Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> 18-ліття МАУП: час розквіту і досягнень

18-ліття МАУП: час розквіту і досягнень

Назва:
18-ліття МАУП: час розквіту і досягнень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,37 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
18-ліття МАУП: час розквіту і досягнень


І для людини, і для структури — організації, підприємства, установи, ВНЗ — вісімнадцятиліття нібито й малий час для усвідомлення і відчуття соціальної ваги, потуги і потенції. Однак, усе пізнається в конкретиці, динаміці, людському авторитеті і визнанні. Ось коротка, суха, проте вражаюча статистика. На початок вісімнадцятого року існування МАУП мала в своєму складі Президентський університет (9 інститутів у м. Києві), Всеукраїнський університет (22 регіональних інститути, 22 коледжі, 3 технікуми), Міжнародний відкритий університет (18 навчальних підрозділів за кордоном), Міжнародний підготовчий інститут, у якому навчається майже 300 студентів з 25 країн світу. Загальна кількість студентів МАУП — понад 50 тис. юнаків і дівчат з усіх регіонів України, та майже 30 країн світу.
За вісімнадцять років існування МАУП неодноразово ставала переможцем, визнавалася кращим економіко-управлінським недержавним ВНЗ у численних рейтингах в Україні і за кордоном, зокрема п'ять років поспіль здобувала найвищі відзнаки вітчизняного рейтингу «Софія Київська». Вона має тісні контакти з багатьма вузами світу, є членом Міжнародної асоціації університетів, Європейської мережі університетів безперервної освіти, Інституту міжнародної освіти (США).
Фактичні, статистичні дані яскраво свідчать про те, що на освітянському просторі, у соціально-духовному житті українства, та й відповідним чином світової спільноти МАУП посідає одне з помітних, провідних місць. І тому природно постає питання — у чому ж суть, особливість об'єктивного авторитету і популярності навчального закладу, який за такий короткий проміжок часу дав суспільству понад 30 тис. фахівців високого професійного ґатунку. Відповідь на це запитання є. Вона в тому, що з перших років існування МАУП обрала фактично єдиноправильну стратегію розвитку, яка складається з трьох основних, тісно пов'язаних компонент.
Перша компонента — розвиток освіти у найтіснішому зв'язку із загальноцивілізаційними процесами (всесвітня інтеграція, розвиток і впровадження новітніх інформаційних технологій). Згадаймо хоча б глибокі наукові дискусії в МАУП щодо діалогу цивілізацій (культур), боротьба із глобалістами, які виразно ігнорують національні шляхи розвитку держав і титульних етносів, упровадження кращих світових систем підготовки й заохочення науково-педагогічних кадрів. Зрозуміло, що на тлі цього МАУП нажила чимало недоброзичливців. Це ті, кому не потрібна Українська держава.
Друга — максимальне врахування внутрішньо національних цивілізаційних процесів. Те, що Академія намагається розбудовувати справді національну за змістом і характером систему освіти, неабияк дратує чималу кількість україножерів. Бо тут не просто проголошується гасло «За Українську Україну!», робиться реальний акцент на українській історії, культурі, традиціях, мові, аби зросла кількість охочих виховувати власних дітей в патріотичному дусі. А ще — проводяться щорічні конференції з проблем голодоморів-геноцидів, ролі православних духовних цінностей у житті українства; створено Український сад і Парк трипільської культури, відроджуються козацькі звичаї, оберігається все те, що живить Українську душу.
Третя (похідна, логічно пов'язана з попередніми двома) — формування нових ідеалів і духовних цінностей українства в добу нового державотворення. Це — духовне кредо всього колективу МАУП.
Зрозуміло, що центральним завданням багатотисячної сім'ї МАУП є забезпечення високоякісних навчально-наукових, методичних послуг, всебічне вдосконалення навчально-виховного процесу Щороку з цією метою розробляються близько семисот навчальних планів і програм. Лише торік було підготовлено 2467 нових навчально-методичних розробок, видано 159 одиниць навчально-методичної, суспільно-політичної літератури; 24 рукописам підручників та навчальних посібників надано грифи МОН України. На сьогодні сформовано унікальні бібліотечки електронних видань МАУП з 12 серій, які вміщують 260 назв загальним накладом понад два мільйони одиниць (дисків).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: 18-ліття МАУП: час розквіту і досягнень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок