Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Захворювання, які передаються статевим шляхом

Захворювання, які передаються статевим шляхом

Назва:
Захворювання, які передаються статевим шляхом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,88 KB
Завантажень:
636
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Захворювання, які передаються статевим шляхом


Сексуальні відношення являються важливою частиною нашого життя. Це шлях до співпереживання і взаємної ніжності, хвилюванню і насолоді. Деякі люди мають сексуальні контакти без стійких взаємовідносин із партнером, для інших секс - частина тривалих, тривких відношень. Випадкові сексуальні зв’язки асоціюються з ризиком передачі різноманітних захворювань.
Останнім часом в Україні спостерігається різкий ріст числа захворювань, переданих статевим шляхом, особливо серед молоді. Із-за відсутності достовірної інформації, багато людей думають, що небезпека зараження під час випадкового статевого акта перебільшена. Реальність вчить, що необхідно думати про безпеку до, а не після статевого контакту. Ми сподіваємося, що дана інформація допоможе Вам захистити Ваше сексуальне життя.
Хвороби, що передаються статевим шляхом (ХПСШ), це хвороби, що виникають після сексуального контакту з людиною, що уже заражена якоюсь з них. Збудниками ХПСШ являються дрібні організми (віруси або бактерії), що живуть у різноманітних рідинах людського організму, таких як кров, сперма і вміст піхви.
Найбільш характерні загальні симптоми більшості ХПСШ: сверблячок, незвичні виділення зі статевих органів, прискорене і хворобливе січеіспускання. Іноді захворювання протікає безсимптомно. Деякі симптоми проходять без лікування, але це не означає, що хвороба пройшла, тому що збудник залишається в організмі і людина стає джерелом зараження для інших. У той же час, захворювання може загостритися знову, і цього разу буде протікати набагато тяжче.


ГОНОРЕЯ
Збудник | Мікроб гонококк. Життєздатність гонококка поза людським організмом невелика. Однак у вологому середовищі (мокра губка, мочалка, рушник) гонококк може існувати до 24 годин.
Шлях зараження | Гонореєю звичайно заражаються при статевих контактах із хворою людиною. Джерелом зараження є особи, що страждають гострим або хронічним процесом. Іноді гонорея передається нестаттєвим шляхом - через білизну, мочалки і інші предмети, якими користувалася хвора людина.
Симптоми | Інкубаційний період, тобто час із моменту впровадження інфекції до появи перших ознак хвороби, становить от декількох днів до декількох тижнів. Ознаки гонореї в чоловіків різноманітні. Спочатку виникає сверблячка і різі в області сечівника і легкий біль при сечовипусканні. Незабаром з'являються слизуваті, а потім гнійні виділення з зовнішнього отвору сечівника. Дуже важливо звернутися до лікаря в ці перші дні розвитку гонореї, тому що своєчасне лікування сприяє щодо швидкому лікуванню. Якщо час упущений, біль і різь при сечовипусканні посилюються, виділення стають багатими. Якщо хворий не лікується - хвороба посилюється, з'являється біль наприкінці сечовипускання, іноді виділяється декілька крапель крові. При поразці придатків яєчка підвищується температура тіла, виникає гострий біль у області мошонки. Двостороння поразка придатків яєчка веде до безплідності. Гонорея в жінок може протікати не так виражено, як у чоловіків: незначні болючі відчуття, виділення убогі. Якщо жінка старанно дотримує особистої гігієни, вона може не помітити цього. Але, проте , без лікування процес прогресує, уражається матка, можливо запалення прямої кишки.
Лікування | Гонорея - захворювання виліковне. Проте успіх лікування залежить від точності діагнозу, що на підставі лабораторних і інших досліджень може встановити тільки лікар. Раціональне лікування при гонореє веде до повного видужання. Дуже важливо одночасне лікування обох партнерів, щоб уникнути надалі рецидивів.


ТРИХОМОНІАЗ
Збудник | Найпростіші одноклітинні мікроорганізми (піхвові трихомонады), що мають жгутики. При висиханні трихомонади гинуть через 4-30 хв. В вологому середовищі (рушник, губки й ін.) вони утримують свою життєздатність протягом 1-2 годин.
Шлях зараження | Зараження трихомониазом відбувається, як правило, статевим шляхом і лише в рідкісних випадках - нестатевим: через предмети, якими користувалася хвора людина.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Захворювання, які передаються статевим шляхом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок