Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Скачати реферат на тему: Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму

Загрузка...

Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму / сторінка 10

Назва:
Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,87 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Це частково ще й тому, що більшість шестиліток більше поважають авторитет батька ніж мами і не наважуються бути такими ж поганими з ним, як з мамою. Вони згуртовуються під керівництвом тата. Другий важливий принцип той, що найбільш ефективно попередити біду ніж потім збирати “уламки”. Не слід чекати поки мама з дитиною повністю вийдуть з колії. Не дайте вибуху спалахнути. Це врятує кожного від стресу і горючі.
Від 7 до 10 років.
Багато родин дуже потребують батька для стабільної обстановки, особливо там, де є 6-літки. До 7 років ця потреба стає менш інтенсивною. Семи літки з тенденцією до крайнощів можуть і “обожнювати” батька, але для багатьох стосунки батько-дитина у віці 7 років не є такими напруженими. Зазвичай мама в силі підтримати відповідну дисципліну. У 8 років занадто емоційні стосунки з мамою можуть завести в тінь які-небудь інші стосунки. Тато може відчувати себе дещо покинутим, але тим не менше він щасливий. 8-річка любить його не так інтенсивно, але й ставить до нього не так багато вимог. Тато може помилитись. Але не мама. Вона повинна говорити і навіть думати як цього хоче її 8-річна дитина. І нещастя ще буває в тому, що дитина занадто добре знає характер стосунків між татом і мамою. Батьки 8-річнхи дітей повинні бути більш обережними у прояви своєї любові один до одного або своїх суперечок перед ревнивою донькою чи сином. 8-рчки зазвичай відчуваючи самовпевненість з мамою, часто остерігаються, коли говорить тато. Роль тата тут дещо менша ніж мами. У віці 9 років діти вже менше зацікавлені і вимогливі як в мами, так і в тата. Зараз на першому плані стоять друзі і те, що говорить мама або тато товариша набагато важливіше того, що кажуть вдома. Однак багато хлопчиків в цей період вступають в нові стосунки з татом. Зараз такому віці діти вже достатньо дорослі, щоб цікавитися татом, який їх не цікавив у значно ранньому віці. І вони достатньо дорослі щоб поважати знання і можливості тата. Діти зараз розділяють справжні інтереси з татом, а хлопчики можуть згрупуватися з татом проти жіночого втручання. Їхні стосунки це переважно те, що вони разом роблять, але багато хлопчиків дуже чутливі до прояву любої критики з боку тата і високо цінять його увагу. 10 років один з найщасливіших періодів у стосунках між татом і дитиною.
У цьому віці більшість хлопчиків і дівчаток вважають своїх батьків чудовими. З роками обожнення буде зменшуватися, тому що як ви є одним з найбільших завдань підлітків є стати вільними від батьків.
Брати і сестри.
Треба визнати, що зараз брати і сестри часто не погоджуються один з одним. Коли трапляються чвари між братом і сестрою ми намагаємося знайти цьому виправдання типу провокації. За підрахунками професора Штрауса з університету в Нью-Хемпшір акти дитячого насилля по відношенню один до одного трапляються у 79 із 100 американських сімей. Згідно його спостереження 8 з 10 американських дітей вступають у фізичну боротьбу з своїм братом або сестрою. Кожного року діти не тільки виявляють насилля один до одного, але й можуть нанести один одному серйозні пошкодження. Хоча помірі росту їх насилля трохи знижується але воно зовсім не зникає. Ми вже сприймаємо той факт, що насилля вже стало частиною життя родини, необов’язково доброю, але такого життя яку завжди слід очікувати. Штраус пише, що батьки по-різному реагують, ніби це була якась інша дитина, яку побили або відкопали хтось з їхніх дітей або це була якась інша дитина, що зробила так з вашою дитиною. “Якби це була інша чужа дитина ви би вчинили галас, ваш би голос звучав гнівно, але мі їхніми власними дітьми батьки сприймають таку поведінку як належну.” [5; 63] На жаль це насилля продовжується. 62% учнів старших класів били і копали своїх брата або сестру і тільки 35% робили це не близькими і рідними людьми.
Деякі думають, що основна причина непорозумінь між братом і сестрою в тому, що кожний з них хоче бути улюбленою дитиною, і бути найкращим. Інші вважають таке протиборство природнім, незважаючи, що діти відчувають щодо батьків. Інші ж вважають що діти б’ються тому, що це смішно, тому наповнює емоційну потребу і приносить емоційне задоволення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок