Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Система вищої освіти в Іспанії

Система вищої освіти в Іспанії

Назва:
Система вищої освіти в Іспанії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,45 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
на тему:
Система вищої освіти в Іспанії


Навчальний рік в Іспанії проходить з жовтня по червень.
Вимоги під час вступу:
Заздалегідь перед надходженням необхідно підтвердити шкільний атестат. Визначення еквівалентності іноземних дипломів знаходитися в веденні іспанського Міністерства Освіти. Для отримання допуску до здачі вступного іспиту в іспанські Університети, необхідний позитивна відповідь з Міністерства Освіти. Вступний іспит "selectividad" - це комплексний іспит, що складається з обов'язкової здачі іспанського (декілька завдань) і або гуманітарною або технічній частці (предмети можуть бути вибрані таким, що поступає).
У випадку, якщо абітурієнт має диплом об складання мовного іспиту (Diploma de Espanol como Lengua Extranjera/ Іспанська мова як іноземний), то під час вступу до Університету він може бути звільнений від здача мовного тесту.
Вимоги до знання мови:
Для вступу до Іспанських Університетів необхідний достатньо високий рівень знання іспанської мови, інакше неможливо здати вступні іспити. У деяких Університетах існують курси іспанського для іноземних студентів.
Якщо ж Ви переводитеся з російського в Іспанський університет, то мовний тест в цьому випадку не здається, студентові досить підтвердити предмети за системою "creditos".
Витрати на навчальний рік:
У Іспанії не існує безкоштовної освіти. Вища освіта в Іспанії відносно недорога - від 700 (державний ВУЗ) до 10 000 дол. США в рік, не рахуючи житла, харчування та інших витрат. Вартість магістратури - від 1000 до 7 000 дол. США в рік. Вартість мешкання приблизно 15 дол. в добу.
Зовсім недавно в Іспанії пройшла реформа освіти (1996-2000 рр.) і разом зі старою системою, успадкованою з 1970 р. діє нова, і до того ж в деяких центрах розроблена своя - експериментальна - система.
В основному реформа торкнулася початкової і середні школи, що ж торкається університетів, то тут слід мати на увазі, що кожен університет в Іспанії є автономним і може вносити свої зміни (деколи істотні) у програму.
Отже, на сьогоднішній день, система освіти в Іспанії представляє собою наступне:м
Дитяча освіта (Educacion Infantil) з 0 до 6 років (розділено на 2 цикли - з 0 до 3 і з 3 до 6 років) і не обов'язково;
Початкова освіта (Educacion Primaria) з 6 до 12 років (розділено на 3 циклу, по 2 курси) - обов'язково для всіх і на цьому етапі даються основи по всім предметам.
Середня обов'язкова освіта (Educacion Secundaria Obligatoria) також ділиться на цикли: перший цикл - 12-14 років - два курси і другий 2 цикл - 14 - 16 років - два курси і є останньою ланкою в базовій культурній соціальній і технічній підготовці.
У Іспанії існують спеціальні центри, в яких можна скласти іспити на даний
ступінь. Це школи, Інститути (Бакалаврат), Центри професійної
підготовки, а також всі центри повноваження, що мають на це .
Такий іспит може бути державним і в цьому випадку він проходить в травні і жовтні. Але також його можна здати в приватній установі, яка має на це відповідну ліцензію.
Після закінчення середньої освіти у учня є можливість:
продовжувати освіту (вчитися далі і отримувати ступінь Бакалавра або продовжувати навчання в середньому учбовому закладі і отримати Професійну підготовку) або закінчити свою освіту.
Бакалаврат охоплює 2 курси (як правило, надається можливість підготовки в Університет по гуманітарних предметах, соціальних наукам).
Після проходження бакалаврата, студенти можуть поступати в Університет. Слід мати на увазі, що в деяких Університетах недостатньо подібної дворічної підготовки; тут потрібно пройти додаткову річну підготовку (COU) - курс орієнтований на університет - аналог нашим підготовчим курсам при університетах. (Зазвичай COU необхідний для вступу до медичних, математичних Вузів).
Вступний іспит в Університети - комплексний, називається "selectividad" і включає обов'язкові предмети і вибіркові (гуманітарні або технічні, залежно від Вузу і комплексна частка по іспанському (для іноземців).)
Післядипломна освіта це додатково 2-3 (у деяких Вузах більш) навчання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Система вищої освіти в Іспанії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок