Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

Назва:
ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,70 KB
Завантажень:
558
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
УДК 35.077.6
П. С. КЛІМУШИН
ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ
Проаналізовано широкий спектр програмних комплексів, що використовуються в державних установах України. Запропоновано систему вдосконалення інформаційної підготовки магістрів державного управління і публічного адміністрування, що відповідає умовам розвитку інформаційного суспільства.
The conduct analysis of wide spectrum of program complexes, that are used in state establishments of Ukraine. The offered system of improvement of informative preparation of master's degrees of state administration and public administration, that responds to the conditions of development of informative society.
Сьогодні в державних установах широко використовуються інформаційно-аналітичні програмні комплекси. Дані комплекси забезпечують автоматизацію як окремих установ, так і установ з територіально-розподіленою структурою, до яких перш за все відносяться численні ієрархічні структури центральних і регіональних органів влади.
Розвиток таких комплексів з початку було спрямовано на створення універсальних компонентів систем з можливістю їхнього настроювання на обраний вид діяльності установ. Сьогодні найбільший інтерес отримує створення спеціалізованих рішень, спрямованих на певну сферу діяльності установ, тому що такі рішення забезпечують найбільш ефективну віддачу від їх упровадження.
У зв'язку з цим аналіз програмних комплексів, які використовуються в державному управлінні і публічному адмініструванні, а також тенденції їх розвитку в умовах інформаційного суспільства актуальним є завдання щодо вдосконалення системи підготовки магістрів за кваліфікаціями "державне управління" і "публічне адміністрування".
В існуючих програмах підготовки магістрів державного управління і публічного адміністрування є тільки по одній нормативній дисципліни: "Інформаційна політика в Україні", яку забезпечують дві кафедри: "Інформатизації державного управління" (Ч. 1), "Політології та філософії" (Ч. 2), і "Електронне урядування" відповідно, а також додаткова факультативна дисципліна "Інструментальні засоби електронного офісу" з правом проведення занять поза основним розкладом (на рисунку діючі блоки виділено суцільною лінією).
Дисциплін по спеціалізованій частині підготовки магістрів з використанням інформаційних систем і технологій немає. При цьому слід врахувати, що Ч. 1 дисципліни "Інформаційна політика в Україні" та дисципліна "електронне урядування" повинні бути орієнтовані на використовування загальних інформаційних технологій для вирішення завдань державного управління і публічного адміністрування на основі пакету програм Microsoft Office. Спроби включення в нормативні дисципліни спеціалізованих питань приводить, з одного боку, до поверхового розгляду як загальних, так і спеціалізованих технологій, а з іншого - не забезпечує спеціалізовану підготовку магістрів. У свою чергу, рівень підготовки слухачів на цей час викликає необхідність вивчення загальних інформаційних технологій у державному управлінні і публічному адмініструванні, на базі яких можливо розглядання спеціалізованих технології.
Слід зазначити, що назва дисципліни "електронне урядування" не відповідає розглянутому контексту і припускає розгляд спеціалізованих питань при підготовці магістрів публічного адміністрування. Тому назву дисципліни доцільно перейменувати на "Офісні технології в публічному адмініструванні".
Таким чином, розглядання спеціалізованих технологій можливо в процесі спеціалізованої частини підготовці магістрів, зважаючи на їх різноманіття і спрямованості під конкретні спеціалізації (на рисунку проектні блоки виділено пунктирною лінією).
Проведемо аналіз використання інформаційних систем і технологій у державному управлінні та публічному адмініструванні й тенденцій їхнього розвитку в умовах інформаційного суспільства у зв'язку зі спеціалізованою підготовкою магістрів.
Найбільше розповсюдження в управлінні економічною діяльністю підприємств в Україні отримали програмні комплекси чотирьох компаній: Галактика, 1С, Парус та Інтелект-Сервіс [7].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТА ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок