Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Комп’ютерне тестування знань студентів на Первомайському факультеті ХДУХТ 

Комп’ютерне тестування знань студентів на Первомайському факультеті ХДУХТ 

Назва:
Комп’ютерне тестування знань студентів на Первомайському факультеті ХДУХТ 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,50 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Комп’ютерне тестування знань студентів на Первомайському факультеті ХДУХТ 


Розвиток сучасних інформаційних та комп’ютерних технологій і комп’ю-теризація всіх сфер суспільно-економічної діяльності вимагає від вищої школи застосування цих технологій у навчаль-ному процесі.
Особливого значення набуває впровадження в навчальний процес новіт-ніх інформаційних технологій в зв’язку з переходом вищих навчальних закладів на кредитно-модульну навчальну технологію. При такій технології значно збільшується час, що відводиться на самостійне навчання студентів. Тому посилюється потреба полегшити студентам пошук необхідного навчального матеріалу та засобів самоконтролю і створити зручні засоби контролю за успішністю їх навчання для викладачів.
Як показує огляд тез доповідей науково-методичних конференцій, що проводяться останнім часом в різних навчальних закладах України, питанням комп’ютерних технологій навчання, створенню і впровадженню в навчальний процес електронних підручників, комп’ютерних тестових систем навчання і контролю знань студентів приділяється багато уваги.
Проте процес комп’ютеризації сповільнюється ще слабкою технічною базою вузів, та відсутністю зручних універсальних навчально-контролю-ючих програм, або їх обмеженою доступністю.
Нами зроблена спроба розробити просту і зручну у використанні навчально - контролюючу програму, яка б відрізнялась універсальністю, гнучкістю, дружнім інтерфейсом по відношенню і до студентів і до викладачів, які створюють тести. В результаті розроблено додаток на Visual Basic, що складаєть-ся з трьох модулів названих нами НКП 1, НКП 2 і НКП 3. Перший модуль надає допомогу викладачам в створенні і збереженні розроблених тестів на жорсткому дискові ПК. Крок за кроком програма веде викладача через процес розробки тестів.
Після відповіді на першу вимогу програми: “Вкажіть назву дисципліни”, програма сканує кореневий каталог диску С: і якщо там нема ще папки з такою назвою, то пропонує її створити. При згоді викладача автоматично створюється потрібна папка, а в противному здійснюється вихід з програми. Якщо папка існує, або була щойно створена, то програма запитує скільки нових тем планується опрацювати. В разі відповіді 0, відкривається список для перегляду і вибору вже існуючих тем. Якщо вказане число більше 0, то пропонується ввести назви тем і в папці з дисципліни автоматично створюються підлеглі папки з назвами цих тем. В них будуть розміщені відповідні тести, малюнки і методичні матеріали.
Далі пропонується вибрати тему для опрацювання з спадаючого списку тем. Після вибору надається можливість ввести номер тесту з обраної теми і число варіантів відповідей, яке може змінюватись від 2 до 5. З’являється шаблон з відповідною кількістю рядків для введення питання, варіантів відповідей і оцінок за них. Можна використовувати 2-х елементну (5,0), або 4-х елементну (5,4,3,0) систему оцінок.
Після натиснення на кнопку “Збереження” тест автоматично зберігається в файлі С:\ Ім’я дисципліни \ Назва теми \ Тест і, що позбавляє викладача від блукання по файловій системі. В тестах можна використовувати малюнки і графіки. Їх можна створити за допомогою редактора Paint або майстра діаграм в Excel, відредагувати і встановити потрібний розмір в Photo Editor та зберегти як Рис і.jpg в папці з назвою теми.
Модуль НКП 2 призначений для завдання викладачем параметрів тестування. Потрібно послідовно відповісти на наступні питання: з якої дисципліни та в якому режимі проводити тестування; скільки тем виноситься на тестування; скільки часу дається на відповіді; де зберегти результати тестування (вказати шлях до папки «Результат» на сервері, чи на своєму ж комп’ютері).
Потім слід заповнити табличку з полями: назва теми, номер першого тесту з теми, номер останнього тесту з названої теми, кількість тестів на які потрібно відповісти при тестуванні. Назви існуючих тем з дисципліни можна переглянути в спадаючому списку і навіть скопіювати з списку в таблицю за допомогою контекстного меню.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Комп’ютерне тестування знань студентів на Первомайському факультеті ХДУХТ 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок