Головна Головна -> Реферати українською -> Філософія -> Штучний інтелект

Штучний інтелект

Назва:
Штучний інтелект
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,19 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
В последние годы термин “знание” все чаще употребляется в информатике. Он встречается в таких словосочетаниях, как “база знаний”, “банк
знаний”, язык представления знаний”, “системы представления знаний” и других. Специалисты подчеркивают, что совершенст


РЕФЕРАТ
З ДИСЦИПЛІНІ “ФІЛОСОФІЯ”
НА ТЕМУ: “Штучний інтелект”
Введення 3
Погляди на термін "знання" 5
Аспект представлення знань 5
Знання як основа 6
Рефлексія як одна зі складової інтелектуальної діяльності 9
Поняття рефлексії 9
Неотъемлимость рефлексії 12
Математично-техничні аспекти реалізації систем
штучного інтелекту 13
Природа обробки природної мови 15
Основна проблема обробки природної мови 16
Розпізнавання мови 17
Практична реалізація 18
Семантичні мережі 20
Штучний інтелект і теоретичні проблеми психології 21
Сознаниие і розум 23
Що така свідомість? 23
Свідомість і виживання 24
Є чи розум? 25
Чим же відрізняється свідомість від самонавчання? 26
Людина збройна 27
Осознавание себе 27
Свідомість - це не матеріальний предмет 28
Розумні тільки люди? 30
Висновок 31
Словник термінів 33
Використана література 35
Введення
Сучасні філософи і дослідники науки часто розглядають міждисциплінарні науки як одне з видатних досягнень заново відкритих у 20 столітті. Штучний інтелект і штучне життя представляють прекрасний приклад такої інтеграції багатьох наукових областей. Звичайно, междисциплинарность теж має свою ціну. Хіміки, біологи, фахівці в області обчислювальних наук і багато хто інші вивчають різні аспекти живих систем, користуючись при цьому подібними методами. Основними методами вивчення штучного життя є: синтез штучних систем з аналогічним живим системам поводженням, вивчення динаміки розвитку процесу, а не кінцевого результату, конструювання систем творення, що демонструють феномен. Те що поєднує дослідників в області штучного життя (ИЖ) - це методи, на відміну від їхніх цілей. Звичайно, існує загальний інтерес до життя як до феномена для вивчення. На жаль, життя занадто складне, щоб можна було намітити загальні напрямки в дослідженнях. Доказам останнього твердження може служити той факт, що деякі зацікавлені в дослідженні “систем, що демонструють феномени живих систем”, інші вивчають природу хімічного репродукування або намагаються вирішити філософські проблеми самосвідомості. У той же час зовсім інший вид дослідників, що відносяться до області роботики, намагаються створювати фізичні системи, що демонструють деяку поведінкову подібність із тваринами. По сучасним науковим даним людський мозок містить близько 240 основних “обчислювальних” вузлів нейронів, яких з'єднують близько 250 зв'язків синапсов. Сучасні обчислювальні системи стрімко наближаються по своїх обчислювальних можливостях до мозку. Штучні нейронные мережі контролюють сложнейшие системи керування і спостереження, виявляють здатності в області розпізнавання зображення аж до можливості створення інтелектуальних автопілотів. Вже активно займається штучними системами область, що вважалася прерогативою людини - комп'ютери стали краще людей грати в шахи. У таких умовах здобуває особливу значимість розгляд основних філософських питань, зв'язаних зі штучним інтелектом і штучним життям. При цьому, мабуть, можливий взаємовплив штучного інтелекту і штучного життя на філософські проблеми мислення і життя взагалі.
Погляди на термін “знання”
В останні роки термін “знання” усі частіше вживається в інформатиці. Він зустрічається в таких словосполученнях, як “база знань”, “банк знань”, мова представлення знань”, “системи представлення знань” і інших. Фахівці підкреслюють, що удосконалювання так званих інтелектуальних систем (інформаційно-пошукових систем високого рівня, діалогових систем, що базуються на природних мовах, інтерактивних людино-машинних систем, використовуваних у керуванні, проектуванні, наукових дослідженнях) от многом визначається тим, наскільки успішно будуть вирішуватися задачі представлення знань.
Аспект представлення знань
Не дивно, що перед тими, хто займається проблемою представленні знань, устає питання про те, що таке знання, яка його природа й основні характеристики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Штучний інтелект

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок