Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Система роботи з молодими вчителями

Система роботи з молодими вчителями

Назва:
Система роботи з молодими вчителями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,29 KB
Завантажень:
530
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Система роботи з молодими
вчителями
 


Кілька емпіричних правил для оцінювання учнів.
Оцінюйте об’єктивно.
Пам’ятайте! Що всі учні, незалежно від віку і становища найболісніше сприймають необ’єктивність оцінки їхньої праці
Орієнтуйтесь на особистість, її можливості, тобто дотримуйтеся індивідуального підходу.
Пам’ятайте, що оцінювання однієї і тієї ж якості має різний характер залежно від того, кому вона призначена: учневі, батькам, самому вчителю.
Оцінюючи особисті якості не висловлюйте їх привселюдно.
роз’яснюйте свій підхід до оцінювання учнів, обґрунтовуйте правильність поставленої оцінки.
Здійснюйте оцінювання систематично, щоб учасники педагогічного процесу завжди знали про свої успіхи.
Будь-який сумнів практикуйте на користь учня.
Пам’ятайте про стимулюючу функцію оцінювання. Намагайтеся побачити позитивні зміни в поведінці школяра, його знаннях, уміннях учня. Підтримуйте, закріплюйте їх робіть оцінювання дієвим.
Пам’ятайте, що оцінювання має подвійну спрямованість: один його бік спрямований на учнів, а інший – на вчителів


Як вести класний журнал
Класний журнал є І шкільним (Державним, фінансовим) документом, ведення його обов'язкове для кожно-го вчителя, який викладає в цьому класі, класного керівника. Вони несуть особисту відповідальність за його стан. Класні журнали 3 (4), 9, 11; (12) класів зберігають 10 років, інших класів - 5 років.
У день, коли школа отримала класні журнали, зас-тупник директора з навчаль-но-виховної роботи збирає нараду класних керівників або нараду при директорі, роздає журнали, дає вказівки щодо заповнення журналу, розподілу сторінок за навчальними предметами. На заповнення журналу класному керівникові дається 7—10 днів. Після закінчення цього терміну заступник директора здійснює першу перевірку журналу, про що має бути відповідний запис у розділі “Зауваження до ведення класного журналу”.
Класний журнал розра-ховано на один навчальний рік. Обов'язково оформляють титульну сторінку журналу (клас, школа, місто (село), район, навчальний рік) і сторінку 3 (який клас, прізвище, ім'я та по батькові класного керівника).
Усі записи роблять си-ньою або фіолетовою кульковою ручкою. Заборонено робити записи кольоровими ручками, фломастером, олів-цем.
Класного керівника призначають наказом по школі, він повинен викладати у своєму класі. Класний керівник записує в алфавітному порядку прізвища та імена учнів на кожній сторінці, заповнює розділ “Загальні відомості про учня”, “Відомості про заняття в групках”, веде щоденний облік відвідування (пропусків занять), зведений облік досягнень учнів у навчанні, заповнює зведену таб-лицю руху учнів.
Відсутність учня на уроці вчитель відмічає як “н”, “сп”, “хв”, класний керівник відмічає пропуски учнем уроків дробом н/4, хв/6 у графі “Обліку відвідування.
Класний керівник підбиває підсумки пропуще-них уроків за семестр і за рік на сторінках 7, 13.
У розділі “Облік досягнень у навчанні” прізвище, ім'я та по батькові вчителя записують повністю. З лівого боку ведуть облік навчальних до-сягнень: поточні оцінки, ТО (тематичне оцінювання), ПО (повторне оцінювання), Т(загальна оцінка за тему), семестрова, річна, річна апеляційна (якщо є), ДПА - державна підсумкова атестація (якщо є), підсумкова.
ТО (тематичне оцінювання) виставляють у числі. ТО можна виставляти й автоматично, з урахуванням поточних оцінок і навчальної активності учнів.
Праворуч записують номер уроку, дату, зміст роботу на уроці, якщо це урок ТО, то пишуть: число, ТО, тема, за яку проводять ТО, вид ТО.
З іноземних мов ТО про-водять в числі на чотирьох уроках з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письма, говорі-ння. ТО записують без числа, ставлять одну оцінку, мак-симум може бути дві - через дріб 9/8). Третя графа Т (без числа) підсумовує вивчення теми. Цей бал є остаточним (з усіх чотирьох балів перевагу надають говорінню). Його враховують, виставляючи семестрову оцінку.
Під час проведення здвоєних інтегрованих уроків потрібно записувати тему і дату кожного уроку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Система роботи з молодими вчителями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок