Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Уроки

Уроки

Назва:
Уроки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,26 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Урок 1.
Тема: Організаційне заняття. Слухання музики, відтворення її в рухах.
Мета: Познайомитись з дітьми, з’ясовувати їхні музично-ритмічні здібності, розвивати навики слухового аналізу змісту музичних творів.
Хід уроку:
І. Організаційна частина.
Знайомство з учнями.
Пояснення правил поведінки на уроці, вимоги до одягу.
Вияв початкових знань учнів.
Вчитель пропонує дітям назвати пісні та ігри, які вони знають. Одну з названих ігор можна провести на цьому етапі уроку.
ІІ. Слухання музики.
Розпізнавання високих і низьких звуків.
Вчитель ілюструє на музичному інструменті високі і низькі звуки. Діти повинні словесно описати свої асоціації. (можна показати те, що уявили).
Слухання музичних творів.
Слухаючи музику, діти на контрастах звучання порівнюють (формування понять).
характер музичних творів (весело-сумно) (музичний супровід №1, №2);
темп музики (повільно-швидко) (музичний супровід №3);
(Перед прослуховуванням музичного твору вчитель пропонує дітям плескати в долоні з музикою. Проплескуючи ритмічний малюнок твору, діти з’ясовують, що перша частина музики звучить повільно, а друга - швидко).
динамічні відтінки в музиці (голосно-тихо).
Вчитель програє музичний твір (першу частину грає голосно, другу - тихо) (музичний супровід №1).
ІІІ. Рухи з музикою.
Гра “Хто в лісі живе?”
Завдання: “Показати лісове звірятко або пташку, розповісти, що про нього знає”.
На цьому етапі уроку до показу рухів звірят дітьми бажано підбирати відповідний музично-ілюстративний матеріал.
Урок 2.
Тема: Колективно-порядкові вправи. Утворення кола.
Мета: Ознайомити учнів з поняттям “коло”, продовжити з’ясування музично-ритмічних здібностей дітей;
Розвивати пам’ять і уяву, заохочувати дітей до спостереження за життям тварин і птахів;
Виправляти порушення просторових уявлень.
Хід уроку:
І. Колективно-порядкові вправи.
Вчитель малює коло на підлозі або позначає його іншим способом. Діти стають біля позначеного кола і беруться за руки. Вони повинні сказати, що коло їм нагадує. Тримаючись за руки, діти два рази проходять колом, намагаючись зберегти його рівним.
Відпочивши, діти самостійно утворюють коло, але пробують пройти його не тримаючись за руки.
ІІ. Ігри з музикою.
Гра “Хто в лісі живе?”
Гра “День і ніч” (музичний супровід – Й. Штраус, В. *******, Тв. 336 Французька полька)
ІІІ. Закріплення вивченого.
Гра “Утворіть коло”
Діти утворюють коло і намагаються запам’ятати місце, де стоять. З початком звучання музики розходяться по класі, а з припиненням повинні швидко повернутися на свої місця.
Урок 3.
Тема: Колективно-порядкові вправи. Марширування по колу. Ознайомлення з поняттям “Крок з носка”.
Мета: Ознайомити учнів з поняттям “Крок з носка”, вчити рухатися по колу; розвивати навики орієнтації в класі; виховувати зосередженість учнів; коригувати недоліки у розвитку сприймання.
Хід уроку:
І. Колективно-порядкові вправи.
Гра “Утворіть коло”
Повторення вивченої на попередньому уроці гри.
Марширування на місці (музичний супровід №4)
Марширування по колу.
Спочатку діти рухаються тримаючись за руки, пізніше руки ставлять на талію.
ІІ. Розучування нового матеріалу.
Гра “Киця і собака”
Завдання: “Киця за кущиком сховала шматочок сала, а неподалік спить собака. Собака спить чутливо, і найменший шум розбудить її. Вона не пустить кицю і сама схопить сало. Тому треба йти тихо, ставлячи ногу з носка”.
Вчитель показує кроки з носка – рух на кожну чверть такту (музичний супровід №5)
Проведення гри.
ІІІ. Повторення вивченого.
Гра “День і ніч”.
Урок 4.
Тема: Колективно-порядкові вправи. Марширування по колу кроком з носка і з високо піднятими колінами. Ритміко-гімнастичні вправи з предметами (м’ячами).
Мета: Закріпити в учнів поняття “Крок з носка”, розучувати ритміко-гімнастичні вправи з м’ячами, розвивати координацію рухів і увагу учнів, вміння порівнювати, виховувати спостережливість.
Хід уроку:
І. Колективно-порядкові вправи.
утворення кола.
марширування на місці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 



Реферат на тему: Уроки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок