Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».

Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».

Назва:
Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,82 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
З української мови, проведеного в 1 класі
за системою «Розвивальне навчання»


Тема: Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».
Мета: закріпити вивчені букви, вправлятися у дії читання слів та речень з буквою «ен» у складанні моделей речення; формувати контрольно-оцінювальні дії.
Хід уроку
1. Мотивація діяльності
- З якою буквою вчора ви ознайомились на уроці? | Діти відповідають на запитання вчителя, звертаючись до таблиці
в
р
м
л
н
- Яку роботу виконує буква «ен»?
- Для чого ви її вивчали? (Щоб вміти читати, писати)
- Чи легко вам було читати слова з буквою «ен»? Чому?
ІІ. Формування контрольно-оцілювальних дій.
Якщо вам було легко, тоді на сьогоднішньому уроці ми продовжимо працювати з буквою «ен», читати тексти, слова, будувати моделі.
Завдання 1.
Розгляньте малюнки.
- Що зображено на них?
Знайдіть звуко-буквенні моделі, які відповідають малюкам. | Діти називають: нитки, дівчинка, лимони, носоріг, ніж.
З’єднайте стрілочками малюки з моделями.
Самостійно пишуть літеру «ен2 у моделях
Напишемо літеру «ен» у моделях.
Спробуємо придумати ім’я дівчинки, що був звук [н] або [н’] | Діти називають імена.
Зупинимось на імені Ліна.
Учні іншого класу склали речення
- Хто може його прочитати
Роман і Ліна ловили линів
І побудували модель речення | Учні показують «+», «-». Чому?
- Хто зможе виправити | Учень біля дошки будує правильну модель, інші в зошитах
Що потрібно пригадати учням іншого класу? | Висновки учнів.
За те, що ми справились з цим завданням Роман і Ліна склали для нас пальчикову хвилинку.
На-на-на – ми впіймали лина.
Ну-ну-ну – я лина тягну | Діти виконують.
Завдання 2 | Робота і група.
Пригадаємо правила роботи в групах
У вас на аркушах записані слова:
Прочитайте їх
(в о н а Л і н а)
За допомогою цифр переставте букви так, щоб утворилося нове слово.
Надрукуйте нові слова
(н о в а, Н і л а)
Презентація роботи | Одна група презентує роботу, а інші оцінюють «погоджуюсь» «не погоджуюсь»
Завдання 3 | Робота в парах
За допомогою фішок побудуйте звукову модель слів: Роман, Ліна. | Пригадуємо правила роботи в парах
Оцініть «легко» чи «важко» вам було працювати в парах
Одна пара виконує завдання біля дошки
- А чи знаєте ви, що Роман і Ліна – братик і сестричка? А хто ще з ними живе? (матуся, татусь, дідусь, бабуся)
- Як можна назвати одним словом групу цих людей? (сім’я, родина)
3. Фізкультхвилинка
Читання тексту «Родина»
а) виразне читання вчителем.
- У якому місті жали родина?
б) ланцюжкове читання тексту учнями.
- З кого складається ваша родина?
ІV. Підсумок уроку.
- Ви сьогодні всі на уроці працювали?
- А може хтось лікувався?
- Як ви розумієте слово «лінь»?
- Який звук в кінці цього слова?
[н’]
Що його пом’якшило? (буква «м’який знак»)
З цією буквою ми познайомимось на наступному уроці. | Мотивація на наступний урок.

Завантажити цю роботу безкоштовно



Реферат на тему: Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок