Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН ЄС ЩОДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ

СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН ЄС ЩОДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ

Назва:
СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН ЄС ЩОДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,08 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
УДК 371.134:63(491) 
Заскалєта С.Г. 
СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН ЄС ЩОДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ
У статті розглядається досвід співробітництва країн Європейського Союзу щодо професійної підготовки фахівців аграрної галузі та сільського розвитку. Автор висвітлює стратегію співробітництва і кроки в напрямку розвитку міжнародного співробітництва у сфері професійної підготовки фахівців аграрної галузі та розвитку сільської місцевості.
Ключові слова: професійна підготовка, розвиток сільської місцевості, співробітництво.
В статье рассматривается опыт сотрудничества стран специалистов аграрной отрасли и сельского развития. Автор освещает стратегию сотрудничества и шаги в направлении развития международного сотрудничества в сфере профессиональной подготовки специалистов аграрной отрасли и развития сельской местности.
Ключевые слова: профессиональная подготовка, развитие сельской местности, сотрудничество.
The article deals with the experience of the countries of European Union in the sphere of professional training of specialists for agrarian brunch of economics and rural development. The author analyzes the strategy of cooperation in the sphere of professional training of specialists for agrarian brunch of economics and rural development.
Key words: professional training, rural development, cooperation. Однією з найголовніших особливостей національних систем професійної підготовки фахівців у країнах Європейського Союзу в ХХІ столітті є збільшення академічної і наукової мобільності. Стратегічними завданнями освітньої політики країн ЄС є вихід професійної підготовки фахівців на ринок світових освітніх послуг, конкурентоспроможність у цій сфері із США, поглиблення міжнародної співпраці, розширення участі закладів професійної освіти, педагогів, студентів і науковців у проектах міжнародних організацій та співтовариств. Одним із основних шляхів розширення співробітництва є впровадження освітніх та наукових обмінів, стажування і навчання за кордоном студентів, педагогів та науковців. Не стала винятком і професійна підготовка фахівців аграрної галузі. Участь у міжнародних фахових програмах дає можливість студентам аграрних навчальних закладів набути практичних навичок у сільському господарстві, проводити науково- дослідну роботу, впроваджувати досвід інших країн у національні системи професійної підготовки фахівців аграрної галузі, проходити виробничу практику на передових сільськогосподарських підприємствах.
У кінці 90-х років минулого століття Євросоюз розпочав створення органів, які координують обмін викладачів і студентів з урахуванням ринкових освітніх потреб. Про це свідчить угода про розширення загального простору вищої освіти, яка була прийнята в червні 1999 року під назвою «Болонський процес» [1]. Визначальними критеріями якості професійної підготовки фахівців у контексті вимог Болонського процесу є якість підготовки спеціалістів; зміцнення довіри між суб'єктами освітнього процесу; відповідність сучасному європейському ринку праці; мобільність; сумісність кваліфікації на вузівському та після вузівському етапах підготовки; посилення конкурентоспроможності Європейської системи освіти.
Сьогодні світ стоїть перед безпрецедентними змінами та викликами на різних рівнях. Глобалізація прискорює роль інформації і знань у суспільстві. Конкурентоспроможність країн залежить від кваліфікації та професіоналізму фахівців. Така ситуація впливає на систему підготовки фахівців і, по суті, залежить від питань, які нелегко вирішити. Європейські науковців, досліджуючи проблему професійної підготовки фахівців аграрної галузі та міжнародного співробітництва аграрних університетів, визначають основні вимоги до підготовки фахівців аграрної галузі:
створення регіональних освітніх центрів Європейської Системи Вищої Освіти;
необхідність взаємного визнання програм різних країн;
прискорення процесу інтернаціоналізації знань;
нові підходи до навчання, такі як особистісно- орієнтовне навчання (student-focused teaching) або інформаційно-комунікативних технологій [2].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: СПІВРОБІТНИЦТВО КРАЇН ЄС ЩОДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ ГАЛУЗІ ТА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок