Головна Головна -> Реферати українською -> Фізика -> Цифрові системи передач

Цифрові системи передач

Назва:
Цифрові системи передач
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
283,75 KB
Завантажень:
2092
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Вступ

Для реконструкції магістралі симетричного кабелю з широко розповсюдженою на ній системою передачі К-60П, в теперішній час з успіхом використовують систему передачі ІКМ-120У, К-1020С а також планується використання ІКМ-480С.

Реконструкція кабельної лінії передачі ефективна тому, що дає можливість на кабелі МКСБ-4*4*1,2 старої системи передачі К-60П впровадити нову цифрову систему і таким чином значно збільшити кількість каналів.

Цифрові системи мають високу завадостійкість, що знижує вплив завад і спотворень на якість передачі інформації, а також стабільність якості передачі лінії зв’язку. Застосування сучасної системи передачі дасть можливість підвищити надійність та якість передачі інформації, що особливо важливо на сучасному етапі розвитку зв’язку в нашій країні.

З техніко-економічної точки зору заміна аналогової системи передачі на цифрову дозволяє зменшити капітальні вкладення на будівництво нової системи передачі, що зменшить строк окупності і збільшить продуктивність праці.

Експлуатаційні витрати реконструйованої системи передачі зменшаться, таким чином, вартість одного канало-кілометра також зменшаться. Збільшення кількості каналів задовольнить потреби промислових підприємств та населення в послугах зв’язку.

1. Характеристика існуючої лінії передачі

Магістраль, яка підлягає реконструкції в теперішній час обладнана системою передачі К60-П. Розміщення станцій відповідає малюнку, що зображений у додатку №1.

Траса магістралі кабельної лінії, на якій організовуються канали проходить через міста: Миколаїв, Херсон, Джанкой, Сімферополь. Миколаїв, Херсон та Сімферополь – адміністративні економічні та культурні центри.

Миколаїв – обласний центр, з населенням 0,352 млн. жителів, економічно розвинуте місто, через яке проходять головні автомобільні та залізничні шляхи, знаходиться на висоті до 100 м. над рівнем моря, розташоване на березі Бугського лиману.

Херсон - обласний центр, з населенням 0,275 млн. жителів, економічно менш розвинуте місто, ніж Миколаїв, через яке проходять головні автомобільні та залізничні шляхи, знаходиться на висоті до 100 м. над рівнем моря, розташоване на березі Дніпра.

Джанкой – місто з населенням 0,270 млн. жителів, розташоване на Тарханкутській височині, до 200 м. над рівнем моря, через яке проходять головні автомобільні та залізничні шляхи, економічно слабо розвинуте місто.

Сімферополь – місто з населенням 0,411 млн. жителів, розташоване на підніжжі Кримських гір, на висоті до 500 м. над рівнем моря, економічно розвинуте місто, через яке проходять головні автомобільні та залізничні шляхи.

Траса кабелю перетинає: залізничні шляхи – 6 раз, річки та озера – 9 раз. Рельєф в цій місцевості, де прокладений кабель, рівнинний. Температура грунтів: мінімальна – 0С, максимальна – 21С.

Від краю насипу кабель прокладена на відстані 5 метрів, від міських газо і теплопроводів не менше 1 метра, від заземлень 25 м., від червоної лінії будинків в містах 1,5 м. В позаміській частині траси кабельної лінії траса проходить по сільськогосподарських угіддях.

Обладнання не обслуговуваних регенераційних пунктів знаходиться в місцях, які не затоплюються під час весняних поводей.

2. Вибір варіанту реконструкції

На даний час для реконструкції магістралей багато-четвірочного симетричного кабелю використовується система передачі К-1020С, ІКМ-480С, ІКМ-120У.

Змінюючи систему К-60П системою К-1020С кількість каналів на магістралі збільшується від 480 до 1380. Використання ІКМ-120У дозволяє організувати 960 каналів, а, цифрова система передачі ІКМ-480С дозволяє організувати 3840 каналів.

Для вибору варіанта реконструкції обчислюємо загальну кількість каналів на кожній секції КП(А)-ОРП(Б), ОРП(Б)-ОРП(В), ОРП(В)-КП(Г) згідно завдання. Розміщення каналів на магістралі показано на малюнку 2.1.

Сумарна кількість каналів на секції АБ, БВ, ВГ обчислюється за формулою:

NАБ =N АБ + N АВ + N АГ (2.1)

NАБ =360+60+540=960 каналів

NБВ =N БВ + N БГ + N АВ+ N АГ (2.2)

NБВ =120+240+60+540=960 каналів

NВГ =N ВГ + N БГ + N АГ (2.3)

NВГ =180+240+540=960 каналів;

Кількість систем передачі, за допомогою яких є можливим організація заданої кількості каналів обчислюється за формулою:

N=( Ni /k)

де: Ni – сумарна кількість каналів на секції;

K – кількість каналів, організованих вибраною системою

передачі.

NАБ =960/120=8 систем передач;

NБВ =960/120=8 систем передач;

NВГ =960/120=8 систем передач.

Враховуючи тенденцію переходу на цифрові методи обробки і передачі інформації при виборі системи передачі перевагу доцільно віддати системам з імпульсно-кодовою модуляцією, а саме ІКМ-480С, або ІКМ-120У. Ці системи володіють рядом важливих переваг в порівнянні з системами частотного розділення каналів:

1. Висока завадостійкість.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Цифрові системи передач

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок