Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Робота з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування

Робота з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування

Назва:
Робота з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,24 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
УДК 37.03:330.3
Дімант Г.С., Миколаївський державний гуманітарний університет ім. П. Могили
Робота з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування
У статті йдеться про роботу з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування; висвітлено сутність бізнес- плану як документа у роботі економіста; проілюстровано метод роботи з бізнес-планом.
The article is devoted to the problem how to give an incentive in the process of teaching English for the students of the economic department. The article describes various methods and didactic principles in the system of teaching English using business-planning. За умов переходу нашої країни до ринкових відносин, посилення конкуренції на ринку праці, співпраці з іноземними партнерами перед вищою освітою постає завдання підготувати економіста з розвиненими творчими здібностями, впевненого у власних силах, здатного зайняти стійку позицію в бізнесі, готового до іншомовного професійного спілкування у всіх напрямках його професії.
Проблема використання бізнес-плану як методу у формуванні готовності студентів- економістів до іншомовного професійного спілкування є досить актуальною в наш час і визначається суттєвими змінами в Україні: реформуванням економіки, реорганізацією підприємств, розширенням меж фахової взаємодії особистості економіста, змінами у взаємовідносинах між учасниками економічної діяльності, необхідністю здійснювати іншомовне професійне спілкування. На сьогоднішній день наша держава має велику кількість підприємств із застарілим обладнанням, низьким рівнем виробництва, відсутністю каналів розподілу та дуже низькою конкурентоспроможністю її товарів.
Виходячи з вищезазначених фактів, ми вирішили вперше показати роботу з бізнес- планом не лише як з документом у веденні економічних справ, а як метод у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування. У зв'язку з цим нами було поставлено мету у даній статті висвітлити метод роботи з бізнес-планом, який ми застосовуємо у власній педагогічній діяльності.
Для досягнення мети ми поставили такі завдання:
висвітлити сутність бізнес-плану як документу у роботі економіста;
проілюструвати метод роботи з бізнес- планом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування.
Аналіз економічної літератури показав, що проблему бізнес-планування вивчали ряд вітчизняних та зарубіжних учених. Так, проблему бізнес-планування у новому економічному середовищі вивчав В.С. Черняк. У своїй роботі "Business Estimation" автор подає цілі, задачі і методи укладання бізнес-плану. Науковець має великий практичний досвід у роботі з бізнес-планом у великих проектах. Тому книгу призначено для спеціалістів, які розробляють даний документ, а також для інвесторів, банкірів, студентів та викладачів [7].
Даній проблемі присвятив роботу Р.Г. Ма- нілівський. Його публікація "Business Ріап" включає такі матеріали: особливості бізнес- плану для інноваційних проектів, розробка різних фінансових питань, особливості використання бізнес-плану в діяльності регіональних органів влади. Роботу призначено для підприємців, які створюють нові структури та управляють власним бізнесом [8].
Джон Деніелс видав книгу "International Business. External Environment and Business Transactions", в якій він розробив проблему взаємозалежності між системою та підприємством. У даній роботі висвітлено проблему взаємовідносин між споживачами, конкурентами та постачальниками, а також їхні відношення до економічних та інфраструктурних ресурсів, а саме: до природних та людських ресурсів, технологій та "know-how", фінансів та соціально-економічної інфраструктури.
Питання організації та сучасної практики складання бізнес-плану досліджував В.М. Попов. Науковець зазначає, що будь-який бізнес-план - це всеохоплююче окреслення бізнесу та бізнес- середовища, в якому він діє, а також системи управління для досягнення сформульованих цілей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Робота з бізнес-планом як методом у формуванні готовності студентів-економістів до іншомовного професійного спілкування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок