Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ ЮНАЦЬКОГО ВІКУ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД

Загрузка...

СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ ЮНАЦЬКОГО ВІКУ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД

Назва:
СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ ЮНАЦЬКОГО ВІКУ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,17 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
УДК 364-787.7:618.3-055.25 
Файчук О.Л.
СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ ЮНАЦЬКОГО ВІКУ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД
Багатьма країнами світу накопичений певний досвід реалізації соціально- педагогічної профілактики штучного переривання вагітності серед дівчат юнацького віку. Кожна країна має свої особливості в реалізації даного виду профілактики на різних рівнях та різними організаціями, розробляються відповідні законодавчі акти та програми. Такий досвід особливо цінний для України, в якій рівень штучного переривання вагітності серед дівчат юнацького віку залишається на високому рівні.
Ключові слова: штучне переривання вагітності, соціально-педагогічна профілактика абортів в США, соціально-педагогічна профілактика абортів у Великій Британії, соціально-педагогічна профілактика абортів у Росії, соціально- педагогічна профілактика абортів в Україні, контрацепція.
Многими странами мира накопленный опыт работы реализации социально- педагогической профилактики искусственного прерывания беременности среди девушек юношеского возраста. Каждая страна имеет свои особенности в реализации данного вида профилактики на разных уровнях и разными организациями, разрабатываются соответствующие законодательные акты и программы. Такой опыт особенно ценен для Украины, в которой уровень абортов среди девушек юношеского возраста остается на высоком уровне.
Ключевые слова: искусственное прерывание беременности, социально- педагогическая профилактика абортов в США, социально-педагогическая профилактика абортов в Великобритании, социально-педагогическая профилактика абортов в России, социально-педагогическая профилактика абортов в Украине, контрацепция.
Many countries of the world the saved upexperience of realisation of socially- pedagogical preventive abortion among youth. Each country has the features in realisation of preventive at different levels and the different organisations, corresponding acts and programs are developed. Such experience is especially valuable to Ukraine in which level of abortions among youth remains at high level.
Key words: abortion, social-pedagogical preventive of abortions in the USA, social- pedagogical preventive of abortions in Great Britain, social-pedagogical preventive of abortions in Russia, social-pedagogical preventive of abortions in Ukraine, contraception. Для України, як і для більшості країн світу, проблема штучного переривання вагітності вийшла за рамки суто медичного погляду, адже питання репродуктивного здоров'я населення набуває загальнодержавного характеру та потребує міжсекторного підходу у своєму вирішенні.
Штучне переривання вагітності, як багатоаспектна соціально-педагогічна, медична та моральна проблема, чинить свій негативний вплив на здоров' я жінки, її психологічний стан, взаємостосунки з оточуючими (чоловіком та дітьми) і може навіть призвести до її смерті. На сучасному етапі вже не стоїть питання про те, чи є аборт небезпечним, а є важливим питання, якими методами боротися з цим негативним явищем. Саме з огляду на це, у більшості країн світу розроблені та впроваджуються загальнонаціональні програми, які регулюють дану проблему. Але, незважаючи на це, кількість операцій зі штучного переривання вагітності залишається вражаюче високою, не припиняється і тенденція вчинення даної операції дівчатами у юнацькому віці, що особливо небезпечно для їх молодого організму.
Як засвідчує статистика, щорічно в світі більш ніж мільйон дівчат у юнацькому віці, понад 65 % з яких незаміжні, мають шанс стати матір'ю. Близько 40 % з них роблять аборт, у 10 % вагітність закінчується викиднем, і лише 50 % народжують дітей [6, с. 225]. У Великобританії (близько 30 млн жінок) попри те, що вона має найвищий рівень підліткової контрацепції серед країн Західної Європи, кількість абортів серед дівчат юнацького віку (14-18 років) становить 40 тисяч абортів щороку, а у віковій категорії 25-29 років цей показник становить 36 тисяч. Що ж стосується України, то загальна кількість абортів, учинених дівчатами у віці від 14 до 18 років, становить за офіційними даними близько 10 тисяч [8, c.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОФІЛАКТИКА ШТУЧНОГО ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ СЕРЕД ДІВЧАТ ЮНАЦЬКОГО ВІКУ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок