Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Методика проведення занять з фізичного виховання в різновіковій групі дошкільного закладу освіти”

Методика проведення занять з фізичного виховання в різновіковій групі дошкільного закладу освіти”

Назва:
Методика проведення занять з фізичного виховання в різновіковій групі дошкільного закладу освіти”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,99 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Курсова робота
Тема: “Методика проведення занять з фізичного виховання в різновіковій групі дошкільного закладу освіти”


План
Вступ
І. Психолого-педагогічні дослідження.
Проблеми фізичного виховання дітей у дошкільних закладах.
Рухова активність старших дошкільників у процесі фізичного виховання.
ІІ. Методика проведення занять з візничого виховання у різновіковій крупі дошкільного садка.
2.1 Аналіз програм.
2.2 Використання ритмічної гімнастики на заняттях з фізичного виховання.
Література


Вступ
Здоров'я і фізична підготовка дітей – найважливіша складова фізичного здоров'я і потенціалу нації. Проблему загального фізичного навчання і фізичної культури треба вирішувати, насамперед, і головним чином через школу. У шкільному віці потрібно встигнути виховати мотивацію і потребу в заняттях фізичними вправами, забезпечити фізкультурну грамотність кожного. Необхідно сконцентрувати зусилля педагогів на головному напрямку – радикальній перебудові системи шкільного фізичного виховання. Це є соціальним замовленням суспільства. Рух – основний зовнішній прояв діяльності організму і разом з тим важливий фактор його розвитку. При обмеженні рухів різко сповільнюється фізичний і психічний розвиток. Рухова активність є однією з необхідних умов нормального розвитку дитини, його мовної функції і мислення. Академіком М.М. Кольцовой доведено, що рухи допомагають бачити, чути, говорити, запам'ятовувати, розуміти невідоме. Виходячи з вище сказаного, гостро постає питання про необхідність розробки системи педагогічного керівництва використання засобів фізичної культури.
Фізичне виховання – одне з необхідних умов правильного розвитку дітей. Прилучення до спорту з раннього дитинства дає людині фізичне загартування, виховує спритність, парність і швидкість реакції, підвищує активність, розвиває почуття дружби. Повноцінний фізичний розвиток дітей можливо лише при комплексному використанні засобів фізичного виховання: природних факторів, гігієнічних заходів і фізичних вправ. Велике місце у всебічному фізичному розвитку дітей займають спортивні вправи, а також елементи спортивних ігор. Оволодіння усіма видами спортивних вправ має важливе значення для різнобічної фізичної підготовленості дітей.


Рухова активність старших дошкільників у процеси фізичного виховання
Удосконалювання системи фізичного виховання дошкільників зв'язано з їхньою психофізіологічною адаптацією до майбутнього навчальним навантаженням у школі. У зв'язку з цим великий науковий і практичний інтерес представляє питання цілеспрямованого розвитку рухових можливостей до фізичних навантажень як до факторів, здатним, з однієї сторони безпосередньо знижувати несприятливий вплив навчальної праці на стан здоров'я, а з іншого боку — підвищувати специфічну стійкість дітей в умовах корінного ламання динамічного стереотипу. Один з основних шляхів удосконалювання керування процесом фізичного виховання дошкільників — підвищення достатнє всебічної інформації про рухову підготовленість дітей. Аналіз науково-методичної літератури, практичного досвіду свідчить, що дане питання вивчене недостатньо. Один з них —це комплексна оцінка розвитку рухових здібностей шестирічок. Представники фізіологічної і педагогічної вітчизняної науки: И.М. Сєченов, П. Ф. Лесгафт, Н.П. Гундобин, В. В. Гориневский, Н. И. Красногорский, П. А. Анохін, Н. М. Кольцова, А.А.Маркосян, М. В. Антропова, А. Г. Хрипкова й ін. у своїх працях відзначають, що до найважливіших закономірностей росту і розвитку дітей відносяться нерівномірність і безперервність, випереджального дозрівання морфофункціональних систем — і все це відбувається на підставі закону єдності і взаємозумовленості організму як єдиної цілісної системи. У процесі онтогенезу всі ці зміни і перетворення знаходяться в органічній взаємозалежності від відповідного рівня "кістякової мускулатури" (И.А.Аршавский), у широкий ступені сформованих моторно-вісцеральних рефлексів (Н.ММогендович) і удосконалювання трофічної функції ЦНС (Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Методика проведення занять з фізичного виховання в різновіковій групі дошкільного закладу освіти”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок