Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Пропозиції з поліпшення освітніх можливостей для учнів з порушенням слуху  

Пропозиції з поліпшення освітніх можливостей для учнів з порушенням слуху  

Назва:
Пропозиції з поліпшення освітніх можливостей для учнів з порушенням слуху  
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,11 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Пропозиції з поліпшення освітніх можливостей для учнів з порушенням слуху  


Як українські та канадські науковці мають співпрацювати, щоб спільно виконувати дослідницькі плани Інституту спеціальної педагогіки АПН України, що мають на меті вдосконалення методів навчання дітей з особливими потребами?
Чи можливо виробити спільну модель, яку вчені і в Канаді, і в Україні могли б спільно використовувати для вивчення змін, що відбуваються в освітніх системах?
Чи можливий процес перетворення української роздільної системи навчання для дітей з порушеннями в інклюзивну?
Деякі з вищезгаданих питань можуть бути досліджені, якщо спостерігати існуючі моделі і методи для структуризації і вивчення змін, що відбуваються та довели свою ефективність і прийнятність в освітній сфері, особливо в Україні. Використання цієї моделі може стати можливим для розробки фундаменту реформування, який керівники освіти зможуть сприйняти і скористатися.
Дозвольте представити вам погляди провідного автора та експерта з реформування освітньої системи в Канаді – професора Майкла Фуллана. Це всесвітньо відомий вчений, який зараз очолює реформування британської системи освіти. Його головне твердження полягає в тому, що зміни повинні відбуватися за умови збереженої делікатної рівноваги державної підтримки і вимогливості. У Великобританії його методи довели свою необхідність і дозволили поліпшити показники в навчанні з математики та читання, зменшили існуючу прірву між невстигаючими і кращими учнями.
Я хочу запропонувати модель Фуллана для обговорення, щоб визначити, чи зможе вона бути корисною для наших спільних науково-дослідних робіт на наступні 5 років, визначити, чи може вона бути ефективною, на ваш погляд, в умовах України і побачити, чи задовольнить ця модель потреби українських педагогів, адміністрації та батьків, що навчають дітей з особливими потребами.
В авторській книзі Сила змін – вимірювання глибин освітніх реформ Майкл Фуллан пропонує 8 ключових уроків для вдосконалення і реформування системи освіти. Його загальна теза полягає в тому, що зміни в освіті є настільки складними, що поодинці ні методика, ні керівництво не зможуть досягти реального і глибокого реформування. Замість цього ми повинні узгодити наші погляди на зміни у виховному процесі і в системі навчання, тобто змінити всі складові процесу освіти. Фуллан дає нам наступні 8 уроків того, як можна досягти цих змін.
1. Ви не можете прискорити процес реформування. Чим він масштабніший і всебічніший, тим менше у вас шансів прискорити зміни. Люди не хочуть і не можуть змінюватися, якщо їх примушують це робити. Єдиний шлях до здійснення реформування полягає в тому, щоб створити умови, які б допомагали людям самовдосконалюватися, постійно підвищувати кваліфікацію та мати можливість висловлювати власну точку зору і порівнювати її з іншими.
2. Ви можете щось кардинально змінити тільки в тому випадку, якщо почнете процес без заздалегідь визначеного кінцевого результату. Зміни – це подорож, і ви не можете знати наперед, куди вона вас приведе. Зміни повинні відбуватися на користь створення умов, коли розумний ризик, призводить до інновацій. Процес змін включає в себе невизначеність, стурбованість, труднощі та пізнання. Якщо є велика суспільна мета і готовність до змін, то буде більше шансів для успіху. Багато також залежить і від удачі. На вас чекають моменти задоволення і моменти розчарування. Керування емоціями теж буде необхідним досвідом для учасників.
3. Проблем не уникнути і їх треба навіть вітати. Нам необхідно вчитись долати труднощі. Якщо ми не знаходимось в активному пошуку і не здатні протидіяти реальним труднощам, то не зможемо приймати ефективні творчі рішення в складних ситуаціях. В цьому сенсі ефективні школи, це ті, які вирішують проблеми, а не уникають їх. Найменш ефективні школи ті, що демонструють дріб'язкову поверхневу турботу, відкладають рішення проблем і при цьому роблять вигляд згуртованої команди. Та завдання полягає в тому, щоб ставити незручні питання, доки джерело проблем не буде виявлене.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Пропозиції з поліпшення освітніх можливостей для учнів з порушенням слуху  

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок