Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> Честер Алан Артур

Честер Алан Артур

Назва:
Честер Алан Артур
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,54 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Честер Алан Артур народився 5 жовтня 1830 року у Феарфілді, Вермонт, в сім'ї баптистського проповідника і ріс в різних общинах Вермонта і Нью-Йорка. Артур з відзнакою закінчив коледж, став вчителем, а потім і директором школи, але після цього вирішив стати адвокатом. В 1859 році одружувався з Елен Люіс Херндон, дочкою морського офіцера. В Нью-Йорк Сіті, де він мав процвітаючу практику, прилучився до республіканської партії зразу ж після її заснування. Це було початком успішної політичної кар'єри. Артур, протеже могутнього нью-йоркського голови партії Турлоу Уїда і губернатора Едвіна Д. Моргана, став незамінним як організатор політики всередині Нью-Йорка. В 1861 році, до початку громадянської війни, він проявив великий талант при озброєнні бойових частин, так що незабаром був призначений генерал-квартирмейстером штату Нью-Йорк. Він був тоді надзвичайно чесний і активний, але після поразки Моргана в 1862 році втратив свою посаду. Він знову почав пробиватися вгору по сходинках республіканської партії і став провідним співробітником могутнього партійного вождя Роско Конклінга.

Його лояльність по відношенню до голови була в 1871 році щедро винагороджена, коли президент Грант призначив його керівником Нью-йоркської митної служби. Ця посада була однією із найзавидніших в Сполучених Штатах, оскільки контролювала щорічно більше 840 мільйонів доларів митних зборів і 1000 робочих місць. За рахунок привласнення митних доходів, підкупу, хабарів і продажу посад Артур міг дозволити собі розкішний спосіб життя і одночасно ще більше розширити політичний вплив.

Але Артур недовго насолоджувався своєю посадою. Усюдисуща корупція і нездатність в державній службі спровокували сильний рух за реформи, яке вимагало кращого контролю за виконанням службових обов'язків і введення перевірки придатності претендентів на посаду. Як страхітливий приклад розвалу державної служби до ганебного стовпа було виставлено саме керівництво Нью-йоркської митниці і що стоять за ним партійних босів. Республіканському президенту Хейсу вдалося в 1878 році витіснити Артура і його співробітників. Проте наступні вибори президента показали, що митний скандал не пошкодив Артуру політично. Як віце-президент республіканського кандидата, що переміг Гарфілда він в 1880 році знову увійшов до федерального уряду.

Декілька місяців пізніше, після свого вступу на посаду, Гарфілд став жертвою замаху розчарованого члена партії, який сподівався на пост в новій адміністрації. Але цим вчинком, за який він був швидко засуджений до смерті і страчений, той, що робив замах посилив рух за реформи. Протягом тримісячної важкої хвороби Гарфілда в результаті отриманих поранень до його смерті 19 вересня 1881 року все голосніше звучали заклики до реорганізації державної цивільної служби, особливо в очікуванні нового президента, який втілював все те, проти чого боролися реформатори. Смерть Гарфілда глибоко потрясла Артура, ніколи не прагнучого вищої посади і що сумнівався в своїй особистій придатності. В попередні місяці він піддавався надзвичайно різкій критиці у пресі і знав, що багато людей моляться за здоров'я Гарфілда, лише б не бачити Артура в Білому домі.

Можливо, що якраз обставини смерті Гарфілда викликали в Артурі дивну зміну. Одним поворотом він звільнився від свого минулого і припинив політику заступництва. При призначенні на посаді в новому кабінеті більше надавав увагу здібностям, ніж партійному впливу. Він протистояв вимогам друзів по партії дати їм добрі пости і розчарував свою нью-йоркську клієнтуру, коли відмовився підтримати її виборну кампанію. Наклав вето на федеральні закони, які повинні були створити нові пости і тим самим нову корупцію. Після того, як були викриті інші випадки корупції у федеральній адміністрації, він в 1883 році підтримав утворення комісії державної цивільної служби, якій було доручено оновлення державної служби. Посади повинні були не продаватися або роздаватися вірним членам партії, а надаватися самим відповідним кандидатам. Державні службовці звільнялися від обов'язку вносити пожертвування на користь партії. Не дивлячись на масивний опір партійних босів, ці заходи дозволили вилучити з системи заступництва і сімейності велику частину державних посад. Федерально-державні органи поступово стали працювати компетентніше й ефективно.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Честер Алан Артур

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок