Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Автоматизовані робочі місця бухгалтера в аграрному вищому навчальному закладі освіти

Автоматизовані робочі місця бухгалтера в аграрному вищому навчальному закладі освіти

Назва:
Автоматизовані робочі місця бухгалтера в аграрному вищому навчальному закладі освіти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,71 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Автоматизовані робочі місця бухгалтера в аграрному вищому навчальному закладі освіти
 


На Україні складається нова економічна система, яка базується на ринкових відносинах (1,3). Якісні зміни торкаються й обліку. В управлінні підприємством одне з провідних місць займає бухгалтер, він відповідає за ведення бухгалтерських рахунків, виконує роботу з планування, контролю, оцінювання, огляду господарської діяльності підприємства, аудитування та розробки рішень щодо управління. Господарський облік забезпечується трьома пов'язаними видами обліку: оперативно-технічним, статистичним, бухгалтерським. Бухгалтерський облік це - взаємозв'язане документоване відображення, господарських операцій в документах за допомогою грошових вимірників. В сучасний момент відбувається злиття видів обліку та їх взаємопроникнення. Цьому також сприяє введення засобів обчислювальної техніки. За допомогою систем обліку розв'язуються задачі контролю, аналізу, аудиту, прогнозування та моделювання управлінських рішень. Комп'ютер виконує різнопланові розрахунки та видає рекомендації щодо прийняття рішень, а людина робить висновки та вибирає конкретне рішення. У світі спостерігається процес всебічної автоматизації та комп’ютеризації. Ці перетворення вимагають від економістів і бухгалтерів вищого рівня знань (4,5).
Потребою сьогодення стало крім досконалого знання не тільки обліку, фінансів підприємств та законодавства, знання комп’ютера та зокрема комп’ютерної бухгалтерії. Перевагами автоматизованої системи обліку є економічність, збільшення продуктивності обробки інформації, зменшення можливості помилок. Постає питання про необхідність введення автоматизованого робочого місця бухгалтера (АРМБ). Спеціалізовані автоматизовані робочі місця об'єднуються між собою засобами телекомунікацій, комп'ютерних мереж, Інтернету. Користувачами автоматизованої системи обліку є не тільки бухгалтери, а й керівники (підприємств, організацій, тощо), користувачі з прямим фінансовим інтересом (інвестори, кредитори і т д ), користувачі з побічним фінансовим інтересом (податкова адміністрація, робітники підприємств, покупці і т д ). Тому актуальною проблемою вузу є підготовка користувачів відповідного програмного забезпечення, які б на достатньому рівні володіли навичками роботи на спеціалізованих АРМБ.
Сьогоднішнім студентам аграрних вузів, а в майбутньому фахівцям-економістам та бухгалтерам в аграрному секторі економіки, ці знання необхідні для того, щоб впевнено почуватись на ринку праці.
Тому для студентів вищих аграрних освітніх закладів зі спеціальностей "Облік і аудит" та "Фінанси" вводиться курс "Автоматизовані робочі місця бухгалтера" (“АРМБ”). Метою вивчення дисципліни “Автоматизовані робочі місця бухгалтера” є засвоєння студентами теоретичних знань та набуття необхідних практичних навичок застосування автоматизованих форм і комп'ютерних технологій обліку в агропромисловому виробництві, оволодіння сучасною методикою раціонального використання технічного обладнання на робочому місці бухгалтера, ознайомлення з перспективними інформаційними технологіями.
Організація навчального процесу з предмету автоматизація робочого місця бухгалтера в навчальних закладах передбачає визначення цілей і змісту навчання, добір методів, засобів і організаційних форм навчання. Зміст програми грунтується на знаннях дисциплін: теорія бухгалтерського обліку, фінансовий та управлінський облік, управління виробництвом, фінанси, аналіз господарської діяльності підприємства, дисциплін що стосуються автоматизації та інформатизації бухгалтерського обліку. Студент повинен знати основи комп'ютерних технологій обліку та досвід їх застосування в аграрній сфері, основні принципи використання комп’ютерів, інших технічних засобів при здійсненні бухобліку; уміти вести управлінський та фінансовий облік в аграрних формуваннях за допомогою комплексної системи автоматизації бухгалтерського обліку конкретної галузі аграрного виробництва.
Для того, що б студенти чітко уявляли мету вивчення курсу ”АРМБ”, їх, на початку викладання предмету, необхідно знайомити з основними вимогами до знань та вмінь майбутнього фахівця згідно з освітньо-кваліфікаційною характеристикою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Автоматизовані робочі місця бухгалтера в аграрному вищому навчальному закладі освіти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок