Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Освіта в Німеччині по програмі AuPair

Освіта в Німеччині по програмі AuPair

Назва:
Освіта в Німеччині по програмі AuPair
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,48 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Освіта в Німеччині по програмі AuPair
Багато студентів закінчать в цьому році університети та вияснять, що українська вища освіта не дає їм можливості претендувати на високооплачувану роботу. Можливо, хтось зрозуміє це раніше, на другому чи третьому курсі вузу. Вже тоді студенти починають замислюватися над тим, як зробити своє резюме більш привабливим для роботодавців, як виділитися серед інших кандидатів.

Щоб Ви сказали з приводу такої строки в своєму резюме: «2003-04. Стажування на мовних курсах в м. Франкфурт на Майні, Німеччина», або навіть «2003-06. Друга вища освіта в Кельнському Університеті. Спеціальність – Міжнародна економіка, досконале володіння німецькою та англійською мовою»? Жодний роботодавець не залишиться байдужим, прочитавши це. Думаєте, досягти цього неможливо? Думаєте, це коштує надто дорого? А як щодо програми AuPair?

Вартість участі в програмі дуже помірна: Агентство AuPair пропонує програму в Німеччині всього за 80 євро.

На протязі року перебування всі учасники обов‘язково проходять декілька курсів в німецькій Volkshochschule. Це можуть бути звичайні курси по 3 години на тиждень, а можуть бути й інтенсивні – до 40 годин на тиждень. В будь-якому випадку приймаюча сім‘я буде вітати Ваше бажання покращити свої знання німецької мови. Ви обов‘язково отримаєте проїзний до курсів та достатньо вільного часу для їх відвідування. Дуже часто сім‘ї також оплачують вартість курсів, тим паче, що ціни для AuPair установлені спеціальні – від 75 євро за семестр. Після закінчення курсів можна скласти іспит з німецької мови, який дає право на вступ до німецького університету і безкоштовне навчання, яке в Німеччині доступно всім: як громадянам країни, так і іноземцям.
Гарантії безпеки по програмі AuPair
З кожним роком все більше людей узнають про програму AuPair. Хтось бачив передачу по телевізору, хтось прочитав статтю в газеті, а у деяких знайомі вже їздили по цій програмі в Німеччину, Францію чи іншу країну і встигли поділитися своїми враженнями від поїздок.

Ні для кого вже не секрет, що AuPair – це чудовий шанс для молоді провести рік в європейській чи американській сім‘ї, покращити знання мови, подорожувати і навіть вступити до університету.

Однак через те, що більшість учасників програми дівчата, для багатьох з них серйозною перешкодою є природна боязнь нової країни, можливих проблем. Саме тому ми вирішили більш детально зупинитися на гарантіях безпеки по цій програмі.

Для початку хотілося б згадати про те, що AuPair – це офіційна міжнародна програма, яка діє по всьому світу з 1969 року. Саме тоді у французькому місті Страсбурзі була укладена міжнародна угода, в якій були визначені устав і правила програми.

Посольства кожної країни видають спеціальні візи по програмі AuPair для того, щоб молоді люди стажувалися на законних основах.

У всіх країнах учасники програми користуються всіма правами і обов‘язками громадян країни і знаходяться під захистом уряду. Не варто навіть говорити про те, що в країнах західної Європи соціальний захист – це зовсім не така абстракція, як в Україні.

Але це ще далеко не все: спеціально для програми був створений інститут Агентств AuPair. В кожній країні, яка бере участь в програмі, є одно чи декілька агентств, які служать гарантом дотримання прав учасників. Всі агентства відрізняються друг від друга, але основні критерії професіоналізму залишаються незмінними: по-перше, агентство повинно готувати майбутніх AuPair та приймаючі сім‘ї до тривалого спільного проживання, пояснювати відмінності між культурами, запобігати можливим проблемам. Саме тому Українське Агентство AuPair проводить курс семінарів, які відвідують всі учасники програми.

Другий пункт, на який потрібно звернути увагу при виборі агентства, - невисока вартість. Через те, що мета програми AuPair – вивчення мови і культури, її вартість повинна бути доступна всім. Наприклад, вартість програми AuPair в Німеччині складає всього 80 євро.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Освіта в Німеччині по програмі AuPair

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок