Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Пропедевтичний курс основи комп‘ютероної графки у ліцейному класі за няпрямком дизайн 

Пропедевтичний курс основи комп‘ютероної графки у ліцейному класі за няпрямком дизайн 

Назва:
Пропедевтичний курс основи комп‘ютероної графки у ліцейному класі за няпрямком дизайн 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,00 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Пропедевтичний курс основи комп‘ютероної графки у ліцейному класі за няпрямком дизайн 


Стрімкий розвиток сучасного суспільства призвів до створення нових інформаційних технологій, що дозволили значно підвищити якість і швидкість підготовки і поширення інформації. Одним з напрямків, що найбільш динамічно розвиваються останнім часом, у цій галузі є комп'ютерна графіка. Це обумовлено тім що: цикл підготовки графічної інформації до випуску став надзвичайно коротким; значно зросли вимоги до якості графічної продукції; поряд із традиційними сферами застосування графіки в поліграфії, дизайні, архітектурі, рекламі, кіно і мультиплікації, з'явилися нові, такі як: Web-дизайн, мультимедійні інтерактивні видання. Комп'ютери не тільки використовуються при їх підготовці, але і являються єдиним засобом для їх відтворення.
Однією з причин, що стримують широке застосування нових інформаційних технологій, є нестача висококваліфікованих фахівців в області комп'ютерної графіки, комп'ютерного дизайну і верстки. Кадри фахівців з комп'ютерної графіки поповнюються в основному з двох джерел. З одного боку – це фахівці в області інформатики, що самостійно чи за допомогою яких-небудь курсів засвоїли основні навички живопису і дизайну; з іншого боку – фахівці з традиційною художньою освітою, яким довелося освоювати комп'ютерні технології. Вада перших – у тому, що вони, досконало володіючи можливостями сучасних комп'ютерів, не знають основ образотворчого мистецтва і не завжди мають художнього смаку. Другі – залишаючись під впливом традиційних уявлень, не завжди в змозі зрозуміти й освоїти все різноманіття можливостей образотворчих засобів сучасних комп'ютерів.
Для рішення цієї проблеми необхідна цілеспрямована підготовка фахівців в галузі комп'ютерної графіки, що в однаковому ступені володіють як комп'ютерними технологіями, так і глибокими пізнаннями в галузі образотворчого мистецтва.
Поняття «художня комп'ютерна графіка» досить умовне, тому що, крім класичної графіки, охоплює і живопис, і графічний дизайн, і фотомистецтво. Під це ж визначення потрапляють і зовсім нові види мистецтв, зокрема, віртуальне моделювання - кібернетичне дитя скульптури і мультиплікації, і нелінійний відеомонтаж, що практично не має докомп’ютерних аналогів.
Основними видами технологій художньої комп'ютерної графіки є : растрова графіка, векторна графіка, віртуальне моделювання, комп'ютерна анімація, нелінійний монтаж, візуальне програмування (1).
Для ефективного використання всього арсеналу образотворчих засобів сучасних комп'ютерів художник повинен не тільки навчитися малювати за допомогою комп'ютера, але і навчитися мислити в термінах і категоріях комп'ютерної графіки. Дуже складно навчити цьому людину в зрілому віці зі сформованим способом мислення і напрацьованими навичками.
У той же час у молодшому шкільному віці в дитині сильно розвинений пізнавальний інтерес, вона мислить у художніх образах більше чим в абстрактних поняттях і для неї комп'ютер може стати таким же звичним образотворчим засобом як папір і олівець. Крім того, пропедевтичний курс комп'ютерної графіки в молодших класах може переслідувати відразу дві мети: з одного боку – дитина звикає до комп'ютера як до інструмента майбутнього художника, дизайнера, а з іншого боку – малювання на комп'ютері дає їй могутній стимул у вивченні інформатики, алгоритмізації і програмування.
В м. Дніпропетровську відкрито навчально-виховний комплекс «Валентина ІІ » до якого входять: група по підготовці до школи; «Школа Валентини» – навчання дітей з першого по одинадцятий клас по програмах Міністерства освіти України; Дніпропетровське відділення Харківського художньо-промислового інституту. Випускники "Школи Валентини", які закінчили навчання у ліцейному класі за напрямком "Дизайн", зараховуються в Дніпропетровське відділення Харківського художньо-промислового інституту з підсумків співбесіди на денну чи заочну форми навчання.
Нами розроблена комплексна програма підготовки учнів школи по напрямках: дизайн інтер'єра; графічний дизайн; дизайн одягу; комп'ютерний дизайн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Пропедевтичний курс основи комп‘ютероної графки у ліцейному класі за няпрямком дизайн 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок