Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)

Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)

Назва:
Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,55 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
“Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)”


Тема. Органи чуття. Гігієна органів чуття.
Мета. Формувати уявлення про органи чуття та їхню роль у житті лю-дини, прищеплювати санітарно-гігієнічні навички догляду за органами чуття, розвивати зв'язне мовлення, прищеплювати навички рефлексії. Виховувати старанність, почуття відповідальності.
Навчально-дидактичне забезпечення уроку: кольорові картки для кож-ного учня, таблиці, схеми з теми «Органи чуття», непрозорі мішечки з різ-ними предметами, інструктажі щодо організації роботи в малих групах, тестові завдання для кожного учня, лимон, предметні малюнки, сюжетні малюнки за темою «Пори року», бейджики з надписами «Лідер», «Швид-ка допомога».
Хід уроку
І. Організація класу
Учитель. Привітайте гостей, що до нас завітали. Хочу чути, чого б ви усім побажали.
Діти. Всім присутнім здоров'я ми зичим й добра. Учитель. А тепер до роботи приступати пора
II. Підсумок фенологічних спостережень—
Наш урок розпочнемо з підсумку спостережень за природою (фено-логічних спостережень). Погляньте на ілюстрації і виберіть ту, що відпові-дає нинішній порі року. Назвіть цю пору.—
Як змінюється природа з приходом весни? Що відбувається з рос-линами?—
Які зміни відбуваються з приходом весни в житті звірів, птахів?—
Які птахи вже повернулися з вирію?—
Що ви можете повідомити про весняний день?—
Як змінюється висота сонця, температура повітря?—
Підніміть руку ті, кому подобається весна. Чим вона вам подоба-ється?—
Які роботи весною виконують дорослі?
III. Мотивація навчальної діяльності учнів—
Пройде зовсім небагато часу, заквітують сади, щоб порадувати нас потім своїми дарами.—
Що я тримаю в руці? (Яблуко) Яке воно за кольором? Яке воно за формою? Яке яблуко за розміром? Яке яблуко на смак? Що вам допомо-гло дізнатись, що яблуко кругле, зелене, невеличке? (Очі) Який ваш ор-ган допоміг вам дізнатись, що воно солодке? (Язик)
Звучить музика. —
Чим наповнився наш клас? Що змінилося в класі? (У класі залуна-ла музика.)—
Який ваш орган допоміг вам почути цю музику? (Вуха)—
Піп тепер я тримаю в руках? (Парфуми)—
Навіщо їх використовують? (Щобгарно пахнути.)—
Який орган допомагає нам вловити запахи? (Ніс)—
Повторіть, будь ласка, які ж органи допомогли вам побачити яблу-ко, відчути його смак, почути музику, відчути аромат парфумів.
Діти називають, а вчитель на дошці закріплює картки зі словами «Очі. Ніс. Вуха. Язик».—
Поміркуйте і скажіть, яким було б наше життя, якби ми не могли відчувати смаку їжі, чути чарівних звуків музики, вдихати аромати квітів, бачити своїх однокласників, маму, тата? (Життя було б сірим, зубожілим, безликим, убогим, позбавленим радості.) То яка ж роль відводиться на-шим очам, вухам, носику, язичку?
IV. Оголошення, представлення теми та очікуваних результатів—
Всі перелічені вами органи називають органами чуття. Учитель прикріплює табличку з написом «Органи чуття (5)».—
Зверніть увагу на цифру 5. Вона означає, що в людини 5 органів чут-тя. Давайте повторимо речення «В людини всього 5 органів чуття». Напри-кінці уроку ми ще повернемося до цього числа.
А тема нашого уроку звичайно ж пов'язана зі словами, записаними на дошці, і звучить вона так: «Органи чуття. Гігієна органів чуття».—
Як ви розумієте слово «чуття»? З якими відомими вам словами воно схоже? (Почути, відчути, почуття)—
Що означає слово «гігієна»? (Гігієна — це наука, що вивчає догляд за людським тілом.)—
Що ви чекаєте від сьогоднішнього уроку? Що хочете почути, ви-вчити? Чого навчитись?
Після відповідей учнів учитель пропонує їм зачитати, яких саме навчальних результатів він чекає від дітей (запис на дошці).
Очікувані результати Сьогоднішній урок допоможе:
а) вивчити органи чуття і догляд за ними;
б) навчитись аналізувати, за допомогою яких саме органів чуття ми сприй-маємо різні властивості предметів, речей;
в) закріпити вміння працювати в колективі.
V. Об'єднання в «домашні групи», надання необхідної інформації—
У кожного з вас на парті лежить по одній кольоровій картці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 



Реферат на тему: Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок