Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Освітні програми для студентів та молоді

Освітні програми для студентів та молоді

Назва:
Освітні програми для студентів та молоді
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,11 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат
Освітні програми для студентів та молоді


Система вищої освіти Великобританії є гордістю держави. Університетська система зародилася ще в 12 сторіччі, коли був заснований Оксфордський університет. Пізніше в 13 сторіччі, з’явився Кембридж. В 19 та 20 сторіччях були засновані нові університети в Ліверпулі, Манчестері, Бірмінгемі та ін. Число діючих університетів Британії – 101. 25% від усіх студентів – це іноземці.
Вся освіта Великобританії платна. В середньому вартість навчання 80 тисяч гривень.
Крім навчання студенти оплачують проживання в резиденції при університетах (в середньому 9 тисяч гривень на рік) та харчування. Стипендії студенти не отримують. Нашим студентам поступити у вищий навчальний заклад Великобританії важко так як рівень знань та методи навчання суттєво відрізняються а поступати потрібно за єдиною схемою, через службу UCAS, яка пов’язана з усіма університетами Британії. Абітурієнт за рік відсилає заяву де вказує 6 спеціальностей та попередньо зараховується у ВУЗ на основі характеристик та екзаменаційних оцінок. Навчання починається у вересні. Основні методики навчання: лекції, семінари, індивідуальні консультації, групові, самостійні заняття. Основна увага приділяється вмінню приймати оригінальне рішення, логічному мисленню. Більшу частину часу студенти проводять в аудиторіях. Таке поняття, як сесія відсутнє. Протягом року студенти здають тести, презентації, науково-дослідницьку роботу, проекти, есе, твори. Важливі екзамени здаються не університетським викладачам, а незалежній екзаменаційній комісії, яка складається не в вузі.
Для іноземців існують спеціальні програми, які за рік допоможуть адаптуватися, підтягнути пробіли та поступити.
General English Intensive (GEI) дає можливість впевнено розмовляти англійською мовою в реальному житті. Курс охоплює всі чотири аспекти мови – розмовний, сприйняття, читання та письмо. Курс складається з 30 уроків на тиждень по 45 хвилин.
General English Semi - Intensive (GESI) Ви покращете свою розмовну мову через спілкування, письмо і читання. Курс складається з 20 уроків на тиждень по 45 хвилин.
General English Mini-Intensive (GEMI) для тих, хто хоче присвятити більше часу екскурсіям та відпочинку. Зміст цього курсу схожий на GEI и GESI але основну перевагу має розмовний курс. Складається з 15 уроків на тиждень по 45 хвилин.
One-to-one General Tuition пропонує індивідуальний підхід до вивчення мови. Цей курс може охоплювати деякі спеціальні напрямки. Кількість уроків на тиждень вибирається індивідуально.
Combination Course дає можливість поєднати заняття в міжнародній групі Загального англійського з індивідуальними уроками. Кількість уроків на тиждень вибирається індивідуально.
Special Courses дає можливість вивчати мову за спеціальністю. Кількість уроків на тиждень вибирається індивідуально.
Exam Preparation Courses курси підготовки до екзаменів для тих, хто хоче здати міжнародні екзамени IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, TEFL, PITMAN та SESOL.
IELTS (International English Language Testing system) перевіряє увесь набір навиків володіння англійською мовою для студентів, бажаючих вчитися або працювати в англомовному середовищі. Сертифікати IELTS приймаються більшістю учбових закладів та еміграційними службами. Цей сертифікат особливо важливий студентам, бажаючим навчатися в Австралії та Великобританії.
В Україні державних програм по обміну з Великобританією немає.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Освітні програми для студентів та молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок