Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> “Планування і облік навчально-тренувального процесу”

“Планування і облік навчально-тренувального процесу”

Назва:
“Планування і облік навчально-тренувального процесу”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,95 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
“Планування і облік навчально-тренувального процесу”


План
Основна ціль планування.
Зміст лікарського контролю
Оперативне планування
Облік.


Плануванню належить відповідальна роль в процесі управління. Суть його полягає в розробці обґрунтованої програми практичної діяльності, забезпечує досягнення оприділеного рівня підготовки окремих гравців і всього колективу в цілому, співвідношення його результату.
Планування як правил прогнозування очікуваного приросту спортивних результатів і забезпечення їх рівня підготовленості.
Основна ціль планування – скласти умови забезпечуючи всебічну підготовку спортсменів до участі в змаганнях. Планування – це найбільш складна частина роботи тренера. Вона потребує глибоких знань, умінь, правильно обирати засоби і методи тренування і розраховувати час.
В практиці навчально-тренувальної роботи існують слідуючі види планування спортивної підготовки:
1. Перспективне
2. Поточне
3. Оперативне
Кожен із цих видів пов’язаний один з одним і складає єдиний механізм планування підготовки як окремого так і всього колективу.
Воно визначає характер всієї підготовки спортсменів (від 2 до 5 років), частіше всього такі плани складають на олімпіадний період. У цьому визначають загальні задачі по рокам підготовки, динаміку тренувальних і змагальних навантажень, періодизацію тренування рокових циклів.
Для проведення перспективного планування потрібно перш за все мати певну характеристику спортсмена. Рівень загальної та соціальної підготовки, об’єм тренувального навантаження.
Перспективний план включає
Основні цілі, задачі підготовки (прогнозуючи результати в різних змаганнях).
Основні направлен задачі підготовки поетапно (роками).
Характеристика основних процесів тренування (кількість тренування і тренувальних днів, продовженість тренувань, співвідношення об’єма інтенсивності роботи).
Контрольні показники рівня підготовленості (результативність ігрових дій, ріст функціональних можливостей).
Міри профілактики і виховання.
Зміст лікарського контролю.
Документи перспективного планування – це загально-командне. Загальний план складається з двох частин і графіка. Індивідуальний перспективний план складається на основі загального плану з врахуванням виконавчих і ігрових функцій.
Поточне планування учбово-тренувального процесу (на рік), команду гравців приймаючих участь, здійснюють по періодах, зміст і чергування яких оприділяється закономірностями становища спортивної форми. Поточне планування має специфічну структуру котра повинна базуватися на фазах розвитку спортивної форми. На основі цього планування принято ділити на 3 періоди:
1. Підготовчий. 2. Змагальний. 3. Перихідний
Об’єднання в один тренувальний цикл.
Якщо на протязі року проводяться великі змагання, то передбачається 2 і більше циклів. В спортивних іграх частіше всього передбачається 2 цикли: осінній – зимній, весняно – літній.
На протязі року планується 2 підготовчих, 2 змагальних і один перехідний період. Перехідний період починається після закінчення змагань.
Документи поточного планування. Для поточного планування розробляють навчальний план, програму і графік планувального процесу. Навчальний план пропонує розприділення часу окремим видам підготовки. Зміст річного плану співпадає у формі перспективного планування.
Програма передбачає об’єм знань, умінь і навичок котрими повинні володіти займаючі в поточному році підготовки. В ній визначається зміст теоретичних і практичних занять, передбачений рівень спеціальної підготовки. Графік учбово тренувального процесу представляє зміст учбово тренувального планування в кожному циклі, місяці, неділі, року.
Оперативне планування.
Оперативне планування – це вид планування який конкретизує зміст довгострокових планів до кожного тренування на протязі найбільшого періоду (місяця, неділі) . В основі короткотривалого планування є мікроцикл, який передбачає комплекс тренувальних занять різної направленості з варіативністю об’єма і інтенсивності навантаження і використання різних тренувальних і відновних засобів і форм відпочинку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: “Планування і облік навчально-тренувального процесу”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок