Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Батьківство і материнство. (Урок)

Загрузка...

Батьківство і материнство. (Урок)

Назва:
Батьківство і материнство. (Урок)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,93 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат з педагогіки
Батьківство і материнство. (Урок)


Мета уроку. Розказати учням про покликання бути батьком і матір’ю
з християнських позицій. І що сім’я, родина є Божою установою.
І що тільки ті сім’ї, які звертаються до Найдорощого Спасителя і до
Матері Божої Неустаючої Помочі мають мир, спокій родинний і гарних вихованих дітей, які є справжніми християнами і патріотами.
Виховувати в учнів глибокі почуття любові до батьків, свого роду й Батьківщини.
Тип уроку. Лекційний. Засвоєння нових знань
Обладнання. Біблія, образ “Святої Родини”, молитовник християнської родини,
касета з піснею Н.Яремчука “Батько і мати два сонця гарячих”.
Епіграф. ”Діти, - слухайте своїх батьків у Господі, бо це справедливе
”Шануй свого батька та матір” – це перша заповідь з обітницею, -
“щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній !”(Ефес. 6,1-3).
План засвоєння нових знань.
Батьківство і материнство як християнське покликання.
Важливість батьківства і материнства і велика відповідальність перед Господом Богом.
Найбільша відповідальність батьків за виховання дітей.
Звучить пісня у виконанні Н. Яремчука “Батько і мати – два світлих крила”.
На минулих уроках ми говорили про християнське подружжя, яке є установою Божою і має завдання давати нащадків для Царства Божого, для Церкви й народу. І там, де Христос є основа, фундамент родини, там і Він пануєв тій родині. Хворе людство тому, бо багато з його членів родин, ті поодинокі цегли великої будови світу, нездорові, розсипаються, бо життя їхнє будоване не на скелі, але на піску. Відновите суспільство, народ, коли запросите на своє весілля Ісуса Христа, як це зробила молода пара в Кані.
Пропоную учням в Новому Завіті Євангелії від Св. Івана 2, 1-11 знайти “Весілля в Кані Галілейській” і зачитати одному з учнів.
І як таких українських родин як в Кані буде багато, будуть всі, то тоді ті родини відновлять весь наш народ. Потрібно просити Ісуса царювати в наших родинах, в наших подружжях і в тих хто має заключити шлюб і подружжя.
І сьогодні родина, в якій проявляється любов, вірність до Христа, почувається дуже щасливою. У кожній родині є сонячні гарні дні, але є й похмурі, захмарені. Протей й тоді така родина є щасливою, коли в такі похмурі дні вміє молитися. “Боже, згадай за нас, що ми любимо Тебе, пригадай, що Ти при нашім шлюбі обіцяв нам дати силу до видержання”.
І щоб ми могли заспівати ту прекрасну пісню: “ Царюй між нами, Князю мира, по наших селах і містах, пануй в державах і родинах і будь у серцях і умах…”
Так, Христос є Цар царів і Він один може відновити наші родини, а з родинами і весь світ. Бо хто є родина? То є найдорожчий скарб людства. Як для віруючих людей Пресвята родина в небі є найкращою, так на землі батько, мати і діти - це найкраще для всіх. Родина – це серце людства і фундамент будови. Які родини, такі села, міста, парафії, держави, така Церква, такий світ. З поодиноких родин постають цілі громади, держави. Багатство, чесноти, щастя родини – це багатство, чесноти і щастя народу. Упадок родини – це упадок всього. Нічого дивного, що в сторону родин звернені очі цілого світу. На родину полягає Бог і небо, бо святі наповняють небо святими. На родину надіється й Церква, бо в християнських родинах діти одержать гарне релігійне виховання. За родиною спостерігає і батьківщина і народ, бо з справжньої релігійної родини вийдуть щирі, неудавані патріоти – громадяни.
Зараз наш народ переживає моральний, духовний упадок. Як ви думаєте, що може його урятувати?
Маніфестації, віча, резолюції, поліпшення заробітків? Це є потрібно, але це не врятує. Може врятувати лише відродження, скріплення і будування життя родинного на підвалинах Христових. Потребуємо батьків і матерів, але таких, яких бажає християнство. Мужчин є багато, але батьків мало, майже немає. Жінок є багато, але нема багато матерів.
Запитання для учнів. Якими мають бути християнські батько і мати?
Учні розказують про свої родини, батьків.
Епіграфом нашого уроку ми взяли слова із Святого Письма: ”Діти, слухайте у всьому батьків, бо це подобається Богові”, але тут же в цьому посланні св.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Батьківство і материнство. (Урок)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок