Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Рухливі ігри на уроках фізичної культури

Рухливі ігри на уроках фізичної культури

Назва:
Рухливі ігри на уроках фізичної культури
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,96 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат
Рухливі ігри на уроках фізичної культури
«Клас, струнко!»
Учитель стоїть обличчям до дітей, які виши-кувалися в одну шеренгу. Він подає команди. Команда виконується тільки в тому разі, коли перед нею вчитель говорить слово «клас». Той, хто помиляється, робить крок уперед, але про-довжує грати. Гра триває не більше трьох хви-лин. Після її закінчення вчитель називає найбільш уважних. Згідно з правилами гри крок уперед роблять і ті гравці, які не викона-ли своєчасно правильної команди.
Засвоюються стройові команди, виробляються увага та швидкість реакції.
«Мисливці і качки»
У центрі креслять велике коло. Гравців роз-раховують на перший - другий, і перші номе-ри входять у коло. Перші номери — «качки», другі - «мисливці»; другі одержують м'яч — волейбольний або баскетбольний.
Мисливці перекидають м'яч один одному, намагаючись влучити ним у тих качок, які ближче до м'яча. Качка виходить з гри, якщо її поквачили м'ячем. Гра триває, доки не буде вибито всіх качок. Після цього гравці міняють-ся ролями. Виграє команда, яка затратить мен-ше часу або в призначений час виб'є більше гравців другої команди.
Правилами гри мисливцям не дозволяється вступати усередину кола, а качки не мають права покидати його.
Влучання зараховується, якщо м'яч торк-нувся будь-якої частини тіла, крім голови, і м'яч при цьому не відскочив від підлоги або від іншого партнера.
У процесі гри треба добиватися колектив-ності дій гравців, використовуючи якнайбільше передач між партнерами. В окремих випадках доцільно самому керівникові взяти участь у грі.
Гра використовується, щоб навчити переда-вати м'яч у нападі, закріпити навички ловіння та передавання м'яча. Розвиваються орієнтування, швидкість реакції, кмітливість, спритність, точність рухів, вміння правильно обирати місце в нападі й захисті, виховується колективізм.
«Білі ведмеді»
Креслять невелике коло. Це «крижина». Ре-шта простору - «море». Його на майданчику обмежують лініями. Обирають ведучого - «білого ведмедя». Решта гравців - «ведмежата». Ведмідь іде на крижину, ведмежата розташовуються довільно по всьому майданчику.
Ведмідь кричить: «Виходжу на ловлю!», біжить з крижини в море і починає ловити ведмежат. Як тільки піймає кого-небудь, відводить його на крижину. Потім ловить друге ведмежа. Кожна пара пійманих, взявшись за руки, допомагає ловити інших. Наздогнавши кого-небудь, вони швидко з'єднують руки так, щоб пійманий гравець опинився між руками.
Після цього вони кричать: «Ведмідь, на допомогу!» Ведмідь підбігає і квачить пійманого. Гра триває доти, поки не переловлять усіх ведмежат. Гравець, якого піймали останнім, вважається найспритнішим і наступного разу стає “білим ведмедем”.
Згідно з правилами гри пари можуть ловити гравців, тільки оточивши їх руками; забороняється під час ловлі хапати гравців; гравці, які вибігли за межі моря, вважаються пійманими і стають на крижину; ведмежа, оточене па-рою гравців, має право вислизнути з обіймів, поки його не поквачив ведмідь; якщо ведмідь піймає першу пару ведмежат, то сам більше не ловить, а тільки квачить.
Розвиваються спритність, швидкість та орієнтування, виховуються сміливість, колек-тивність дій.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Рухливі ігри на уроках фізичної культури

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок