Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Інноваційний напрямокв професійній освіті зарубіжних країн – антрепренерська освіта.

Інноваційний напрямокв професійній освіті зарубіжних країн – антрепренерська освіта.

Назва:
Інноваційний напрямокв професійній освіті зарубіжних країн – антрепренерська освіта.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,36 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Інноваційний напрямокв професійній освіті зарубіжних країн – антрепренерська освіта.


Сучасна освіта як і інші галузі науки насичена інноваційними процесами та течіями, що відбуваються по всьому світу. У наші часи все частіше ми спостерігаємо створення міжінтегрованих зв"язків між освітою та бізнесом, економікою, медициною і навіть політикою. Результатом цього є розробка нових навчальних програм, планів та методів навчання.
До таких інноваційних напрямків в освіті належить і так звана "антрепренерська освіта", виникнення якої було спричинено швидким розвитком нових процесів у всіх сферах життя та необхідністю підготовки учнів для життя та роботи в сучасному світі.
В перекладі з англійської мови (entrepreneur) означає антрепренер. Не досить часто вживаємо ми це слово, яке в англійському тлумачиться як:1) людина, яка здатна організувати та контролювати бізнес та яка вміє прогнозувати та враховувати як можливий успіх так і можливі збитки; 2) посередник в бізнесі.
Антрепренерська освіта - інноваційний напрямок в освіті, заснований та розпочатий в 70-80х роках ХХ ст.Метою такого напрямку є підготовка учнів, які повинні самі прогнозувати та вміти втілювати у життя зміни, які необхідні для подальшого розвитку економіки країни, знаходити нові шляхи для вирішення проблем, вміти прогнозувати, планувати та спрямовувати економічний розвиток країни на шлях успіху та добробуту, відповідати та слушно реагувати на глобальні зміни в світовій економіці, допомагати спрямовувати розвиток економіки на виробництво якісних товарів та послуг.
Антрепренерське навчання в країнах світу розглядається як життєва сила суспільства, яка дасть можливість країні вийти на вищий рівень розвитку.
Сучасна освіта повинна надавати не тільки необхідні знання та навички заплановані навчальними планами та програмами, але й інформацію, яка розглядає життєвоважливі проблеми, навчити учнів прогнозувати та планувати своє особисте життя пов"язане з трудовою діяльністю, враховувати можливі успіхи та невдачі.
Життєвоважливою мотивацією виховного процесу антрепренерського навчання є підвищення в учнів почуття впевненості в свої сили та здібності. Така освіта спрямована на розвиток в учнів своїх їм вже відомих та потенційних можливостей.
Вона розрахована як на учнів так і на вчителів. Таку освіту можна розглядати як один із шляхів для будь-якої людини будь-якого віку, яка отримує знання незалежно з якого предмету, надає можливість досягти саме такого рівня в своєму навчанні, коли вона зможе знайти практичне використання цих знань, визначити наскільки вони своєчасні та корисні на сучасному етапі розвитку суспільства.
Глобалізація економіки, зміни, що відбулися як у приватному так і в державному секторі економіки, призвели до зміни ролі освіти в розвитку суспільства. У сучасному світі доти, поки людина не отримає відповідне навчання ( у відповідному обсязі), хоча б на останньому рівні вищої освіти або післядипломній роботі, сама школа невзмозі надати відповідну підготовку учням. Таким чином зростає кількість дипломованих спеціалістів, які закінчили вищі учбові заклади та які можуть стати потенційними безробітними.
Зараз ми живемо у період глибинних змін. Система освіти повинна бути зорієнтована так, щоб всі учні отримували відповідні знання, які б допомогли їм адаптуватися та знайти себе в сучасному житті, де постійно існує загроза безробіття. Саме антрепренерство надає можливість отримати учням більш ніж 90 різних знань, навичок та вмінь, які допоможуть їм в необмеженій кількості життєвих ситуацій.
Зарубіжні педагоги вважають, що антрепренерство необхідно та його повинні викладати для того, щоб не тільки запобігти учням - майбутнім дорослим опинитися серед лав безробітних, а також надати їм знання, які б можна використати при будь-яких змінах в різних життєвих ситуаціях та які б стали у пригоді за будь-яких змін у житті та роботі та допомогли пристосуватися до нового становища.
Метою навчальних програм з антерпренерства є навчити учнів:
- визначити для кожного саме поняття антрепренерства, його цілі, можливості та необхідність;
- надати вміння складати бізнес-плани та навчити організовувати роботу малих та великих підприємств;
- зрозуміти та навчитися дуже гнучко реагувати відповідно до ситуацій;
- зрозуміти, що гроші - це інструмент, завдяки якому можна досягти успіху та подальшого розвитку (навчити відноситись до грошей як до інструменту, який використовується у житті)
- зрозуміти для себе важливість незалежності та того, що власне саме ти є власником та розпорядником своєї долі;
- правильно та відповідно спілкуватися, тому що правильне спілкування є важливим фактором успіху в бізнесі;
- зрозуміти важливість етико-громадянської відповідальності;
- ставити перед собою реальні цілі та досягати їх;
- зрозуміти, що антерпренерство - це напрямок життя, який може обрати кожна людина, працюючи на державних або на приватних підприємствах;
- осмислити, що саме важка праця - це ключ для досягнення успіху;
- зрозуміти, що антрепренер - це всебічно-розвинута людина, яка цінує життя та вміє добре працювати та відпочити;
- підходити до вирішення проблеми з точки зору, що саме вони (ті ж самі проблеми) можливо нададуть вам нові можливості (стануть вашими можливостями у вашому подальшому житті або бізнесі);
- запобігати або навіть використовувати ризикові ситуації в свою пользу, таким же чином відноситись до сили ваших суперників;
- працювати в команді;
- оцінити важливість саморозвитку та освіті впродовж життя;
- набути комунікаційні навички та вміти сприймати та оцінювати критику з боку інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Інноваційний напрямокв професійній освіті зарубіжних країн – антрепренерська освіта.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок