, можна прослідкувати напругу між тенденціями, щовключають два опонуючі напрями: у напрямку до наявності різної структури для кожного специфічного контексту, і у напрямку до наявності загального - загальної структури компетентності.
З одного боку є багато причин, чому людям потрібно розвивати спеціалізовані структури, які представляють їх специфічні потреби. Специфічна компанія матиме специфічний набір компетентності, яка потрібна, разом з родовими навиками, щоб виконувати завдання бізнесу. У університетах і освітніх установах, що викладають широкий ряд тем можливо є специфічний підхід, щоб підкреслювати специфічну компетентність, яку випускники цієї специфічної установи мають, відрізняючи їх від випускників інших установ.
З іншого боку, можливі й інші причини, що пояснюють чому структури компетентності потрібно розділити проте розвивати сукупно.
· Компетентності, що розвивається в освітніх установах потрібно мати відношення до компетентності зайнятості або подальшій освіті.
· Якщо індивідуми мають планувати освітній розвиток кар'єри для їх персоналу, їм потрібно знати, яка компетентність потрібна, як і де її придбати .
· Трудова рухливість вимагає, щоб індивідуми, що працювали в одному місці повинні бути здатні знайти роботу в інших місцях. Мається на увазі, що компетентність, яка була корисна в одному контексті необхідна бути корисна і в інших контекстах.
· Багатьом професіям, або професійним асоціаціям потрібно знати чи стандарти компетентності дотримуються.
· Програмне забезпечення і системи, що розвиваються для загальної структури, могли бути набагато дешевші, ніж для замовленої заздалегідь структури.
Створення компетентності стало головним завданням в організаціях.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Структури компетентності: загальні або специфічні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок