Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Скачати безкоштовно: Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму

Загрузка...

Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму / сторінка 7

Назва:
Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,87 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
6 місяців перед тим, коли йому було 18 місяців на таке саме прохання він біг у протилежну сторону. Сталося диво? Чи його батьки навчили швидко виконувати те, що йому говориться? Ні те, ні інше. Дослідження підтвердили, що півторарічна дитина має нахил бути розбещеною, тоді, як 2 річна знаходить приємним коритися. Джека дав мамі хороший урок. Він показав, що готовність до багатьох важливих моментів поведінки підійти коли кличуть, а пізніше можливість і вміння читати друковане слово чи писати своє ім’я і очевидно сприймати невірні вчинки – розвивається в людині у відповідному етапі. Треба вміти знайти співставлення ваших вимог до спроможності дитини їх виконати. Це не означає, що вимог зовсім не повинно бути. Це означає, що вимоги повинні бути обґрунтовані.
2 з половиною роки
“Я сам це зроблю” – говорить дитина мамі вранці перед сніданком і намагається сама вдягнутися. Але якщо мама залишить її одягатися самій вимога зміниться на: “Мама, зроби ти”. Коли мама йде на допомогу, а тато ще на місці дії можна почути: “Мама іди геть, тато зроби”. Такі діти живуть у світі протилежностей; я буду – не буду, можну – не можу. Так – ні. Він видається з однієї крайності в іншу. Він вибриє все. Не маючи значення що хоче мама від нього дитина робить протилежне. Проблема мами втримати дитину і не пустити її на червоне світло. Старайтеся уникати прямих питань н якій можна відповісти. “Ні”. “Ти хочеш погуляти” Уникайте вибору (ти хочеш погуляти чи погратися у дворі? Ти хоче шоколадки чи б печиво? Зважайте на його протилежні крайнощі і спробуйте скерувати поведінку в одному напрямку. Вся його діяльність вимоги і команди повинні виконуватися з почуття зверхності, як у римського імператора. Деякі мами у відчаї перехрестили своїх дітей у цьому віці “Королева Мері”. Трохи гумору з боку мами може принести в подальшому не мало користі. І батькам слід пам’ятати, що дитина у цьому віці найкраще і найгірша з вини батьків.
2 Ѕ - 3 роки
в цей час діти хочуть повернути час, коли вони були немовлятами з пологою мами вони можуть це зробити. Вони вимагають щоб мама ставилася до них, як до немовлят, колисали, годували з пляшечки. Найбільш говірливі діти розказують про свої почуття. “Я маленька дитинка. Я не вмію говорити, в мене немає зубів і волосся”, - говорив один хлопчик мамі. Інший сказав так : “Я маленький хлопчик. В мене є бутила, я сплю у візку, зате я вмію говорити.” Мудра мама зрозуміє ці потреб дитини, не буде його карати, або сміятися або не намагатиметься засоромити. Вона не стане ображати його за ревність з появою ще однієї дитини і овчини не будуть хвилюватися, що на певній стадії у дитин відбувається регрес. Натішившись вдосталь дитинством також дитина завжди буде готова йти вперед, а не назад, буде більш незалежною і дорослою, бути дивитися у майбутнє і не дивитися в минуле.
3 роки.
Це є період, коли стосунки між мамою і дитиною біль-менш гладкі і задовільні для обох сторін. Для багатьох дітей це вік, коли часто звучить слово “ми”, а мама є улюбленим товаришем. 3-річна дитина не губиться у протилежностях – вона намагається вибрати і те, і інше, або все ж таки зробити вибір. У 3-річної дитини дуже сильне почуття “зараз” і бажання того, що він хоче. Але й також можна переконати зробити щось те, що їй не подобається “зараз”, якщо “пізніше” він може отримати якусь привабливу винагороду. 3-рінча дитина швидко розвиває своє бажання говорити і відповідати на усні зауваження. Він не тільки залюбки відповість на дозвіл розділити “Секрет” чи “сюрприз”, його часто можна переконати зробити те, що хочете ви в змін на “сюрприз”. Іноді 3-річна дитина може робити те, що їй і не подобається, якщо ви її в цьому переконаєте.
4 роки.
“Так сказала моя мама”, - стверджує 4 річна дитина і це її останнє слово. Дитина здається чинить опір заради опору. Тато і мама це авторитет, але вона чинить опір навіть їм.
5-6 років.
5-рінчі діти по відношенню до своїх матерів такі ніжні, дружні, готові допомогти і навіть готові бути покірними і виконувати якість вказівки, що нерідко мама думає, що заходиться в раю і багато мам п’ятирічних дітей описують своїх дітей, як сущих ангелів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Формування особистості та поведінки маленьких дітей з позиції біхевіоризму

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок