Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Заняття з батьками: Щира, безумовна любов батьків, яка здатна зробити диво з Вашою дитиною.(роздуми над працею Роса Кембела)

Заняття з батьками: Щира, безумовна любов батьків, яка здатна зробити диво з Вашою дитиною.(роздуми над працею Роса Кембела)

Назва:
Заняття з батьками: Щира, безумовна любов батьків, яка здатна зробити диво з Вашою дитиною.(роздуми над працею Роса Кембела)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,35 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Заняття з батьками: Щира, безумовна любов батьків, яка здатна зробити диво з Вашою дитиною.
(роздуми над працею Роса Кембела)


Усі ми вивчали в школі різні предмети. Але ніхто не вчив нас того, як бути батьками. Ніхто не казав нам, що це може бут складно й водночас цікаво.
Що іноді батьківство – це творчість, захоплення та задоволення, а іноді – рутина, розпач і безсилля. Що діти приносять радість та здивування, а іноді просто ми не знаємо що нам робити?
Особистість народжується у сім’ї. Вона являє собою соціальну єдність у якій, як у краплі води, відбиваються всі перипетії політичного, економічного і духовного життя нашого суспільства. Саме в сім’ї переплітаються високі, ідеали й повсякденні турботи, романтичні мрії і заповнення суєтою будні.
І ставши дорослими ми з особливою теплотою згадуємо багато сімейних традицій: як відзначали дні народження, куди подорожували, а іноді й просто усмішку матері, голос батька, їх реакцію на наші витівки.
І як важко стати добрим, якщо тебе у дитинстві обдурювали або карали паском, чи любити людей, якщо в ранньому віці дитина не відчувала батьківської любові.
Усі ми знаємо заповідь Христа про любов до ближнього. І в міру своїх слабких сил намагаємося її виконувати, особливо щодо своїх дітей. Тільки кожен з нас найчастіше вкладає в це поняття свій зміст і своє розуміння. Одні розуміють любов до дитин як суворе ставлення, інші – як слухняність, треті – як вседозволеність і потурання. Але всі ми схожі в одному – ми любимо своїх дітей.
А що значить любити дітей? Здавалося б, питання не їх складних. Люби, як підказує серце. Як потрібно любити дітей, щоб виросли вони корисними членами нашого суспільства – працьовитими, доброзичливими, здатними гармонійно будувати свої взаємними з оточуючими, насамперед, з нами батьками. Все це передумови людського щастя. А хто із нас, батьків, н мріє про щастя своїх дітей?
Насамперед не слід забувати, що любов до дітей - це в першу чергу щире співчутливе і доброзичливе ставлення до них. Любов – це могутній фактор виховання, яким потрібно вміло користуватися.
Кожний із батьків згоден з тим, що люблячи свою дитину, ми повинні її відповідно до вчинків і дій хвалити або засуджувати, критикувати чи заохочувати обдаровувати чи вимагати. І все це робити любляче. Якщо ж батьки здатні тільки на щось одне: як наприклад тільки хвалити, або лише лаяти, то їхня любов нерозвинута, однобічна, що по суті недалеко відійшла від простого батьківського інстинкту.
Кожні батько і мати люблять свою дитину, але далеко не всі хочуть цю любов показати, побоюючись виростити її заголубленою, “тепличною”, не здатною до прийняття самостійних рішень і дій.
Давайте згадаємо, що радять нам психологи та педагоги.
Виховання дитини повинно здійснюватися з урахуванням ряду важливих вимог.
У психологів, існує поняття тактильного голоду, воно стосується зокрема дітей, яких достатньо годують, але мало пестять. У хвилини, коли вас переповнює любов не стримуйте свій порив, приголубте свою маленьку дитину чи навіть уже молодшого підлітка або й старшого.
У багатьох сім’ях, де побоювання розбестити дітей витіснило батьківську ласку, підкреслено стримані взаємини. У своєму прагненні виховувати правильно батьки ігнорують почуття дитини. Дитяча самітність, незадоволений потяг до спілкування з тими, ”хто тебе розуміє”, - явище, у нашому житті досить поширене. А діти дуже вразливі, тонко відчувають, глибше переживають будь-яку дрібницю, більше замислюються про навколишній світ, о-іншому бачать його, а отже, і частіше страждають від нерозуміння, несправедливості, від того, що світ не такий, у якому їм хотілося б жити. А ми дорослі, все-таки дуже часто байдужі у ставленні до своїх дітей.
Книги “Як по справжньому любити свою дитину” Роса Кемп бела, відомого психіатра і глибоко віруючої людини, може допомогти багатьом батькам, які мріють про теплі, довірчі взаємини з своїми дітьми. Автор пише: “Вважається, що батьки природно висловлюють, передають свою любов дитини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Заняття з батьками: Щира, безумовна любов батьків, яка здатна зробити диво з Вашою дитиною.(роздуми над працею Роса Кембела)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок