Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Скачати реферат: Структури компетентності: загальні або специфічні

Загрузка...

Структури компетентності: загальні або специфічні / сторінка 4

Назва:
Структури компетентності: загальні або специфічні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,65 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 

3.
Засноване на компетентності управління має на увазі відкриту культуру і кооперацію. Якщо ці умови недотримуються, управління компетентності ймовірно буде невдалим. Люди з нижчих рівнів організацій будуть сприймати компетенцію як один із звичайних інструментів управління, який їм доведеться використати замість того, щоб вони дійсно цінували його як організаційну стратегію, щоб розвивати організацію таіндивідум.
4.
Увага до управління компетенцією може приводити до зменшення уваги до безпосередньої роботи. Концептуальна структура була присутня у Фігурі 1 не поширена в більшості організацій: вони прагнуть використовувати структури компетентності без сконцентрування на представлення методів удосконалення..
5.
Профілі компетентності не завжди надійні і дійсні. Багато організацій використовують профілі як нормативні інструменти, і пояснюють це тим, , що персоналу доведеться освоїти їх. Істотна проблема у компетентності полягає у тому що, вимоги до удосконалення , існують не дивлячись на специфічний контекст, тоді як компетентність може бути інтерпретована тільки в певному контексті. Деконтекстуалізація умовна для передачі різних завдань або проблемним ситуаціям. Оцінки і зворотний зв'язок 360-ступеня не вирішують цю проблему, оскільки проблема вкладена в контекстуально зв'язаній компетенції.
6.
Управління компетентності може приводити до бюрократії. Організації, які ввели профілі компетентності, інструктували інспекторів і працівників, щодо того, як використовувати її, вимагають демонструвати чіткі форми компетентності. Значення колективного процесу виробництва профілів компетентності, колективного ухвалення рішення щодо значення певної компетентності, і повчальної культури, яку створює процес, в якому знаходяться індивідуми і команди, значно цінніший за механістичне використання інструментів управління компетентності, які нагадують старомодну персональну адміністрацію.
Освіта, заснована на компетенції
Вступ
Ми розглянемо противоріччя щодо освіти, яка заснована на засадах компетенткості. Три підходи до заснованої на компетентності освіти описано; поведінковий, родовий і цілісний підхід. Наступне визначення сформульоване, щоб описати поняття заснованої на компетентності освіти в поточному проекті: Заснована на компетентності освіта створює безліч можливостей для студентів і працівників. Принципи описані в цьому документі, сформульовані різними авторами, які підтримують більш цілісний підхід. На підставі їх принципів, одинадцять конкретних принципів було сформульовано, це закладає фундамент дляподальшого проекту заснованого на Компетентності Зеленої Освіти. Центральне питання в цьому документіє: ‘Що собою являютьє досліди різних груп, із заснованою на компетентності освітою, чи протяжність дослідів впливаює на сформульовані принципи? Іншими словами - сформульовати принципи, що будуть корисні на практиці. Більшість принципів – дійсно корисні,але більше уваги концентрується на тренуваннях.
У теперішньому глобалізованому суспільстві, технічні нововведення, інформація і технологія комунікації - щоденні події. Ми знаємо, що життя це постійне навчання, людині належне бажання постійно оновлювати свій багаж знань, щоб залишитися працездатним на трудовому ринку. Так, залишаючи школу не означає, що нам ніколи не доведеться вчитися. Молодим людям доведеться бути готовим, щоб відповідати викликам сьогоднішнього суспільства щодо навчання та пов’язаних з ним знань . Довічне вивчення повинне бути загальною відповідальністю уряду, працедавців, об'єднань, освітніх інститутів, місцевих органів влади і індивідумів. Проте всі вони все щезадумуються, як виконувати свої ролі і обов'язки на практиці (Descy & Tessaring, 2000). Трудовий ринок експонує несумісні вимоги. Дуже часто ринок праці потребує індивідумів, які надзвичайно пристосовні до різних ситуацій (тобто універсали) і з іншого боку індивідумів, які повинні бути оперативні та швидкі в любій ситуації (тобто фахівці) (Descy & Tessaring, 2000). Згідно Velde (1999) поняття заснованої на компетентності освіти може полегшити навчання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Структури компетентності: загальні або специфічні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок