Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> ЯК ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

ЯК ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

Назва:
ЯК ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,25 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.4


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
1. Усі записи роблять синьою або фіолетовою кулькової ручкою. Заборонено робити записи кольоровим ручками, фломастерами, олівцем.

2. Відсутність учня на уроці вчитель відмічає як ,,н” „сп”, „хв.”, класний керівник відмічає пропуски учнів уроків дробом н/4, хв/6 у графі „Обліку відвідування".

3. У розділі „Облік досягнень у навчанні" прізвища, ім'я та по батькові вчителя записують повністю. З лівого боку ведуть облік навчальних досягнень: поточні оцінки, ТО (тематичне оцінювання), „За тему" (загальна оцінка з тему), семестрова, річна, річна апеляційна (якщо є), ДПА - державна підсумкова атестація (якщо є) підсумкова. Після оцінок „За тему" є колонка корекційних оцінок.

ТО (тематичне оцінювання ) виставляють у числі. ТО можна виставляти й автоматично, з урахуванням поточних оцінок і навчальної активності учнів.

Праворуч записують номер уроку, дату, зміст роботи на уроці, якщо це урок ТО, то пишуть: число, ТО, тема, за якою проводять ТО, вид ТО.

4. Дату уроку записують тільки в день його проведення.

5. За письмові роботи (контрольні, практичні, лабораторні) бали проставляють у графі того дня, коли вони відбулися.

6. Оцінки за ведення зошитів вчителі української мови, іноземної мови, зарубіжної літератури, початкових класів, математики, яким оплачують перевірку зошитів (згідно з тарифікацією), виставляють оцінки в класному журналі раз на місяць.

З окремих предметів заводять зошит для контрольних, практичних робіт. Оцінки за контрольні роботи, диктанти, твори, лабораторні та практичні роботи виставляють усім учням, які виконували їх. Колонку, в якій стоять оцінки за проведену роботу, необхідно підписати внизу сторінки класного журналу „Диктант", „Контрольна робота", „Практична робота №4" у день, коли її проведено (дату записано вгорі). Запис має бути продубльований у графі „Зміст уроку".

7. За відсутності (або через хворобу) вчителя — предметника адміністрація школи проводить заміну уроків іншими педагогами. Після проведеного уроку у графі "Домашнє завдання", крім домашнього завдання вчитель повинен записати слово "заміна" і поставити свій підпис. Іншим разом учитель розписується в "Журналі заміни уроків", який веде заступник директора з навчальної роботи.

8. Учня, який не відвідував школу протягом семестру чи року і не мав оцінок з навчального предмета, не атестують. У графі проти його прізвища роблять позначку н/а.

9. В кінці навчального року вчитель - предметник підбиває підсумки виконання навчальних програм:

За програмою - 68 годин.

Проведено - 66 годин.

Програму виконано.

10. Обов'язково має бути не менш як 5 записів про перевірку журналу керівниками школи (на початку навчального року, перед осінніми канікулами, наприкінці І семестру, перед весняними канікулами, наприкінці навчального року).

11. Виправлення помилок категорично заборонено. Якщо допущено помилки під час виставлення оцінок у класному журналі, особливо у випускних класах, то вчитель повинен повідомити про виправлення помилки заступнику директора школи з навчально-виховної роботи (це пов'язано з отриманням окремими випускниками свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою, медалей за особливі успіхи у навчанні). Тільки з дозволу директора школи оцінка може бути виправлена із зазначенням „Виправленому вірити" та завірена печаткою і підписом директора школи.

12. Виривати сторінки з класного журналу категорично заборонено.

Початкові класи

У початкових класах тематичне оцінювання навчальних досягнень здійснюється на всіх предметах.

Предмети курсу „Я і Україна" у 3, 4 класах (природознавство, громадянська освіта) у класному журналі записуються на окремих сторінках і оцінки виставляються з кожного предмета окремо. Облік годин, відведених на індивідуальні та групові заняття, здійснюється на окремих сторінках класного журналу. Оцінювання навчальних досягнень учнів під час індивідуальних та групових занять не здійснюється. Такі види контролю: аудіювання, діалог, усний переказ, усний твір, вірш напам'ять заносяться в окрему колонку лівої сторони журналу без дати.

Після контрольної роботи (з мови, математики, Я і Україна) залишається клітинка в класному журналі для корекції.

Українська мова та література

Упродовж семестру необхідно кожного учня оцінити з усіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності, оцінки за які виставити в окремих колонках без дати з відповідними записами: „читання вголос", „діалог", „усний переказ", „усний твір" (бажано відвести ці колонки на початку кожного семестру для накопичення оцінок).

Під датою виставляти оцінки за аудіювання, письмовий твір, письмовий переказ, читання мовчки, у правій частині журналу зробити відповідні записи: контрольний переказ, контрольне аудіювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: ЯК ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок