Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Система ATutor для вирішення навчальних, економічних та гуманітарних задач

Загрузка...

Система ATutor для вирішення навчальних, економічних та гуманітарних задач

Назва:
Система ATutor для вирішення навчальних, економічних та гуманітарних задач
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,04 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Система ATutor для вирішення навчальних, економічних та гуманітарних задач


Вступ
Для працівників творчих професій, таких як: письменники, педагоги, музиканти, художники та ін., важливим є етично-моральний комфорт під час роботи. Продуктивність у таких видах робіт може значно коливатись у залежності від творчої наснаги. Спосіб підвищення її може часто полягати у зручному інформаційному забезпеченні, якщо воно є частиною робочого оточення митця.
Привернемо свою увагу до педагогіки, як до основного виду робіт авторів. Тут часто виникає необхідність використання спеціалізованого інформаційного забезпечення. Відомо, що умовно інформаційне забезпечення поділяють на вільне та патентоване. До вільного відносять програмне забезпечення, що володіє такими якостями: відсутність меж у використанні та розповсюдженні, безкоштовність та відкритість.
Використання вільного програмного забезпечення не обмежує дії педагогів. А патентоване, навпаки відволікає від навчального процесу тим, що постійно необхідно замислюватись над законністю дій по встановленню та використанню програм. Це обтягується тим, що кожне патентоване програмне забезпечення розповсюджується із власною, унікальною ліцензійною угодою, яку необхідно опрацювати, для розуміння меж використання програмного забезпечення. Але патентоване програмне забезпечення володіє такими якостями, як комерційна спрямованість на задовільнення потреб користувачів. Із досвіду роботи освітніх закладів Російської Федерації, Федеральною агенцією по освіті встановлено, що на сучасному етапі, існує повний набір вільного програмного забезпечення для навчального процесу. Існують тільки завади, які пов'язані із сумісним використанням цих освітніх програм. Тому передбачено проведення тендеру на виробництво освітнього дистрибутиву із повним набором програмного забезпечення, документації, методичного забезпечення та здійснення підтримки організацій-користувачів. За результатами тендеру визначений переможуць — компанія «РБК-Центр» [1]. Це підприємство буде виконувати впровадження освітніх наборів (дистрибутивів). А для створення та приведення програмного забезпечення у відповідність нормам та стандартам, виступають такі субпідрядники як: ALT Linux, LinuxOnline, Linux-Ink, ВНИИНС, які працюють кожен над своїми варіантами, для того, щоб кінцеві користувачі отримали декілька різних дистрибутивів, до числа яких увійдуть: ALT Linux, Linux XP, Scientific Linux та Ubuntu. За результатами досліджень, буде визначено найкращий дистрибутив. Частиною вільного ПЗ є різні системи дистанційного навчання, серед яких можливо виділити систему керування навчанням — Web-based Learning Content Management System (LCMS). До таких LCMS відносять програму ATutor [2].
Використання LCMS ATutor дозволяє викладачам легко організовувати різні курси навчання. Студенти отримують адаптивне і просте середовище навчання. Крім того, що ATutor розповсюджеється із ліцензією GPL2, ця програма підтримує ряд стандартів, цо дозволяє на поточний момент і у майбутньому легко взаємодіяти із іншим програмним забезпеченням та легко втілювати сторонні програмні розробки.
Слід відмітити, що ATutor — це перша LCMS, яка відповідає специфікації W3C WCAG — це означає, що програма доступна у тому числі і для користувачів із порушеннями здоров'я. Відповідність специфікації W3C XHTML 1.0 означає гарантію взаємодії із іншим програмним забезпеченням, що також її підтримує, яке як правило, розміщується і розповсюджується разом із ATutor. Для забезпечення сумісності із курсами для інших систем дистанційної освіти, ATutor підтримує специфікації ISM та SCORM.
На теперішній момент, основним джерелом сторонніх курсів для користувачів ATutor є репозитарій TILE [3].
 
Програмно-апаратне отчення
Для використання системи керування навчанням ATutor [4], слід використовувати процесорну платформу IA-32 (і386) або AMD64/EM64T.
Як програмно-операційне середовище необхідно використати ПК із такими наявними програмними засобами:
 
· HTTP Web Server (рекомендується Apache) — наявність обов'язкова;
· PHP версій 4.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Система ATutor для вирішення навчальних, економічних та гуманітарних задач

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок