Головна Головна -> Реферати українською -> Фізика -> ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ, ПЛАЗМОВІ МОНІТОРИ

ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ, ПЛАЗМОВІ МОНІТОРИ

Назва:
ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ, ПЛАЗМОВІ МОНІТОРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
238,27 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Плазмові панелі, плазмові монітори

Напевно, не знайдеться така людина, що не хотіла би мати плазмову панель вдома або в офісі, про це говорять темпи росту продажів плазмових панелей. Плазмовий екран, є не тільки проекційним засобом відображення інформації, а так само частиною сучасного інтер'єра. Великий плоский монітор здатний працювати не тільки як телевізор, але і як екран комп'ютера, здатний відображати будь-які по струму відеоінформації. Екран плазмової панелі відрізняється, рівномірною яскравістю і фокусуванням, відсутні перекручування по периферії екрана.

Плазмова панель це прекрасний великий телевізор з відмінними характеристиками по яскравості і контрастності, ідеальна для систем домашніх кінотеатрів. Зображення на плазмі виглядають дуже реалістичними це свого роду "жива" картина висяча на стіні, виглядає дуже привабливо, відеосигнал на плазмову панель може надходити з будь-якого джерела-тюнера, DVD-програвача, відеомагнітофона, незаперечним достоїнством плазмової панелі є широкий кут огляду - близько 160 градусів. Плазмова панель не має шкідливих випромінювань, властивих звичайним телевізорам, очі глядачів не утомлюються навіть при тривалому перегляді. Зараз плазмові панелі випускаються основними виробниками декількох стандартних розмірів - 32", 37", 42", 50", 61", і навіть недавно випущена компанією "Samsung", унікальна плазмова панель 63" дюйма по діагоналі! Ще один спосіб застосування плазмових панелей - рекламні і презентаційні заходи, джерелом сигналу в цьому випадку є комп'ютер або інший відеосигнал. Висока надійність плазмових дисплеїв , пояснює причину популярності в компаній різного рівня.

Історія створення, приницип роботи плазмових панелей.

Найбільші світові виробники телевізійної техніки, такі як Fujitsu, Matsushita, Mitsubishi, NEC, Pioneer і інші ще в 2001 році почали виробництво плазмових панелей (моніторов) с діагоналлю 40" і більш, причому деякі моделі вже тоді почали випускатися для масового виробництва. Першими в серійне виробництво плазмові телевізори запустила фірма Fujitsu. Плазма - це технологія номер один для Fujitsu, тому що на неї витрачено 30 років і більш 3 мільярдів доларів. Кілька років назад ніхто не думав, що цим треба займатися, усі вважали, що перспективи є тільки в Рк-панелей. І навіть коли почалися роботи над плазмою, у якийсь момент, 5 - 7 років тому, усім фірмам довелося приймати рішення: йти за принципом змінного або постійного струму. Усі пішли одним шляхом, a Fujitsu зовсім іншим, у підсумку перші виявилися в тупику. А час, що на цебуло витрачено, грішми не вимірити.

Яке головне розходження між рідкокристалічними і плазмовими панелями? У LCD-панелей дуже страждає швидкість відновлення. Типова швидкість відновлення РК панелі 20-25 мс - це багато, приблизно раз у п'ять більше, ніж у плазми. У сучасних плазмових моніторів же, у свою чергу, швидкість відновлення ледве не вище, ніж у електонно-променевих трубок. Основні труднощі при розробці плазмових панелей - домогтися швидкого запалювання і гасіння газового розряду. Побоювання ж, що якщо панель зламати, те з неї витече газ, зовсім необґрунтовані. Газу там не більше, ніж у сірниковій коробці.

Робота плазмових моніторів дуже схожа на роботу неонових ламп. Як і неонові лампи, плазмові панелі заповнені інертним газом - аргоном або неоном. На скляній поверхні екрана розміщені маленькі прозорі електроди, на які подається високочастотна напруга. Під дією цієї напруги в прилягаючій до електрода газовій області виникає електричний розряд. Плазма газового розряду випромінює світло в ультрафіолетовому діапазоні, що викликає світіння часток люмінофора, у діапазоні видимому людиною. Фактично, кожен пиксель на екрані працює як звичайна флуоресцентна лампа (інакше кажучи, лампа денного світла).

Висока яскравість і контрастність поряд з відсутністю тремтіння зображення є великими перевагами таких плазмових телевізорів (моніторів). Крім того, кут стосовно нормалі, під яким можна побачити нормальне зображення на плазмових моніторах істотно більший, ніж 45° у випадку з LCD РК моніторами.

Плазмові панелі використовуються для конференцій, презентацій, інформаційних щитів, тобто там, де потрібні великі розміри екранів для відображення інформації. Проте, випускаються і плазмові панелі з функціями телевізора або монітора (звичайно вбудованих можливостей панелі досить для використання обох можливостей в однаковій мірі).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПЛАЗМОВІ ПАНЕЛІ, ПЛАЗМОВІ МОНІТОРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок