Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Психогеометрія менеджерів

Загрузка...

Психогеометрія менеджерів

Назва:
Психогеометрія менеджерів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему
Психогеометрія менеджерів


Валідність* – придатність цього методу тестування – 85%. Метод розроблено Сьюзеном Деллінгером (США). Протестовано понад 100 000 слухачів шкіл менеджменту. Тест дозволяє швидко визначити спрямованість особистості, особливості поведінки людини на повсякденному рівні, скласти сценарій поведінки для кожного, у типових для нього умовах.
Незалежно від Вашого рангу, займаної посади в системі освіти:
- уважно подивіться на цей ряд геометричних фігур:
- на аркуші паперу розмістіть ці фігури таким чином, щоб на першому місці зліва знаходилася фігура, що викликає у Вас найбільшу симпатію, а далі (справа), фігури в порядку зменшення Вашої симпатії до них.
Кожна фігура – це код Вашої суб’єктивної форми. Вона визначає домінантність рис характеру і стилю впливу на людей, характеризує Ваші взаємовідносини з ними. Сила цієї домінанти убуває (послаблюється) у порядку: зліва – праворуч. Кожній фігурі властивий внутрішній зміст.
Квадрат. Ви – невтомний трудівник. З погляду мозкової асиметрії, у Вас більш функціональна ліва півкуля мозку. Ви – старанний, завзятий, професіонал-енциклопедист, ерудит у своїй галузі. Результат власної діяльності і поведінку людей передбачаєте на рівні планування, без здогадок. Аналітик, надзвичайно уважний до деталей. Полюбляєте порядок і розпорядок. Ваш ідеал – спланована діяльність і життя. Не любите "сюрпризи" і відступів від установленого.
Слабкі сторони:
надлишкова пристрасть до деталей, дрібниць, які не визначають суті управління;
велика потреба в аналітичній інформації; її відсутність паралізує Вашу управлінську діяльність;
нездатність до ризику;
схильність до відкладання в прийнятті важливих рішень;
слабке емоційне забарвлення управлінської діяльності (сухість, холодність, відчуженість);
нездатність до прийняття рішень при відсутності інформації (зона "ризику", "тривог").
"Квадрати" – це ті керівники шкіл, у котрих завжди усе в порядку, у яких всі учні у формі, у яких дівчатка з блакитними бантами сидять у ряду біля вікна, а з червоними – у 6-Б класі. Це заступники директорів, аси в написанні "шкільної симфонії" – розкладу уроків, незалежно від форми організації навчання: 5-6- денка, семестрова-залікова система та ін.
"Квадрати" – чудесні адміністратори, але рідко серед них зустрічаються емпатійні натури, тому в такій "порядній" школі не всі почувають себе зручно і не часто звертаються до "квадрата" за порадою та допомогою. Станіслав Лец з цього приводу писав: "Завжди знайдуться ескімоси, яку напишуть для жителів Конго інструкцію, як поводитися під час спеки".
Коло. Символ гармонії. Виражена домінанта правої півкулі мозку. Ваша парадигма управлінської діяльності-добробут людей (вчителів, співпрацівників та ін.). Ви налаштовані проникати в емоційну сферу Ваших підлеглих, друзів, людей Вашого кола. Доброзичливі, щасливі, коли завдяки Вашим зусиллям, у колективі, навколо Вас, усі почувають себе комфортно, зручно. У школі, де керівник – "коло", створені всі умови для комфортного перебування учасників навчально-виховного процесу (учителів, учнів, обслуговуючого персоналу), як-от – забезпеченя температурного режиму школи, озеленення, естетика оформлення, наявність кімнати психологічного розвантаження, працює дискотека, усі свята – разом. Люди знають – Ви ніколи їх не зрадите! Вам довіряють най, най…! Не підведіть!
Слабкі сторони:
діяльність "кола" спрямована, у більшій мірі, не на справу, а на добробут людей;
переважають пацифістські, альтруїстичні установки управлінської поведінки;
уникають непопулярних, "міцних" рішень (що іноді корисно для справи);
робите все, що залежить від Вас, аби запобігти конфлікту, переконаний прихильник компромісів;
страждаєте "самокатуванням", орієнтовані на суб’єктивні фактори (почуття, оцінки, цінності);
недостатньо піклуєтеся про збереження управлінської влади.
Трикутник. Ви – лідер, енергійна, нестримна, креативна особистість. Функціонально переважає ліво-півкульна мозкова діяльність.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Психогеометрія менеджерів

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок