Головна Головна -> Реферати українською -> Інше -> Гардероб сучасної жінки

Гардероб сучасної жінки

Назва:
Гардероб сучасної жінки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,00 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Гардероб сучасної жінки повинен складатися з різного призначення неможливо його уявити собі, в асортименті якого немає вечірньої сукні.
Представлена модель - вечірнє плаття, його можна одягти на вечірку, ресторан, на вечерю, на випускний бал.
Вечірні сукні відносяться до святкового одягу. Святковий одяг повинен прикрашати людину, надавати її зовнішності елегантності, вишуканості ефектності.
Святковий одяг має насамперед відповідати естетичним вимогам, бути модним, замасковувати недоліки статури, підкреслювати її переваги .
Оздоблення та доповнення застосовують складне, зокрема, оздобленні бісером, ручною та машинною вишивками, аплікацією, гофре, плісе, блискітками, штучними квітами, ювелірними прикрасами.
До асортименту святкового одягу відносять сукні, костюми, сукні, костюми, блузи, спідниці, штани та створені на їхній основі комплекти ансамблі.
Плаття - це виріб, який шиють переважно з мягких тканин, (моделюють по різному; з рукавами, без рукавів, будь якою довжиною). Вечірні плаття шиють з темних, світлих, блискучих кольорів, підібраних відповідно до моделі, та до зовнішності людини. Пілочка і спинка вечірніх плать переважно облягаючого, або приталеного силуету.
Дана модель сукні рожевого кольору. Вона змодельована з драпіровкою на пілочці і розрізом збоку лівого бокового шва.
Пілочка і спинка складається з однієї частини. Сукня оздоблена бісером і блискітками, бретелі представлені сріблястим ланцюжком блискучих каменів, а також декоративними квітами.
Розвиток одягу, його історичні зміни пов'язані, з одного боку, модою, а з іншого – зі стилем, що виникає на основі соціальне економічного розвитку суспільства, виявляє його культуру, побут, ставлення до навколишнього світу.


Економічна частина
Економіка – це сукупність підприємств галузевого господарства, що забезпечує суспільство життєво-необхідними благами і послугами. На основі поділу праці, вона утворює окремі галузі, економічні регіони, вона охоплює економічні зв’язки між державами, зовнішню торгівлю, фінансово-економічні сфери співробітництва.
Зміна моди та її елементів по групах виробів пов’язана з рівнем суспільних витрат і знаходить відображення у диференціації цін. Так, на особливо модні вироби встановлюються роздрібні ціни, які визначаються за домовленністю між виробничими об’єднаннями. Такі ціни діють до насичення ринку цими товарами і скорочення попиту на окремі їх види після чого можуть знижуватися. При їх встановленні беруться в розрахунок витрати виробничих підприємств, направлені на досягенення високої якості виробів, що випускаються, їх споживчі якості, відповідність напрямку моди, а також стан попиту покупців. Крім цін за домовленістю, що встановлюються на особливо модні товари, які відображають перспективні напрямки моди, вводяться тимчасові ціни. Цей вид цін встановлюється на товари поліпшеної якості, які відповідають сучасному напрямку моди.
Оцінка кожного показника, що характеризує якість та новизну товарів, диференційована в залежності від його відомості вимогам моди.
З метою дальшого вдосконалення ціноутворення на модні і особливо модні товари необхідно встановлювати граничні строки їх реалізації на підприємствах роздрібної торгівлі, тому що через відсутність таких строків у положеннях про тимчасові ціни і ціни, за домовленістю, термін реалізації коливається від трьох до восьми місяців. Таке положення утруднює сезонний розпродаж призводить до перевищення строків повернення нереалізованих особливо модних виробів.
З метою дальшого вдосконалення ціноутворення на модні і особливо модні товари необхідно встановлювати граничні строки їх реалізації на підприємствах роздрібної торгівлі, тому що через відсутність таких строків у положеннях про тимчасові ціни і ціни за домовленістю, термін реалізації коливаєь\ться від трьох до восьми місяців. Таке положення утрюднює сезонний розпродаж, призводить до перевищення строків повернення нереалізованих особливо модних виробів (часто нові речі залишаються непроданими, тому що покупці не підготовлені до їх сприйняття, вважають їх або надто модними, або просто некрасивими).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Гардероб сучасної жінки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок