Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Педагогіка -> Проектна робота під час занять з іноземної мови

Загрузка...

Проектна робота під час занять з іноземної мови

Назва:
Проектна робота під час занять з іноземної мови
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,91 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Проектна робота під час занять з іноземної мови


Проектна робота є вже не новою методикою на даний час. Її заслуги широко визнавалися роками у навчанні таких дисциплін як: фізика, географія, історія. Проте у викладанні іноземної мови це відносно нова методика. Постає запитання, наскільки ефективно застосовувати метод проектів на заняттях, який позитивний вплив він має на процес навчання? За словами Маріси Куести, іспанського педагога, ті, що навчаються, не відчувають рутинності та нудної роботи, для них будь-який проект є засобом спілкування та своєрідним творчим заняттям. Вони можуть експериментувати з мовою як з чимось реальним, тим, що можуть відчути, а не лише з тим, про що читають в книжках. Як наголошує пані Куеста, проектна робота захоплює набагато краще, ніж інша діяльність завдяки двом головним елементам комунікативного підходу, а саме:
важливість мотивації, тобто, як той, хто навчається, відноситься до навчання;
значення релевантності, (зв’язок з життям) тобто, як той, що навчається ставиться до самої мови.
Ми також можемо додати сюди третій елемент:
важливість освітніх цінностей, тобто, як програма з іноземної мови пов’язана із загальним освітнім розвитком того, хто навчається.
Розглянемо це більш детально.
Мотивація. Позитивна мотивація є ключем до успішного оволодіння мовою, а проектна робота є особливо корисним засобом. З опитування педагогів, які використовують методи проектів на своїх заняттях, то саме цей прийом студенти виконують із задоволенням. Але чому проектне навчання є настільки мотивуючим? Це пояснюється трьома причинами. По-перше, проект є індивідуальною роботою. Ті, що навчаються, описують своє життя, свою домівку, сім’ю, місто, мрії, свої власні спостереження та дослідження. Іншими словами їм надається можливість більше розповісти світові про себе. По-друге, проектна робота є дуже активним посередником. Ті, що навчаються, не лише ознайомлюються з лексикою чи вживають її, вони:
·        збирають інформацію;
·        малюють карти, малюнки, діаграми, складають плани;
·        групують тексти, використовують наочність;
·        проводять опитування, інтерв’ю, проводять дослідження, можливо, роблять записи [1;3].
Проектна робота – це навчання через дію. І нарешті, проекти дають повне відчуття чогось досягнутого, можливість виготовляти якийсь продукт. Спостерігається віддача з боку тих, що навчаються, коли вони усвідомлюють, що можуть робити з англійською мовою, яку вони вивчають, каже Енджел Валеджіо Караско. Ця характерна риса проектної роботи дуже добре підходить для класу з різними здібностями, тому що учні можуть працювати відповідно до їхнього рівня та успішності. Здібні можуть показати, що вони знають незалежно від програми чи плану тоді, коли слабші учні можуть досягнути того, чим вони можуть пишатися, компенсуючи нижчий рівень володіння мовою показом відео матеріалу чи наочності [2].
Зв’язок з життям. Іноземна мова може часто здаватися чимось далеким та нереальним, а це має негативний вплив на мотивацію тих, що навчаються, тому що вони не бачать її зв’язку із своїм оточенням. Проектна методика допомагає побудувати міст між реальним та чимось швидко досяжним. По-перше, проект допомагає інтегрувати Іноземну мову у власну мережу комунікативної компетенції того, хто вивчає мову. Це заохочує застосовувати широкий діапазон комунікативних навичок, дає змогу учням використовувати інші сфери знань та дає можливість описати те, що є важливим у їхньому житті. По-друге, проект робить мову більш пов’язаною з потребами того, хто навчається, бо вони вчаться спілкуватися про власний внутрішній світ, свою країну, свої думки. По-третє, проект налагоджує більш тісний зв’язок між мовою та культурою. Мета вивчення іноземної мови – це створення можливого комунікативного моста між двома культурами.
Освіта.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Проектна робота під час занять з іноземної мови

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок