Головна Головна -> Реферати українською -> Філософія -> Перенесення мікросвіту, мотивів, установок і іміджу Людини в мікросвіт штучного Інтелекту

Перенесення мікросвіту, мотивів, установок і іміджу Людини в мікросвіт штучного Інтелекту

Назва:
Перенесення мікросвіту, мотивів, установок і іміджу Людини в мікросвіт штучного Інтелекту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,82 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
«Перенесення мікросвіту, мотивів, установок і іміджу Людини в мікросвіт штучного Інтелекту»


У тісноті міст і підземних доріг, в шумі радіо і телевізійних приймачів Людина відчуває себе оточеним тисячами побратимів по побутових і соціальних проблемах, по роду діяльності і розвагам. Інтуїтивно створюється враження величезних можливостей і зв'язків по встановленню продуктивних (у тому числі любовних) і творчих (у тому числі культурних) контактів. Але, все і на багато складніше, і простіше.
Неважко встановити, що Людина одночасно перебуває і діє в чотирьох основних сферах свого обмеженого мікросвіту:
1) локальній сфері сім'ї і друзів;
2) корпоративній сфері конкурентів і партнерів по виконуваній роботі;
3) регіональній сфері цивільних і патріотичних прав і обов'язків;
4) глобальній сфері світових наукових, культурних і соціально-економічних інтересів.
Круг же особисто знайомих з Людиною в кожній сфері опиняється істотно обмеженим. Так в локальній сфері мікросвіту Людини є 15-20 родичів і найближчих друзів, рідше в патріархальних сім'ях до 40-50 чоловік. А найближчими по духу і правилам спільного проживання є батьки і діти Людини (8-10 близьких родичів). В корпоративній сфері виконання службових обов'язків круг особистих знайомих розширяється до декілька сотень Чоловік, але близько знайомими залишаються 15-20 колег.
У регіональній і глобальній сферах периметри мікросвіту Людини істотно збільшуються, проте кількість особисто і близько знайомих залишаються практично в тих же співвідношеннях, що і в корпоративній сфері. Іноді біля мало товариської Людини круг знайомих в регіональній і глобальній сферах різко звужується. Таким чином у всіх чотирьох сферах мікросвіту кожної Людини виявляється всього до сотні близько знайомих і до півтора тисяч особисто і візуально знайомих по випадкових зустрічах і службових відносинах.
Всі сфери мікросвіту Людини істотно збільшуються, якщо він досяг однієї або декількох вершин сяючого Тріо: слави, влади і/або багатства. Наприклад, коментатор телебачення або популярний актор відомий всім. Багато хто намагається встановити з ним знайомство і вважає його своїм близьким. Проте реально локальна і корпоративна сфери мікросвіту Людини, що досягла сяючих вершин, розширяються не набагато (в 3-4 рази за рахунок далеких родичів і колег-конкурентів). Периметри ж регіональної і глобальної сфер стають достатньо широкими, тобто багато десятків тисяч або навіть мільйони впізнають в обличчя Людини залежно від досягнутих висот і масштабів популярності. Сама ж Людина може відчувати себе самотнім через рідкісне перебування в дружній локальній сфері, де забезпечується відновлення його фізичних і моральних сил.
Для ЕМОС кількість реальних взаємодій з іншими суперкомп'ютерами в локальних, корпоративних, регіональних і глобальних мережах по виконанню сумісних проектів очевидна буде знаходиться в тих же межах. Проте обмін інформацією між ЕМОС виявиться таким же інтенсивним, як і потоки інформації за всіма програмами радіо і телебачення для Людини. Природно, що в ЕМОС необхідно жорстко просівати накопичувану інформацію строго по заданих темах і точних зв'язках інваріантів ключових слів, бо лавина несистематизованої інформації для ЕМОС і ЕОБЗ, як і для Людини, ще гірше, ніж її відсутність!
Скористаємося системним підходом до реалізації перенесення в мікросвіт ЕМОС всіх рис вдачі, зовнішніх і сутнісних ознак індивідуальності Людини і його Інтелекту, у тому числі метамоделей використовування особою різних мотивацій: ірраціонального (підсвідомого), піднесеного (духовного), раціонального (свідомого) і морального (соціального) в активній практичній діяльності при адаптації Людини в його обмеженому мікросвіті.
Дуже велика кількість ступенів свободи на різних етапах формалізації логіко-інтуїтивних уявлень і проявів Інтелекту пояснюється багатовимірністю і високою зв'язністю свідомості, надпідсвідомість і підсвідомість Людини, і відповідно важко передбаченою емоційністю і стохастичністю його поведінки в різних ситуаціях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Перенесення мікросвіту, мотивів, установок і іміджу Людини в мікросвіт штучного Інтелекту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок