Головна Головна -> Реферати українською -> Філософія -> Напрями використання прибутку готелю

Напрями використання прибутку готелю

Назва:
Напрями використання прибутку готелю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,38 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Тема: Напрями використання прибутку готелю


План


Вступ
Результатом операційної господарської діяльності підприємства є прибуток або збиток. Прибуток в основному утворюється в результаті продажу (реалізації) готової продукції (послуг, товарів). Крім того, підприємство може продавати (реалізовувати) інші матеріальні цінності і послуги допоміжних виробництв і господарств, а також мати доходи і збитки, що збільшують або знижують розмір прибутку від інвестиційної та фінансової діяльності.
Облік фінансових результатів – прибутків і збитків – здійснюється на фінансово-результативному рахунку “Фінансові результати”. На цьому рахунку збираються всі затрати, доходи (прибутки і збитки) підприємства, які групуються в аналітичному обліку за характером прибутків і збитків.
Розмір і характер прибутків і збитків за кожний період діяльності підприємства є найважливішими підсумковими показниками їх роботи.
Прибуток формується поступово протягом фінансово-господарського року. Більшу частину прибутку становить прибуток від реалізації продукції (послуг), що одержано у вигляді різниці між виручкою від реалізації продукції (послуг) і затратами на її (їх) виробництво і збут.
Поряд з формуванням прибутку на кожному підприємстві повинно бути забезпечено й ефективний його розподіл. Необхідно при цьому мати на увазі, що кожний цикл розподілу прибутку звітного періоду це одночасно й процес забезпечення ефективних умов його формування на розширеній основі у наступному періоді, реалізації цілей стратегічного розвитку підприємства.
Метою написання цієї роботи є вивчення методів розподілу прибутків готелів і керування цими методами. Ця тема була, є і буде актуальною оскільки саме розподіл прибутку визначає суттєві аспекти діяльності будь-якого підприємства, впливаючи на її результативність.
Об’єктом дослідження є прибуток. Інформаційною базою слугуватимуть законодавчі акти, вітчизняні літературні джерела, балансові звіти і фактичні дані готелю «Україна».
Діяльність готелю «Україна» спрямована на отримання прибутку. Відповідно до статті 2 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” він є платником податку на прибуток. Як державне госпрозрахункове підприємство, готель оподатковується на загальних підставах, пільг не має, цінними паперами не володіє.


Напрями використання прибутку готелю
Центральним місцем у системі діяльності є облік затрат, облік доходу та визначення фінансового результату (прибутку або збитку).
В бухгалтерському обліку чистий прибуток (збиток) формується поступово протягом фінансово-господарського року від усіх видів звичайної та надзвичайної діяльності та включає:
чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, послуг);
валовий прибуток (збиток);
фінансовий результат від операційної діяльності:
прибуток (збиток) від звичайної діяльності до оподаткування:
прибуток (збиток) від звичайної діяльності;
прибуток (збиток) від надзвичайної діяльності.
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), визначається шляхом вирахування з доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) податку на додану вартість, акцизного збору, інших зборів, знижок тощо.
Різниця між чистим доходом і собівартістю реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) називається валовим прибутком (збитком,).
Облік доходів і витрат підприємства та формування результату його діяльності є однією з найскладніших ділянок обліку, оскільки специфіка обліку доходів і витрат та визначення фінансових результатів у розрізі видів - діяльності тісно пов'язана із заповненням Звіту про фінансові результати.
В умовах дії Національних стандартів виручка від реалізації визнається доходом і враховується на рахунку 70 "Доходи від реалізації". В свою чергу, собівартість реалізованої продукції відноситься не в дебет рахунку 70 (по аналогії з обліком на рахунку 46), а списується на рахунок 90 "Собівартість реалізації". Такий облік дозволяє отримувати інформацію про суму одержаних за звітний період доходів від реалізації, порівнювати їх з собівартістю реалізованих товарів, різниця між якими дасть фінансовий результат від реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Напрями використання прибутку готелю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок