Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Як правильно та ефективно впливати на людей?

Як правильно та ефективно впливати на людей?

Назва:
Як правильно та ефективно впливати на людей?
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,43 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему
Як правильно та ефективно впливати на людей?


Д.Карнегі вчить нас тому, що "На світі є тільки один спосіб спонукати кого-небудь що-небудь зробити.
Чи задумувалися Ви коли-небудь над цим? Так, тільки один спосіб. І він полягає в тому, щоб примусити іншу людину побажати це зробити. Пам’ятайте іншого способу не існує".
Кожен з педагогів вже фактом свого існування, в тій або іншій мірі, здійснює вплив на оточуючих людей, на колег та дітей. Для педагога це вміння є професійно важливим. Давайте розглянемо розвиток здатності впливу на людей як плекання унікальної якості. Вам пропонується ряд факторів Вашого пливу на навколишніх. Позитивна відповідь – рівень Вашого успіху, негативну відповідь віднесіть до власних обмежень.
 
Фактор | Питання | Враження
Одяг та зовнішність | Чи відповідає Ваш одяг да-ному випадку?
Наскільки відповідає моді Ваш одяг?
Чи справляє позитивне вра-ження Ваша зовнішність? | Модний одяг, що пасує Вам та конкретному випадку підсилює загальне позитив-не враження про Вас.
Постава | Чи вмієте Ви поводити себе?
Чи спокійні Ви?
Чи вмієте Ви поводити себе з гідністю? | Твердий, впевнений виг-ляд примушує при-пус-кати на-явність у Вас ве-ликої внутрі-шньої сили.
Поведінка | Чи знаєте Ви, чого бажаєте?
Ви впевнені в собі чи поводите себе з викликом?
Чи зможете Ви постояти за себе? | Вміння справляти враження, впевненість в собі збільшують вірогідність отримання бажа-ного для Вас.
Особисте спілкування | Чи є у Вас контакт з оточую-чими?
Чи доступні Ви для оточую-чих? | Легкість, з якою Ви вступаєте в контакт, підсилює позитив-не враження про Вас.
Винагорода | Чи буде їм якась користь від мене?
Чи будуть у мене неприєм-ності, коли я погано обійду-ся з ними? | Очікування винагороди ро-бить педагога більш податли-вим для впливу.
Поширена думка про підвищену увагу жінок до своєї зовнішності була спростована шведськими психологами. В одному з великих універмагів Стокгольма було встановлено дзеркало та прихована камера. Протягом одного дня в дзеркало заглянуло 412 жінок, головним чином – поправити зачіску та одяг, та 778 чоловіків, щоб помилуватися своїм власним відображенням.
В психології менеджменту в освіті існує поняття "ентропія*" – міра інформаційної невизначеності ситуації. Це той випадок, коли педагогу доводиться приймати рішення за відсутності достатньої інформації про суть того, що відбувається. Наприклад, директор школи отримує телефонне запрошення "завтра о 10-00 прибути до завідувача відділом освіти"… Або, коли вчителя запрошують до директора без пояснення причин.
Коли люди не знають, що на них чекає, їм властиво передбачати саме гірше.
Поради по входженню в контакт
Давайте програємо Ваш прихід до керівника відділу освіти. З чого починати?
Передбачте всі можливі випадковості. Розробіть "свій" план зустрічі, врахуйте те, що під час зустрічі можуть виникнути непередбачені ситуації. Щоб не попасти в пастку, передбачте можливості альтернативної поведінки. Не допускайте, щоб випадок поклав Вас на лопатки.
Завчасно, в міру можливості, більше дізнайтеся про ділові якості, особливості спілкування з особою, яка призначила Вам зустріч. Нічого не спрощуйте і ні в чому не покладайтеся на успіх.
І ось Ви заходите до кабінету керівника.
Заходьте з впевненим виглядом, а він створюється поставою, темпом рухів, безпосередністю, Вашою "свободою". Стан прямий, але не задерев’янілий. Підборіддя підняте, голова піднята, Ви здаєтеся вище ростом, встановлюється контакт погля-дом, краще звучить голос.
Заходьте не поспішаючи. Людина яка поспішає здається збудже-ною та метуш-ливою. Наближайтеся до керівної особи звичайним для Вас кроком.
Як потиснути руку? Дружній потиск руки означає дуже багато. Це один з перших, часто єдиний фізичний контакт з іншим. Потиск руки повинен "вийти" міцним та сильним.
Кисті рук, потиснувши одна одну, завмирають на мить. Не допускайте довгої "тряски" або тривалого стискання. Міцність потиску руки – свідчення впевненості, а ні в якому разі не "армреслінг".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Як правильно та ефективно впливати на людей?

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок